Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  FLOTA RPA

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie

  Flota samochodów na wynajem Republika Południowej Afryki

  Rozległy kraj z niezwykle urozmaiconym zestawem atrakcji turystycznych, w tym jednymi z najlepszych na świecie rezerwatów zwierzyny, Republika Południowej Afryki ma mnóstwo przygód i doświadczeń czekających na nowoczesnego trippera. Kraj może się pochwalić nie mniej niż 2500 kilometrami bajecznego wybrzeża, rozciągającego się od pustynnej granicy z Namibią na wybrzeżu Atlantyku do cieplejszych wód Mozambiku Oceanu Indyjskiego. Żadne dwie prowincje w Południowej Afryce nie są do siebie podobne, a kontrasty między nimi są często skrajne, czego przykładem są surowe subtropikalne krajobrazy sawanny w KwaZulu-Natal w porównaniu z malowniczymi miasteczkami i wioskami znajdującymi się w znacznie bardziej górzystym regionie Western Cape. Dla zwiedzających bardzo niewiele może pobić dreszczyk emocji oglądania nosorożców, hipopotamów, bawołów, lwów i innych dzikich kotów w ich codziennym życiu w doskonałej sieci parków narodowych i innych rezerwatów zwierząt w RPA. The Rainbow Nation (jak powszechnie mówi się w kraju) jest niewątpliwie jednym z najbardziej zróżnicowanych krajów świata, z dramatycznymi krajobrazami i odurzającym poczuciem przestrzeni i wolności dla gości korzystających z wynajmu samochodów w RPA. Kraj jest po prostu nie do pobicia dla dzikiej przyrody i kolorowej kultury afrykańskiej, od dzikich regionów północno-zachodnich po względny spokój Kapsztadu na południowym krańcu kontynentu afrykańskiego. Kraina wymarzonych safari i romantycznych podróży poślubnych, Republika Południowej Afryki może poszczycić się jedną ze wspaniałych światowych dróg wybrzeża, malowniczą Trasą Ogrodową, która bez wysiłku przesuwa się wzdłuż południowych wybrzeży kraju od Mossel Bay do Storms River. Aby doświadczyć atmosfery miejskiej, poświęć kilka dni na zwiedzanie miasta Gold - Johannesburg - jednej z największych metropolii w Afryce i siedziby wielu znakomitych muzeów i atrakcji, w szczególności pobliskiej Kolebki Ludzkości, na której znajduje się wiele reliktów ewolucyjnych. Ale nie możesz opuścić Południowej Afryki, nie odwiedzając kultowej Góry Stołowej, która góruje nad Kapsztadem i dominuje nad całym spektakularnym półwyspem, nie zapominając o słynnym na całym świecie Przylądku Dobrej Nadziei.

  Dlaczego warto wybrać klasę Economy w RPA

  Kategoria EconomyOprócz tego, że jest to jedno z najpiękniejszych miast w Afryce, Kapsztad (zwany jako Miasto Matka) jest popularny ze względu na złote plaże, piękne lasy, imponujące góry i bujne, zielone winnice. Poza imponującą Górą Stołową z wirującą głową kolejki linowej jest wiele do zobaczenia, w tym Ogrody Botaniczne Kirstenbosch, V&A Waterfront i Robben Island, gdzie Mandela był przetrzymywany w niewoli przez 18 z 27 lat pobytu w więzieniu. Aby cieszyć się Kapsztadem i wszystkimi jego wspaniałymi atrakcjami, warto zarezerwować jeden z małych pojazdów Auto Europe, począwszy od kategorii mini po nasze większe samochody klasy ekonomicznej z miejscami dla dwóch lub czterech osób.
  Popularne wypożyczane modele economy: Hyundai I10, Ford Fiesta, Opel Corsa, Nissan Micra, Skoda Citigo i wiele innych.

  Dlaczego warto wybrać klasę Średnią w RPA

  Kategoria ŚredniaPołożony na południowo-zachodnim krańcu kraju region Cape Floral powinien być kolejnym przystankiem w wynajmie samochodów w RPA. Jeden z największych na świecie ośrodków bioróżnorodności lądowej, obszar obejmuje kilkanaście parków narodowych, rezerwatów przyrody, lasów państwowych i chronionych obszarów górskich. Cape Floral to chroniony przez UNESCO obszar o powierzchni 2 milionów akrów i krajobraz z jednym z najłagodniejszych klimatów i najwyższą gęstością życia roślinnego na kontynencie afrykańskim. Aby w pełni docenić jego wyjątkowe piękno, proponujemy pojazd z jednej z kategorii średniej wielkości Auto Europe, a mianowicie nasze samochody kompaktowe i średnie, które oferują więcej przestrzeni i większy komfort.
  Popularne wypożyczane modele średnie: Opel Astra, Toyota Auris, Hyundai 140, Ford Mondeo, Mazda 6, Ford Focus, VW Golf i wiele innych.

  Dlaczego warto wybrać klasę Rodzinną w RPA

  Kategoria RodzinnaDzięki rozległemu programowi regeneracji miasto Johannesburg szybko staje na czele najbardziej atrakcyjnych miejsc turystycznych w Afryce. W ostatnich latach pojawiło się kilka kluczowych atrakcji, w tym fascynujące Muzeum Apartheidu i Muzeum Absa, przedstawiające historię finansową kraju. Warto też odwiedzić jaskinie na obrzeżach miasta, gdzie ważne skamieniałe dowody pochodzenia ludzkiego pochodzą z początku ludzkości. Równie wciągająca jest Vredefort Dome, około 120 km na południowy zachód, gdzie ogromny meteoryt uderzył w ziemię około 2 miliardy lat temu, wywołując największe znane pojedyncze uwolnienie energii w historii planety. Aby zwiększyć doświadczenie wizyty w Johannesburgu, rozważ zainwestowanie w jeden z rodzinnych samochodów Auto Europe, które są stylowe i wystarczająco przestronne dla maksymalnie pięciu osób i trzech walizek, w zależności od ich wielkości.
  Popularne wypożyczane modele rodzinne: Opel Insignia, Renault Fluence, VW Passat, Skoda Octavia, Toyota Avensis i wiele innych.

  Dlaczego warto wybrać klasę Luksusową/Cabrio w RPA

  Kategoria LuksusowaKilka godzin jazdy od Johannesburga znajduje się Maloti-Drakensberg Park, miejsce o wyjątkowym naturalnym pięknie. Błogosławiony szeregiem spektakularnych łuków, jaskiń, klifów, filarów i basenów skalnych, różnorodność siedlisk w parku chroni wysoki poziom endemicznych i ważnych na całym świecie roślin i zagrożonych gatunków, takich jak bardzo rzadkie sępy przylądkowe i brodate. To niezwykłe naturalne miejsce zawiera wiele jaskiń i schronisk skalnych, w których znajduje się największa i najbardziej skoncentrowana grupa obrazów na południe od Sahary, reprezentująca życie duchowe ludu San, który mieszkał tam przez 4000 lat. Nie ma lepszego sposobu na docenienie rzadkości parku Maloti-Drakensberg niż w jednym z samochodówluksusowych lub kabrioletów z Auto Europe, wszystkich pojazdów o wysokich osiągach z przestronnymi i wygodnymi wnętrzami.
  Popularne wypożyczane modele luksusowe lub cabrio: BMW 5 Series, Jeep Grand Cherokee, Mercedes E Class, BMW 7 Series, Ford Edge, Audi A6 i wiele innych.

  Dlaczego warto wybrać klasę SUV/Van w RPA

  Kategoria SUVJedną z najbardziej ekscytujących podróży samochodowych na świecie jest niesamowita trasa Garden Route w Republice Południowej Afryki - 130-kilometrowy odcinek wysokiej klasy autostrady biegnącej wzdłuż wspaniałego południowo-zachodniego wybrzeża kraju. Pełen całorocznej urody, ta matka wszystkich wypraw drogowych przechodzi przez rozległe krajobrazy, w tym wspaniałe królestwo kwiatów Przylądka Południowego. Aby doświadczyć Garden Route w wielkim stylu, polecamy jeden z SUV-ów Auto Europe, które są mocne i solidne z wysokim poziomem bezpieczeństwa. Dla większych grup, takich jak rodziny wielodzietne i zespoły sportowe podróżujące po całym kraju, proponujemy jeden z naszych samochodów typu van z miejscem dla 5- do 12-osób, które są stylowe i wystarczająco wytrzymałe na długie podróże w RPA.
  Popularne wypożyczane modele SUV lub van: Nissan Qashqai, Volvo XC90, Renault Captur, Suzuki Jimny 4x4, Opel Vivaro, Ford Tourneo, VW T5 i wiele innych.
  Celem tego przewodnika po flotach samochodów w Republice Południowej Afryki jest pomoc w dokonaniu właściwego wyboru pojazdu na najbliższą podróż do jednego z najbardziej fascynujących krajów świata. Z tak dużą historią i naturalnym pięknem, Republika Południowej Afryki ma wszystkie odpowiednie składniki na radosne wakacje w wypożyczonym samochodzie z Auto Europe. Kraj graniczy z Namibią, Botswaną, Zimbabwe i Mozambikiem, jest jednym z najbardziej egzotycznych miejsc na świecie z bogactwem chronionych krajobrazów i wspaniałych górskich regionów do odkrywania. Ale to miasta południowoafrykańskie mają tendencję do chwytania wyobraźni ludzi, zwłaszcza piękny Kapsztad z kultową Górą Stołową i wszystkimi kontrowersjami długiego uwięzienia Mandeli. Johannesburg również przeżywa odrodzenie turystyki i wmaga conajmniej dzia lub dwóch, aby zwiedzić go samochodem. Auto Europe oferuje szeroką gamę kategorii wynajmu samochodów, od małych, ekonomicznych pojazdów do zwiedzania miasta po duże, luksusowe samochody na długie przejażdżki po południowoafrykańskiej wsi. Dokonywanie rezerwacji jest szybkie i łatwe na stronie internetowej Auto Europe lub dzwoniąc do naszych nagradzanych specjalistów od rezerwacji 7 dni w tygodniu pod numerem +48 222 639 537. Miłej podróży!