Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  ŚWIETNY WYNAJEM SAMOCHODÓW NA ŚWIECIE

  Jedź bezpiecznie w czasie Covid-19, dowiedz się więcej tutaj.
  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie
  Dzlaczego warto u nas zarezerwować
  • Porównaj wypożyczalnie i znajdź najlepszą cenę
  • Bezpłatna anulacja do 48 godzin przed odbiorem
  • Bez opłat za transakcje kartą kredytową
  • Pon-sob wsparcie telefoniczne
  • 24000 punktów odbioru na świecie

  WYPOżYCZANIE SAMOCHODÓW Z AUTO EUROPE

  *Ceny pojawiają się dziennie i opierają się na przykładzie 7-dni wynajmu samochodu. Mogą wystąpić dodatkowe opłaty i podatki. Oferty mogą zostać zawieszone bez uprzedzenia i mogą wystąpić zmiany.

  Zaoszczędź do 10%

  Cieszysz się na myśl o zaoszczędzeniu do 10% na następnej rezerwacji? Tak się składa, że chcemy rozpieścić Cię jeszcze bardziej naszymi specjalnymi promocjami dla członków! Zdobądź natychmiastowy dostęp do świetnych korzyści, przeznaczonych wyłącznie dla członków. Zapisz się do naszego programu członkowskiego, aby skorzystać z fantastycznych ofert i nie tylko. Proces ten jest bardzo łatwy – wystarczy Twój adres mailowy oraz hasło i możesz mić dostęp do ekskluzywnych ofert tylko dla członków. Już się zarejestrowałeś? Zaloguj się po natychmiastowy dostęp.

  Ekskluzywne korzyści tylko dla członków

  Jako członek Auto Europe masz dostęp do zniżek do 7% na wszystkie rezerwacje, jakie możesz z nami dokonać na świecie. Oprócz tego możesz otrzymać ekskluzywne promocje ważne tylko dla członków! Zarządzaj wszystkimi swoimi rezerwacjami przez konto członkowskie, wtedy kiedy Ci to odpowiada. Dokonywanie rezerwacji nigdy nie było prostsze, teraz kiedy informacje są automatycznie uzupełniane dla Ciebie, co pozwoli zaoszczędzić czas. Skorzystaj ze wszystkich tych korzyści, zapisz się teraz!

  Dlaczego warto wynająć samochód z Auto Europe

  Jako jeden z wiodących na świecie pośredników wynajmu samochodów, Auto Europe ma dostęp do rozległej floty samochodów na wynajem w ponad 24 000 lokalizacjach na całym świecie.

  Auto Europe zostało założone ponad 60 lat temu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, Auto Europe jest godnym zaufania partnerem w podróży. Z łatwością znajdziemy dla Ciebie idealny samochód na wakacje czy wyjazdy służbowe. Naszym priorytetem jest klient i wysoka jakość, którą z zaangażowaniem zapewniamy przez cały czas. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu z pewnością gwarantujemy najlepszą obsługę. Niezależnie od tego, czy planujesz podróż samochodem, samochodem kempingowym, czy samochodem luksusowym, z Auto Europe znajdziesz odpowiedni pojazd dla siebie. Poznaj wszystkie powody, dla których warto zarezerwować u nas tutaj! Możesz łatwo i bezpiecznie dokonać rezerwacji, korzystając z naszych fantastycznych ofert bezpośrednio na naszej stronie internetowej.

  Najlpesze Wypożyczalnie samochodów

  Często zadawane jest nam pytanie, jak możemy oferować wynajem samochodów po tak bezkonkurencyjnych cenach. Dzięki wieloletniej współpracy z firmami wynajmującymi samochody na całym świecie, Auto Europe jest w stanie zapewnić dla Ciebie doskonałą obsługę i niskie ceny. Współpracujemy z renomowanymi partnerami biznesowymi, takimi jak: Europcar, Hertz, Avis, Budget, a także z dużą liczbą krajowych, regionalnych i międzynarodowych firm. Ta owocna współpraca to nie tylko gwarancja zróżnicowanej floty pojazdów, ale także ich dostępność i różne kategorie, w atrakcyjnych cenach. Przejrzyj naszą ofertę i pozwól nam pomóc Ci wybrać najlepszy typ pojazdu dostosowany do Twoich podróży. Szeroki wybór pojazdów, od małych samochodów kompaktowych czy modeli sportowych i luksusowych po wytrzymałe samochody kempingowe i samochody z napędem 4x4, z pewnością spełni Twoje wymagania.

  Często zadawane pytania na temat wynajmu samochodu

  W Auto Europe dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom jak najwięcej informacji, aby mogli zawsze podjąć świadomą decyzję. Aby pomóc Ci w jak najlepszym wykorzystaniu Twojego następnego wynajmu samochodu, oto kluczowe pytania i odpowiedzi, które zamieszczamy w celach informacyjnych.

  Co muszę wiedzieć o wynajmie samochodu podczas trwania koronawirusa (Covid-19)?
  Wynajem samochodu z Auto Europe wciąż jest możliwy pomimo obecnej sytuacji, a w zasadzie teraz jest najlepszy czas na rezerwację, ponieważ ceny są wyjątkowo niskie! Aby dowiedzieć się więcej o możliwych dostępnych opcjach, sprawdź nasz post na blogu dotyczący tematu wynajmu samochodu podczas trwania koronawirusa i dokonaj odpowiedniej i przemyślanej decyzji.
   

  Mam zarezerwowane wynajęcie samochodu z Auto Europe. Gdzie mogę znaleźć stanowisko wypożyczalni na miejscu odbioru?
  Auto Europe nie jest firmą wynajmującą samochody, ale pośrednikiem. Nie mamy własnych samochodów, ale współpracujemy z różnymi dostawcami, aby zapewnić Ci odpowiedni samochód. Właśnie dlatego Auto Europe nie ma stanowiska z wynajmem samochodów w żadnej lokalizacji! Innymi słowy, współpracujemy z wieloma międzynarodowymi i lokalnymi firmami, aby zaoferować Ci najtańszy pojazd w dowolnym miejscu na świecie. Z tego powodu, podczas odbioru zarezerwowanego samochodu, nie szukaj stanowiska Auto Europe, ale lokalnie dostępnej wypożyczalni samochodów, która wskazana jest na Twoim voucherze.

  Ile trzeba mieć lat, żeby wynająć samochód?
  Aby wypożyczyć samochód, w większości krajów będzie wymagany wiek co najmniej 21 lat (dokładny wiek może się różnić w zależności od kategorii samochodu). Należy pamiętać, że każdy kierowca poniżej 25 lat może ponieść opłatę młodego kierowcy naliczaną oprócz dziennej stawki wynajmu samochodu. Ta informacja zostanie odnotowana na voucherze.

  Czy potrzebuję karty kredytowej do wypożyczenia samochodu?
  Tak, nawet jeśli płacisz za rezerwację inną kartą bankową na naszej stronie internetowej, np. kartą debetową. Główny kierowca jest osobą, której wszystkie dane podajesz podczas rezerwacji. Główny kierowca musi przedstawić ważną kartę kredytową wystawioną na swoje imię i nazwisko, z wystarczającymi środkami by mógła zostać zablokowana kaucja na miejscu, w momencie odbioru pojazdu. Karty debetowe i przedpłacone nie są akceptowane, gotówka również nie jest akceptowana.

  Czym dokładnie jest kaucja?
  Lokalne firmy wynajmu samochodów wymagają złożenia kaucji zabezpieczającej samochód, kaucja ta jest blokowana na karcie kredytowej głównego kierowcy na miejscu, w momencie odbioru pojazdu. Kaucja jest wymagana przez wypożyczalnię, jako gwarancja dla pojazdu w przypadku uszkodzenia lub kradzieży podczas wynajmu.

  Co oznacza zwrot udziału własnego z Super Cover?
  Auto Europe oferuje pakiet ze zwrotem udziału własnego z Super Cover. Pakiet ten zabezpiecza między innymi opony, szkło, dach itd. Procedura otrzymania zwrotu jest prosta: przy odbiorze pojazdu główny kierowca przedstawia swoją kartę kredytową w celu złożenia kaucji. W przypadku uszkodzenia pojazdu lub kradzieży klient płaci koszty naprawy dostawcy samochodu. Następnie najemca może złożyć wniosek o zwrot tych kosztów do Auto Europe. Szczegółowy opis procedury znajduje się w naszych ogólnych warunkach wynajmu. Tutaj możesz również sprawdzić, jakie dokumenty są potrzebne do otrzymania zwrotu pieniędzy.

  KontaktJakie dokumenty potrzebuję w momencie odbioru?
  Aby odebrać wynajęty samochód, należy okazać: wydrukowany voucher otrzymany od Auto Europe wraz z prawem jazdy, paszportem lub dowodem osobistym oraz ważną kartą kredytową, do wypożyczalni. Niektóre firmy będą wymagały dowodów adresu w formie rachunków komunalnych (informacja widnieje małym drukiem na voucherze). Karty debetowe lub przedpłacone nie są akceptowane.

  Znajdź więcej pytań i odpowiedzi na temat wynajmu samochodu w Europie z Auto Europe już dziś!

  Szykujesz się na następną podróż lub po prostu szukasz inspiracji? Nasze infografiki pełne są użytecznych wskazówek i przydatnych informacji, które pomogą Ci przygotować się do kolejnej przygody! Od wskazówek dotyczących wynajmu samochodów, poprzez aplikacje podróżne, po praktyczne informacje na temat jazdy w Europie, oferujemy aktualne porady dotyczące podróży.

  *Ceny pojawiają się dziennie i opierają się na przykładzie 7-dni wynajmu samochodu. Mogą wystąpić dodatkowe opłaty i podatki. Oferty mogą zostać zawieszone bez uprzedzenia i mogą wystąpić zmiany.