Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW W USA

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie

  Wynajem samochodów w USA i Kanadzie - specjalne oferty z Gold Rate

  Gold Rate USA i Kanada

  Wielkie oszczędności na wynajmie samochodów czekają na Ciebie podczas następnej podróży do USA i Kanady! Gold Rate z Auto Europe to ekskluzywna oferta dla wszystkich, którzy szukają tanich ofert na wynajem samochodów w USA. Pakiet Gold Rate to specjalna oferta z Auto Europe, którą można dodać do rezerwacji na wynajem samochodu w USA. Gdy znajdziesz samochód, który spełnia Twoje wymagania, po prostu wybierz opcję Gold Rate, aby uzyskać dodatkowe oszczędności oprócz naszych niskich stawek online. Dzięki temu pakietowi na pewno będziesz mieć spokój podczas podróży. Dowiedz się więcej poniżej!

  Korzyści z Gold Rate

  Pierwsze tankowanie
  Pierwsze tankowanie

  Czy wiesz o konieczności płacenia za paliwo? Nie z naszym pakietem Gold Rate, ponieważ koszt za pierwszy zbiornik paliwa jest już wliczony w cenę wynajmu, co oznacza, że nie musisz się martwić o tankowanie po odbiorze samochodu z wypożyczalni!

  Opcjonalne GPS
  Opcjonalne GPS

  W naszej atrakcyjnej ofercie oprócz Gold Rate masz także możliwość zamówienia systemu nawigacji GPS. Podczas rezerwacji samochodu wybierz ofertę zawierającą zarówno Gold Rate, jak i GPS, albo dodaj nawigację oddzielnie. Jeśli nawigacja nie jest w pakiecie gratis, to jej wynajęcie w wypożyczalni może oznaczać dodatkowe koszty. Zwróć uwagę na to, że nie wszystkie wypożyczalnie oferują Gold Rate i GPS gratis w jednym pakiecie.

  Jak mogę dodać pakiet Gold Rate do rezerwacji?

  Podczas rezerwacji na wynajem samochodu w USA możesz wybrać bezpośrednio ofertę z pakietem Gold Rate. Po wypełnieniu formularza otrzymasz wyniki i podsumowanie dostępnych ofert. Kliknij na cenę lub preferowaną wypożyczalnię, a następnie przewiń w dół zestaw ofert i wybierz pakiet z opisem Gold Rate. Wszytkie korzyści z Gold Rate możesz znaleźć na naszej stronie: Gold Rate infografiki.