Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  GPS WLICZONE W CENĘ

  Dostępne w wybranych lokalizacjach z wybranymi dostawcami
  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie

  Wynajem samochodów z GPS w licznych destynacjach

  Wynajem samochodów z GPS

  Trudno sobie obecnie wyobrazić podróżowanie bez GPS. Jednak nie wszystkie samochody do wynajęcia są wyposażone w nawigację. Oczywiście zawsze możesz zarezerwować GPS osobno, co będzie kosztować trochę więcej pieniędzy, niż pierwotnie zakładał plan. Wskazówka od Auto Europe: Jeśli chcesz zaoszczędzić na dodatkowych kosztach i wykupywaniu GPS, zwróć uwagę na wyniki wyszukiwania w naszym systemie rezerwacji z oznaczeniem „GPS wliczone w cenę”.

  Następujące miejsca docelowe i dostawcy oferują wynajmy zawierające GPS*:
  DOSTAWCA KRAJ KATEGORIA
  Avis BELGIA OD MINI
  Budget CZECHY OD MINI
  Oryx CHORWACJA OD ŚREDNIEJ
  Carwiz CHORWACJA OD STANDARDOWEJ
  Maxx rent CHORWACJA DUŻA
  Europcar JAPONIA OD MINI
  Niconico JAPONIA OD MINI
  Avis LUKSEMBURG OD MINI
  Enterprise USA OD ECONOMY
  Alamo USA OD ECONOMY
  National USA OD ECONOMY

  *Ogólne Warunki: Avis, Belgia: ważne tylko na rezerwacje dokonane do 30.11.2021 i na wszystkie kategorie oprócz: MBMR, SVMR i EBRM. Czechy Budget: ważne tylko na rezerwacje z odbiorem do 30.11.2021. Minimalny czas wynajmu na 3 dni. Ważne tylko w podanych lokalizacjach: Lotnisko Karlovy Vary, stacja kolejowa Karlovy Vary, stacja kolejowa Ostrava, stacja kolejowa Brno, lotnisko Pardubice, stacja kolejowa Plzen, stacja kolejowa Librec, stacja kolejowa Olomouc. Oryx, Chorwacja: Ważne tylko na rezerwacje dokonane do 30.11.2021 i tylko w następujących kategoriach: SFAD, FFMD i FFAD. Carwiz Chorwacja: Ważne tylko na rezerwacje dokonane do 30.11.2021, z odbiorem do 01.10.2021 i tylko w następujących kategoriach: SFAR,SDMR, SDAR, FVAR i PVAR. Maxx Chorwacja: Ważne tylko na rezerwacje dokonane do 31.10.2021 i tylko w następujących kategoriach: FFMR i FFAR. Japonia Europcar: ważne tylko na rezerwacje z odbiorem do 30.11.2021. Avis, Luksemburg: ważne tylko na rezerwacje dokonane do 30.11.2021 i na wszystkie kategorie oprócz: MBMR, SVMR i EBRM. USA Enterprise, Alamo i National: ważne na rezerwacje dokonane do 31.12.2021.

  Uwaga: oferty z GPS wliczonym w cenę są odpowiednio oznakowane na naszej stronie internetowej. Oferty te mogą ulec zmianie lub mogą być wstrzymane bez uprzedzenia.