Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  WYNAJEM SAMOCHODU NA WEEKEND

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie

  Weekendowe oferty specjalne na wynajem samochodów

  Weekendowe oferty specjalne

  Jeśli właśnie interesuje Cię wynajem samochodu na weekend lub po prostu chcesz ulepszyć swoje już zaplanowane wakacje wypożyczając samochód, w każdym razie, gratulacje - to jest Twój szczęśliwy traf! Auto Europe zaoferuje Ci najlepsze ceny wynajmu samochodu na rynku, bez żadnych zmartwień.

  Wszyscy wiemy, jak trudno jest znaleźć czas na dłuższe wakacje przy zobowiązaniach zawodowych czy rodzinnych, ale nie musi to oznaczać całkowitej rezygnacji z podróży. Krótsze przerwy weekendowe stały się niezwykle popularne w ostatnich latach dzięki tańszym lotom i lepszym połączeniom między miastami - w rzeczywistości świat nigdy nie był bliżej Ciebie! Nie ma to, jak krótkie wakacje, aby nabrać energii i wrócić ze zwiększoną produktywnością do pracy, gotowi na wyzwania dnia codziennego. Współcześni podróżnicy coraz częściej odkrywają, że w ciągu roku można wykorzystać wiele weekendów na krótkie wycieczki!

  Jeśli jesteś jedną z tych osób, które zawsze wyjeżdżają na weekend, Auto Europe może zaoferować Ci jedne z najlepszych ofert wynajmu pojazdów. Działamy w branży wypożyczania samochodów od 1954 r. i mamy dobre relacje z niezawodnymi firmami, co oznacza, że możemy zaoferować najniższe ceny na rynku. Z radością możemy także przedstawić naszym klientom ogromny wybór pojazdów w ponad 24 000 lokalizacjach na całym świecie. Jeśli jest taka potrzeba, pomożemy Ci zarezerwować samochód z odbiorem nawet tego samego dnia. Kierujemy się też polityką anulowania rezerwacji na 48 godzin przed obiorem samochodu, dla wygody naszych klientów. Nasza ogromna, globalna flota samochodów jest dostępna dla Ciebie w każdej chwili. Wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę i możesz wybrać dowolny typ pojazdu, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom, czy samochód ekonomiczny, rodzinny czy luksusowy kabriolet. Rezerwacja z Auto Europe na pewno pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze na wynajmie samochodu, pozostawiając więcej czasu na zaplanowanie i cieszenie się resztą wakacji. Odwiedź naszą stronę internetową i w ciągu kilku sekund możesz przeglądać nasze oferty wynajmu samochodów w ponad 180 krajach. Nasz system rezerwacji jest łatwy w obsłudze i gwarantuje bezpieczną i szybką rezerwację online. Ponadto możesz znacznie zaoszczędzić dzięki naszym specjalnym promocjom na wynajem samochodów na weekend! Jeśli zdecydujesz się skorzystać z tych weekendowych ofert, zaoszczędzisz nawet więcej, niż wynajmując w dni powszednie.

  Sprawdź nasze oferty na wynajem na weekend: od 07.10.2022 do 10.10.2022
  DOSTAWCA CEL PODRÓŻY KATEGORIA MINI
  Avis Warszawa OD 91€*
  Global Chania OD 94€*
  Sixt Hamburg OD 91€*
  Goldcar Bergamo OD 140€*
  Alamo Bruksela OD 165€*

  Uwaga: Oferty cen weekendowych są ważne tylko w przypadku rezerwacji trwających od piątku do poniedziałku. Zwrot samochodu musi nastąpić do poniedziałku do godziny 10.00. Zmiany w podanych cenach, a także ich zawieszenie, mogą wystąpić bez uprzedniego powiadomienia.

  Dostępność samochodów na wynajem w weekendy

  Zazwyczaj dostępność samochodu na wynajem zależy od kombinacji czynników i może zależeć od tego, czy rezerwujesz w sezonie wysokim, średnim, czy poza sezonem lub od tego, jak bardzo popularny jest Twój wybrany cel podróży. Decydując się na dokonanie rezerwacji za pośrednictwem Auto Europe, możesz mieć pewność, że niezależnie od pory roku i tego, jak bardzo turystyczne jest miejsce, do którego się wybierasz, znajdziemy dla Ciebie samochód. Wszystko to dzięki naszej współpracy z dużą ilością międzynarodowych i lokalnych wypożyczalni dostępnych na całym świecie. Oznacza to, że nasi klienci mogą skupić się wyłącznie na wyborze samochodu, który najlepiej odpowiada ich potrzebom, nie martwiąc się o konkurowanie z innymi klientami przez ograniczony wybór i dostępność pojazdów.

  Najczęściej wybierane pojazdy to te same samochody, które większość z nas posiada na co dzień. Z roku na rok nasi klienci wracają do Auto Europe i wybierają pojazdy kompaktowe, kombi, w średniej i rodzinnej kategorii, aby ułatwić swoje weekendowe wyjazdy czy wycieczki. Liczba osób podróżujących i ich łączny budżet ma znaczący wpływ na to, jakie samochody nasi klienci wybierają, jednak tańsze samochody w kategorii mini i ekonomicznej często też okazują się bardzo popularne. Większe grupy zazwyczaj decydują się na wynajęcie samochodu bardziej przestrzennego jak SUV czy van, aby wygodnie pomieścić każdą osobę i jej bagaż. Inne czynniki, które często wpływają na dostępność samochodów, to:

  • Cel podróży: popularne miasto lub rzadziej odwiedzana miejscowość na obrzeżach.
  • Wybór daty: w sezonie wysokim, średnim lub poza sezonem.
  Wypożyczanie samochodów na weekend sezon średni
  Wypożyczanie samochodów na weekend w sezonie średnim
  Termin „sezon średni” odnosi się do miesięcy tuż przed i po sezonie wysokim i może różnić się w zależności od miejsca. Okres ten jest zwykle synonimem przyzwoitej pogody przy nieco niższych (często bardziej przyjemnych) temperaturach niż lato, mniejszych tłumów i niższych cen. W sezonie średnim jest niższe zapotrzebowanie i większą dostępność samochodów na wynajem dla klientów.
  Wypożyczanie samochodów na weekend sezon niski
  Wypożyczanie samochodów na weekend w sezonie niskim

  Ogólnie rzecz biorąc, ten cichszy okres ma wpływ na lokalne firmy, które koncentrują się wokół handlu turystycznego. Często restauracje i sklepy zamykają się tymczasowo lub skracają godziny otwarcia. W niektórych miejscach pogoda będzie mniej pożądana, chyba że planujesz wakacje w sezonie sportów zimowych. Jeśli chodzi o wynajem samochodów, okres poza sezonem może sprawić, że wypożyczalnie mają w pełni zaopatrzone floty, a ceny za wynajem są często niewiarygodnie niskie.