Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  TANI WYNAJEM SAMOCHODÓW W STUTTGART

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie

  Wypożyczalnia samochodów w Stuttgart z Auto Europe

  Wypożyczalnia samochodów Auto Europe ma do zaoferowania atrakcyjne możliwości wynajmu samochodów w Stuttgarcie. Nasze usługi spełniają życzenia każdego klienta, a to wszystko poprzez współpracę z licznymi renomowanymi wypożyczalniami jak np. Europcar, Avis, czy Hertz. W naszej ofercie posiadamy olbrzymi wybór pojazdów w kilku punktach wynajmu w Stuttgarcie. Oto wybrane stacje:

  • Stuttgart - lotnisko Echterdingen; godziny otwarcia: poniedziałki - soboty 07:00-23:00, niedziele 09:00-23:00
  • Stuttgart - dworzec główny; Arnulf-Klett-Platz 2; godziny otwarcia: poniedziałki - piątki 07:00-21:00, soboty 08:00-16:00, niedziele zamknięte
  • Stuttgart - stacja w centrum miasta - Katharinen Strasse 18; godziny otwarcia: poniedziałki - piątki 07:00-18:00, soboty 08:00-12:00, niedziele zamknięte

  Wynajem samochodów - praktyczne wskazówki

  Zanim odbierzesz samochód z wypożyczalni w Stuttgarcie pamiętaj o zabraniu ze sobą prawa jazdy, dowodu osobistego lub paszportu i wydruku vouchera. Wszystkie te dokumenty są niezbędne do odbioru samochodu w Stuttgarcie w firmie wynajmującej. Uwaga w chwili wynajmu konieczne jest posiadanie ważnej karty kredytowej (wystawionej na nazwisko kierowcy) w celu złożenia kaucji. Przed przejęciem samochodu należy sprawdzić, czy nie ma on żadnych uszkodzeń (zarysowań itp.) Jeśli zauważysz tego typu szkody, poinformuj o tym bezzwłocznie firmę wynajmującą.

  Prosimy o dokładne zapoznanie się z warunkami wynajmu.

  W przypadku, gdy na miejscu potrzebujesz dodatkowych informacji lub masz pytania, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu z Stuttgardu: +48 222 639 537.

  Przydatne linki

  Mapa Google - Stuttgart

  Wikipedia - Stuttgart