Auto Europe

  • POLSKA
  • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

    TANI WYNAJEM SAMOCHODÓW W AUSTRIA

    Wynajem samochodów na całym świecie
    Alamo Rental Car
    Avis Car Rental
    Budget Rental Car
    Dollar Car Rental
    Europcar
    Hertz
    National Car Rental
    Sixt Rent a Car
    Wynajem samochodów na całym świecie
    Dzlaczego warto u nas zarezerwować
    • Porównaj wypożyczalnie i znajdź najlepszą cenę
    • Bezpłatna anulacja do 48 godzin przed odbiorem
    • Bez opłat za transakcje kartą kredytową
    • Pon-niedz wsparcie telefoniczne
    • 24000 punktów odbioru na świecie

    Wypożyczalnia samochodów w Austria z Auto Europe

    Jeśli jesteś osobą, która dużo podróżuje, a równocześnie cenisz sobie niezależność w poruszaniu się, warto zainteresować się czymś takim jak wypożyczalnia samochodów Auto Europe. Nasza wypożyczalnia to znakomity portal internetowy z prostą w obsłudze wyszukiwarką, w którym każdy kierowca zarezerwuje odpowiedni rodzaj samochodu, gdzie tylko zapragnie. Austria to wspaniały kraj na wypoczynek z wynajętym samochodem, bowiem turyści znajdą tu wiele atrakcji, m.in. przepiękne góry, zabytkowe miasta i olbrzymie możliwości aktywnego wypoczynku. Auto Europe podaje kilka przydatnych informacji dla kierowców podróżujących po Austrii.

    Wynajem samochodów w Austrii - warunki najmu

    Wypożyczalnie samochodów w Austrii akceptują minimalny wiek kierowcy 21 lat (w zależności od kategorii pojazdu). Osoba wynajmująca oraz dodatkowi kierowcy powinni okazać w chwili odbioru pojazdu w Austrii ważne prawo jazdy, w posiadaniu którego powinni być przynajmniej od 2 lat (poza kilkoma wyjątkami). Kierowcy poniżej 25 roku życia zobowiązani są w niektórych firmach wynajmujących uiścić opłatę młodego kierowcy. Zapraszamy również do zapoznania się z naszą stronę poświęconą informacjom drogowym w Austrii.

    Podróż do innych krajów

    Wypożyczalnie samochodów w Austrii zezwalają na wyjazd samochodem poza granicę państwa. Należy jednak upewnić się, czy wypożyczalnia z której otrzymasz samochód nie wprowadza tutaj ograniczeń. Podróż pojazdem z Austrii jest dozwolona do krajów Europy Zachodniej oraz do Słowacji, Czech, Chorwacji i na Węgry za dodatkową opłatą. Podróż do pozostałych krajów Europy Wschodniej oraz krajów Afryki nie jest dozwolona. Wyjazd wypożyczonym samochodem z Austrii na wyspy lub przejazd promem bez wczesnego pozwolenia Auto Europe oraz firmy wynajmującej jest również niedozwolony.

    Dopuszczalna prędkość w Austrii

    • Teren zabudowany: 50 km/h
    • Drogi ekspresowe: 100 km/h
    • Autostrady: 130 km/h

    Przydatne linki

    Infografika - Ruch drogowy na autostradzie

    Infografika - Opony zimowe w Europie