Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  TANI WYNAJEM SAMOCHODÓW NA LOTNISKU WROCŁAW

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie
  Dzlaczego warto u nas zarezerwować
  • Porównaj wypożyczalnie i znajdź najlepszą cenę
  • Bezpłatna anulacja do 48 godzin przed odbiorem
  • Bez opłat za transakcje kartą kredytową
  • Pon-niedz wsparcie telefoniczne
  • 24000 punktów odbioru na świecie

  Wypożyczalnia samochodów na lotnisku we Wrocławiu

  Odbiór wynajmu samochodu na lotnisku we Wrocławiu pozwala na natychmiastowe rozpoczęcie wakacji! Zobacz co najlepsze we Wrocławiu w zaciszu własnego pojazdu. Nasi główni dostawcy wynajmu samochodów są dostępni we Wrocławiu. Biurka wypożyczalni samochodów na lotnisku we Wrocławiu znajdują się w hali przylotów terminali. W celu odebrania pojazdu stanowiska wypożyczalni zwykle pracują między 9.00 a 23:30, chociaż niektóre biura na lotnisku pozostają otwarte przez dłuższy czas. Jeśli oddajesz samochód po godzinach otwarcia dostawcy, zazwyczaj są dostępne skrzynki do odstawienia kluczyków od wynajętego auta. Często taniej jest zarezerwować wynajem samochodu w Polsce przed przyjazdem do wybranej lokalizacji.

  Auto Europe oferuje wspaniałe oferty wynajmu samochodu na lotnisku we Wrocławiu. Korzystamy z usług wiodących firm wynajmu samochodów, aby zapewnić Państwu najlepsze możliwe doświadczenia podczas pobytu we Wrocławiu. Poznaj opinie o wypożyczalni samochodów we Wrocławiu i naszych usługach i rezerwuj z pewnością.

  Informacje o lotnisku

  Lotnisko zostało otwarte w lattach 30-tych podczas II wojny światowej dla potrzeb armii niemieckiej. Następnie zostalo przejęte przez armię radziecką, a po rozpadzie związku została podjęta decyzja przez władze miejskie i wojewódzkie o utworzeniu spółki akcyjnej Port Lotniczy Wrocław SA.

  Wrocławski Port Lotniczy im. Mikołaja Kopernika znajduje się w południowo-zachodniej części Wrocławia, około 10 km od centrum miasta, w pobliżu obwodnicy Wrocławia, co sprawia, że lotnisko jest łatwo dostępne dla pasażerów jadących z Warszawy wzdłuż drogi S8, z Poznania wzdłuż drogi krajowej nr. 5, a także dla osób jadących na lotnisko z południa, wzdłuż drogi krajowej nr. 8 i dla pasażerów jadących autostradą A4.

  Oficjalna nazwa: Wrocławski Port Lotniczy im. Mikołaja Kopernika (WRO)
  Adres: ul. Graniczna 190, 54-530 Wrocław, Polska
  Telefon: +48 71 35-81-100
  Adres e-mail: pr@polish-airports.com
  Linie obsługujące lotnisko: główne linie lotnicze na lotnisku to: LOT, Ryanair, Wizz Air, Lufthansa i wiele innych.

  Skąd mogę odebrać samochód wynajęty na lotnisku we Wrocławiu

  Wypożyczalnia samochodów na lotnisku we Wrocławiu znajduje się w hali przylotów na Terminalu. Godziny otwarcia naszych dostawców podane w poniższej tabeli służą jedynie do szybkiego odniesienia. Pamiętaj, aby sprawdzić godziny otwarcia podczas rezerwacji lub na voucherze. Wszelkie zmiany związane z przyjazdem, takie jak spodziewane opóźnienia lotów, należy niezwłocznie przekazać Auto Europe i wypożyczalni samochodów. Aby odebrać samochód, będziesz potrzebować wydrukowany voucher, ważne prawo jazdy i kartę kredytową wystawioną na imię i nazwisko głównego kierowcy. Więcej informacji znajdziesz na voucherze.

  W hali przylotów znajdują się stanowiska wypożyczalni samochodów, jest to strefa wolnego dostępu. Parkingi dla wynajętych samochodów znajdują się w przedniej części terminalu. Jeśli musisz zwrócić pojazd z pełnym zbiornikiem, pamiętaj, aby zatrzymać się na jednej z pobliskich stacji benzynowych.

  Avis na lotnisku Wrocław Avis na lotnisku Wrocław
  ul. Graniczna 190,
  Wrocław Polska 54-530
  +48 71 35 81 293
  Godziny otwarcia:
  Pon-Nd 08:00 - 24:00
  Alamo na lotnisku Wrocław Alamo na lotnisku Wrocław
  ul. Graniczna 190,
  Wrocław Polska 54-530
  +48 694 660 185
  Godziny otwarcia:
  Pon-Nd 08:00 - 22:00
  Global na lotnisku Wrocław Global na lotnisku Wrocław
  ul. Graniczna 190,
  Wrocław Polska 54-530
  +48 514 167 588
  Godziny otwarcia:
  Pon-Nd 07:00 - 23:00
  Sixt na lotnisku Wrocław Sixt na lotnisku Wrocław
  ul. Graniczna 190,
  Wrocław Polska 54-530
  +48 71 35 37 714
  Godziny otwarcia:
  Pon-Nd 08:00 - 23:00
  Budget na lotnisku Wrocław Budget na lotnisku Wrocław
  ul. Graniczna 190,
  Wrocław Polska 54-530
  +48 71 35 81 292
  Godziny otwarcia:
  Pon-Nd 08:00 - 24:00
  Europcar na lotnisku Wrocław Europcar na lotnisku Wrocław
  ul. Graniczna 190,
  Wrocław Polska 54-530
  +48 71 35 81 291
  Godziny otwarcia:
  Pon-Nd 09:00 - 23:30

  Terminale

  Na lotnisku jest tylko jeden terminal, z trzema poziomami: poziom 0, poziom 1 i poziom 2. Na poziomie 0 i 1 znajdują się liczne udogodnienia i usługi dla pasażerów. Na poziomie 2 znajdziesz taras widokowy i restauracje.

  Nowy terminal pasażerski został otwarty w marcu 2012 roku. W ciągu 5 lat liczba pasażerów zwiększyła się pięciokrotnie. Lotnisko świadczy usługi dla przewoźników sieciowych, którzy oferują loty do głównych węzłów komunikacyjnych w Europie, tanich przewoźników, takich jak Ryanair i Wizz Air, którzy mają swoje bazy operacyjne na lotnisku we Wrocławiu, a także czarteruje linie lotnicze wynajęte przez organizatorów wycieczek.

  Usługi na lotnisku

  Wrocławskie lotnisko zapewnia wszystkim pasażerom szereg usług, aby zapewnić odpowiednie doświadczenia podczas podróży. Na całym terenie terminalu znajdują się różnego rodzaju sklepy, restauracje, bary i kawiarnie, większość z nich znajduje się po przejściu przez bramki bezpieczeństwa.

  Niektóre z udogodnień dostępnych na Terminalu to: bankomaty, banki i kantor wymiany walut, restauracje, kawiarnie, sklepy, usługi pocztowe, kaplica, obszary dla dzieci, usługi VIP i salony, wypożyczalnie samochodów i miejsca parkingowe.

  Jak się dostać na i opuścić lotnisko we Wrocławiu

  Nie musisz się obawiać, że będą problemy z przyjazdem lub odjazdem, jeśli zdecydujesz się na wynajem samochodów na lotnisku we Wrocławiu z Auto Europe. Istnieje wiele różnych sposobów na dostanie się na lotnisko Kopernika we Wrocławiu. Oto szereg możliwości dla podróżnego:

  Autobus: Autobus kursuje na trasie Airport - Centrum (Plac Dominikański) - Dworzec Główny Wrocław (główna stacja kolejowa i autobusowa). Bilet będzie kosztował około 10 PLN (do zapłaty bezpośrednio u kierowcy, gotówką lub kartą). Podróż potrwa około 30 minut.

  Taxi: Przybliżone opłaty za usługi przewoźników takich jak EcoCar, Partner Taxi, Taxi Plus) z lotniska do Wrocław Fashion Outlet - 25 PLN, Lotnisko - Centrum - 45-55 PLN, Lotnisko - Dworzec Główny - 50-60 PLN. Jest to przykładowa stawka dzienna. Ceny mogą się nieznacznie różnić w zależności od utrudnień w ruchu (zatory, objazdy itp.) Stawka nocna - zgodnie z taksometrem.

  Wypożyczalnia samochodów: Zwiedzaj Wrocław i okolice na własną rękę bez zamartwiania w wypozyczonym samochodzie. Przeglądaj oferty z Auto Europe i oszczędzaj!

  Porady parkingowe

  Lotnisko we Wrocławiu ma trzy różne rodzaje parkingów: szybki, długoterminowy i VIP. Możesz dowiedzieć się więcej o zasadach parkowania i opłatach na stronie lotniska, gdzie znajdziesz także mapę i plan rozkładu parkingów.

  Zatrzymywanie się przed terminalem jest dozwolone na trzech różnych strefach szybkiego parkingu. jest także wydzielona specjalna strefa dla wynajętych samochodów znajdująca się zaraz obok terminalu pasażerskiego. Bilety są oplacane w automatach, natomiast bilety na parking długoterminowy można zakupić z góry przez internet.

  Przydatne linki

  Strona internetowa lotniska