Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  TANI WYNAJEM SAMOCHODÓW W RPA

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie

  Wypożyczalnia samochodów w RPA z Auto Europe

  Jeśli jesteś osobą, która dużo podróżuje, a równocześnie cenisz sobie niezależność w poruszaniu się, warto zainteresować się czymś takim jak wypożyczalnia samochodów. Auto Europe to znakomity portal internetowy z prostą w obsłudze wyszukiwarką, w którym każdy kierowca zarezerwuje dla siebie odpowiedni rodzaj samochodu gdzie tylko zapragnie. Republika Południowej Afryki to wspaniały kraj na wypoczynek z wynajętym samochodem, bowiem turyści znajdą tu wiele atrakcji, m.in. piaszczyste plaże, słońce, góry porośnięte lasem oraz parki narodowe ze wspaniałym królestwem zwierząt. Auto Europe podaje na swojej kolejnej stronie przydatne informacji dla kierowców podróżujących po RPA.

  Wynajem samochodów w Republice Południowej Afryki

  Aby wypożyczyć samochód w Republice Południowej Afryki za pośrednictwem Auto Europe wymagany jest minimalny wiek kierowcy 21 lat (w zależności od kategorii pojazdu). Osoba wynajmująca oraz dodatkowi kierowcy powinni okazać w chwili odbioru pojazdu w RPA ważne prawo jazdy, w posiadaniu którego powinni być przynajmniej od 2 lat (poza kilkoma wyjątkami). Kierowcy poniżej 25 roku życia zobowiązani są w niektórych firmach wynajmujących uiścić opłatę młodego kierowcy.

  Podróż do innych krajów z RPA

  Generalnie wypożyczalnie zezwalają na wyjazd samochodem z Republiki Południowej Afryki poza granicę państwa. Należy jednak upewnić się, czy wypożyczalnia z której otrzymasz samochód nie wprowadza  ograniczeń. Podróż pojazdem z Republiki Południowej Afryki jest dozwolona do Bostwany, Mozambiku, Namibii, Lesotho i Suazi za dodatkową opłatą. Każdy wyjazd należy zanotować na voucherze w chwili dokonywania rezerwacji. Podróże wypożyczonym samochodem z RPA na wyspy lub przejazdy promem bez wczesnego pozwolenia Auto Europe oraz firmy wynajmującej są również niedozwolone.

  Dopuszczalna prędkość w Republice Południowej Afryki

  • Teren zabudowany: 60 km/h
  • Drogi ekspresowe: 80 km/h
  • Autostrady: 120 km/h