Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  TANI WYNAJEM SAMOCHODÓW W NOWEJ ZELANDII

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie

  Wypożyczalnia samochodów w Nowej Zelandii

  Jeśli jesteś osobą, którą fascynują podróże, a równocześnie cenisz sobie niezależność w poruszaniu się, warto pomyśleć o czymś takim jak wypożyczalnia samochodów Auto Europe. Nasza wypożyczalnia to portal internetowy z prostą w obsłudze wyszukiwarką, w którym każdy kierowca zarezerwuje dla siebie odpowiednią klasę samochodu. Nowa Zelandia to wspaniały kraj na wypoczynek z wynajętym samochodem, bowiem turyści znajdą tu wiele atrakcji m.in. bardzo zróżnicowane krajobrazy z rozległymi łańcuchami górskimi, jeziora, ogromne obszary trawiaste i buszowate, subtropikalne lasy oraz ciekawe metropolie. Na naszej kolejnej stronie przeczytasz o informacjach dla kierowców podróżujących po Nowej Zelandii.

  Wynajem samochodów - warunki najmu

  Ogólnie wypożyczalnie samochodów w Nowej Zelandii akceptują minimalny wiek kierowcy 21 lat (w zależności od kategorii pojazdu). Osoba wynajmująca oraz dodatkowi kierowcy powinni okazać w chwili odbioru pojazdu ważne prawo jazdy, w posiadaniu którego powinni być przynajmniej od 2 lat (poza kilkoma wyjątkami). Kierowcy poniżej 25 roku życia zobowiązani są w niektórych firmach wynajmujących uiścić opłatę młodego kierowcy.

  Podróż do innych krajów

  Auto Europe oraz nasze firmy partnerskie nie zezwalają na wyjazd samochodem poza granicę Nowej Zelandii. Podróż między północą a połudnową wyspą jest możliwa. W tym przypadku należy zanotować na voucherze datę i czas przekraczania wyspy w celu uzyskania pozwolenia. Przejazd promem bez wczesnego zezwolenia Auto Europe oraz firmy wynajmującej jest niedozwolony.

  Dopuszczalna prędkość w Nowej Zelandii

  • Teren zabudowany: 50 km/h
  • Drogi poza obszarem zabudowanym: 100 km/h
  • Autostrady: 100 km/h

  Wypożyczalnia kamperów w Nowej Zelandii

  Oprócz wynajmu samochodów osobowych Auto Europe oferuje także kampery w Nowej Zelandii. Podróżowanie kamperem to najlepszy sposób na zwiedzanie tego wspaniałego kraju, ponieważ znajduje się tutaj mnóstwo pól kempingowych o wysokim standardzie, gdzie możesz bez problemu zatrzymać się na postój. Współpracujemy z lokalnymi wypożyczalniami jak np. Apollo, Mighty, Britz i Hippi i gwarantujemy wynajem najnowszych kamperów z bezpiecznym wyposażeniem w większych miastach jak Auckland, Christchurch i Queenstown. Porównaj ceny kamperów w naszej wyszukiwarce i zrób rezerwację prosto w internecie.