Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  TANI WYNAJEM SAMOCHODÓW W CZECHY

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie
  Dzlaczego warto u nas zarezerwować
  • Porównaj wypożyczalnie i znajdź najlepszą cenę
  • Bezpłatna anulacja do 48 godzin przed odbiorem
  • Bez opłat za transakcje kartą kredytową
  • Pon-niedz wsparcie telefoniczne
  • 24000 punktów odbioru na świecie

  Wypożyczalnia samochodów w Czechy z Auto Europe

  Jeśli jesteś osobą, która dużo podróżuje, a równocześnie cenisz sobie niezależność w poruszaniu się, warto zainteresować się czymś takim jak wypożyczalnia samochodów Auto Europe. Nasza wypożyczalnia to znakomity portal internetowy z prostą w obsłudze wyszukiwarką, w którym każdy kierowca zarezerwuje odpowiedni rodzaj samochodu, gdzie tylko zapragnie. Czechy to wspaniały kraj na wypoczynek z wynajętym samochodem, bowiem turyści znajdą tu wiele atrakcji, m.in.: ciekawe miasta, zamki i piękne góry Czeskie Karkonosze i Rudawny, które dostarczają mnóstwo wrażeń. Auto Europe podaje kilka przydatnych informacji dla kierowców podróżujących po Czechach.

  Wynajem samochodów - warunki najmu

  Wypożyczalnie samochodów w Czechach dopuszczają minimalny wiek kierowcy 21 lat (w zależności od kategorii pojazdu). Osoba wynajmująca oraz dodatkowi kierowcy powinni okazać w chwili odbioru pojazdu w Czechach ważne prawo jazdy, w posiadaniu którego powinni być przynajmniej od 2 lat (poza kilkoma wyjątkami). Kierowcy poniżej 25 roku życia zobowiązani są w niektórych firmach wynajmujących uiścić opłatę młodego kierowcy.

  Podróż do innych krajów

  Wypożyczalnie samochodów w Czechach zezwalają na wyjazd samochodem poza granicę państwa. Należy jednak upewnić się, czy wypożyczalnia z której otrzymasz samochód nie wprowadza tutaj ograniczeń. Podróż pojazdem z Czech jest dozwolona do następujących krajów: Austrii, Szwajcarii, Belgii, Chorwacji, Włoch, Słowacji, Słowenii, Hiszpanii, Polski, jednak mogą wystąpić dodatkowe opłaty. Każdy wyjazd należy zanotować na voucherze w chwili dokonywania rezerwacji. Podróż wypożyczonym samochodem z Polski na wyspy lub przejazdy promem bez wczesnego pozwolenia Auto Europe oraz firmy wynajmującej są również niedozwolone.

  Dopuszczalna prędkość w Czechach

  • Teren zabudowany: 50 km/h
  • Drogi ekspresowe: 80 - 110 km/h
  • Autostrady: 130 km/h