Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  TANIA WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW W SYDNEY

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie

  Wynajem samochodów w Sydney w najlepszej cenie

  Sydney położone jest pomiędzy Pacyfikiem na wschodzie i Górami Błękitnymi (ang. Blue Mountains) na zachodzie. Miasto to leży nad największą na świecie naturalną zatoką i portem - Port Jackson, oprócz tego posiada ponad 70 plaż wraz ze słynną plażą Blondi. W Auto Europe masz możliwość tanio wypożyczyć samochód w Sydney i w przyjemny sposób zwiedzić to interesujące australijskie miasto. Ofereujemy tanią wypożyczalnię samochodów nie tylko na lotnisku, ale także w wielu innych punktach wynajmu samochody w centrum Sydney. W naszej bogato urozmaiconej flocie samochodów każdy znajdzie z pewnością odpowiednią kategorię samochodu do wynającia dopasowaną do indywidualnych potrzeb.

  Wypożyczalnia samochodów w Sydney

  Sydney jest wiodącym w Australii centrum finansowym, handlowym, kulturalnym i oczywiście turystycznym. Podróżując wynajętym samochodem po ulicach Sydney warto udać się do Opery Utzona - fascynującej budowli, która stanowi zarazem główny symbol miasta. W centrum Sydney zachowało się do dziś wiele pięknych starych domów w stylu kolonialnym. To tu mieszczą się najważniejsze zabytki Sydney np.: kościół St. James i mennica z XIX wieku. Z kolei w nowoczesnym centrum komercyjnym - Cenral Business District dominują drapacze chmur m.in. najwyższy budynek Sydney - Sydney Tower, posiada on ruchomą platformę widokową, z której można podziwiać wyjątkową panoramę całego miasta. Zaplanuj wycieczkę do ekscytującego miasta Sydney i wynajmij samochód w Auto Europe. Pojedź do około 50 km na zachód odległych od Sydney Błękitnych Gór (ang. Blue Mountains) i poznaj zapach parującego nad górami olejku eukaliptusowego. Polecamy również krótką podróż wynajętym samochodem do miasteczka Katoomba znanego z formacji górskiej Three Sisters. Tu możesz podziwiać nienaruszoną australijską przyrodę i poznać przestrzenie tego kontynentu.

  Rent a car Sydney

  Zarezerwuj prosto szybko i pewnie samochód do wynajęcia w Auto Europe. U nas otrzymasz oferty wypożyczalni samochodów w Sydney, ale również w wielu innych lokalizacjach w Australii oraz na całym świecie z gwarancją najniższej ceny i najlepszym serwisem. Potrzebujesz szczegółowych informacji dotyczących wynajmu samochodów? Nie zwlekaj tylko zadzwoń do nas! Nasz call center jest dostępny 7 dni w tygodniu pod numerem telefonu 222 639 537.