Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  TANIA WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW W BRISBANE

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie

  Wynajem samochodów w Brisbane w najlepszej cenie

  Auto Europe oferuje tani wynajem samochodów w Brisbane. Zdecyduj się na samochód i zwiedź w komfortowy sposób to interesujące australijskie miasto. W Birsbane możesz wynająć samochód nie tylko na lotnisku, ale także w wielu innych punktach w centrum. W naszej flocie każdy kierowca znajdzie z pewnością ulubioną kategorię samochodu. Sprawdź więc nasze ceny i przekonaj się, że w Auto Europe nie przepłacisz.

  Wypożyczalnia samochodów w Brisbane

  Brisbane jest stolicą stanu Queensland i należy do najszybciej rozwijających się regionów Australii. Miasto to przyciąga mnóstwo turystów. Jest to bardzo ciekawy region Australii, który można najwygodniej zwiedzić wynajętym samochodem w Auto Europe. Oprócz wyrafinowanego i zróżnicowanego centrum Brisbane, w promieniu jednej godziny jazdy wypożyczonym samochodem znajduje się wiele miejsc godnych odwiedzenia. Niedalekie morskie wybrzeże jest bardzo urozmaicone, dzięki pięknym plażom, zatokom i pobliskim wyspom. Jadąc samochodem wgłąb lądu można napotkać na malownicze tereny uprawne z winnicami, farmami i jeziorami. Życie w Brisbane jest aktywne i jednocześnie na luzie, wiele tu lokali rozrywkowych, klubów, pubów, dyskotek i muzyki granej na żywo. Uprawianie sportów i rekreacji jest bardzo ułatwione. Pełno tu bujnych parków i subtropikalnych ogrodów. Najbardziej znany jest rekreacyjny kompleks South Bank w centrum Brisbane.

  Samochody do wynajęcia w Brisbane

  Zarezerwuj samochód do wynajęcia na urlop w Australii w Auto Europe. U nas otrzymasz ofertę renomowanych wypożyczalni samochodów w Brisbane, ale również w wielu innych lokalizacjach w Australii, a nawet na na całym świecie. Szukasz szczegółowych informacji dotyczących wynajmu samochodów? Skontaktuj się z naszą infolinię dostępną 7 dni w tygodniu pod numerem infolinii 222 639 537.

  Przydatne linki

  Lotnisko - Brisbane