Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  TANIA WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW W ADELAIDE

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie

  Wynajem samochodów w Adelaide w najlepszej cenie

  Adelaide leży nad rzeką Torrens przy jej ujściu do Zatoki Świętego Wincentego, na półwyspie Florey. Na wschód od Adelaide leżą góry Mt Lofty Ranges. Adelaide to raczej spokojne miasto, ale pełne wdzięku i godne uwagi. W Auto Europe masz możliwość wypożyczyć samochód w Adelaide i w przyjemny sposób zwiedzić to interesujące australijskie miasto i jego okolicę. Oferujemy tanią wypożyczalnię samochodów nie tylko na lotnisku, ale także w wielu innych punktach w centrum Adelaide. W naszej bogato urozmaiconej flocie samochodów każdy znajdzie z pewnością odpowiednią kategorię samochodu do wynającia dopasowaną do indywidualnych potrzeb.

  Wynająć tanio samochód w Adelaide

  Jadąc wynajętym samochodem po ulicach Adelaide warto udać się do Rundle Mall, jest to główny deptak i zarazem najbardziej tętniąca życiem ulica miasta. Według zwyczajów Australii to tutaj skupiają się największe sieci sklepów i restauracji, jest to także miejsce, gdzie mieszkańcy miasta chętnie spędzają weekendy i wieczory. Ciekawym punktem programu jest też wizyta w Haigh's Chocolate - fabryce wyrobów czekoladowych. Haigh'sa uważana jest za najlepszego producenta czekolady w Australii.

  Nie zwlekaj, wynajmij samochód z Auto Europe już dziś i pojedź do imponującego Botanic Garden. Ten dwudziesto hektarowy ogród botaniczny mieści w sobie przepiękny tropikalny las deszczowy oraz zabytkową palmiarnię z 1877 roku.

  Rent a car Adelaide

  Zarezerwuj prosto, szybko i pewnie samochód do wynajęcia w Auto Europe. U nas otrzymasz oferty wszystkich dostępnych wypożyczalni samochodów w Adelaide, ale również w wielu innych lokalizacjach w Australii z gwarancją najniższej ceny i najlepszym serwisem. Potrzebujesz szczegółowych informacji dotyczących wynajmu samochodów? Nie zwlekaj, tylko zadzwoń do nas! Nasza infolinia jest dostępna 7 dni w tygodniu pod numerem telefonu 222 639 537.