Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  TANIA WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW W ALICE SPRINGS

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie

  Wynajem samochodów w Alice Springs z Auto Europe

  W Auto Europe masz możliwość wypożyczyć samochód w Alice Springs i w przyjemny sposób zwiedzić to interesujące australijskie miasto i jego okolicę. Oferujemy tanią wypożyczalnię samochodów nie tylko na lotnisku, ale także w wielu innych biurach w centrum Alice Springs. W naszej flocie samochodów każdy znajdzie odpowiednią kategorię samochodu do wynającia dopasowaną do indywidualnych potrzeb. Porównaj nasze ceny i rezerwuj samochód szybko i prosto w internecie.

  Wypożyczalnia samochodów w Alice Springs

  Alice Springs - to miasto w Australii, gdzie spotykają się drogi łączące północ z południem i wschód z zachodem. Dziś Alice Springs jest przyjemnym, nowoczesnym miastem z licznymi sklepami i restauracjami. Pomimo wyglądu pozostaje dość małą, żyjącą z rolnictwa osadą na pustkowiu, osadzoną w przepięknym, ale surowym krajobrazie. Uroku dodaje mu fakt, że do prawdziwego, australijskiego Outbacku jest stąd bardzo niedaleko. Tyle samo mniej więcej dzieli Alice od australijskich cudów przyrody przyciągających rzesze turystów. W Alice Springs po dziś dzień mieszka spora społeczność aborygeńska silnie związana z tymi okolicami. Mnóstwo tu schronisk młodzieżowych oraz tanich hoteli oferujących wycieczki w głąb pustyni. Dlatego też warto jest skorzystać z wypożyczalni samochodów Auto Europe i wygodnie zwiedzić te niesamowite australijskie obszary.

  Rent a car Alice Springs

  Zarezerwuj samochód do wynajęcia w Auto Europe w atakcyjnej cenie. U nas porównasz ceny wszystkich wypożyczalni samochodów w Alice Springs, ale również w wielu innych lokalizacjach w Australii. Potrzebujesz szczegółowych informacji dotyczących wynajmu samochodów? Zadzwoń do nas! Nasza infolinia dostępna jest 7 dni w tygodniu pod numerem telefonu 222 639 537.