Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  TANIA WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW W MELBOURNE

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie

  Wynajem samochodów w Melbourne z Auto Europe

  Z Auto Europe masz możliwość wypożyczyć samochód w Melbourne i w przyjemny sposób zwiedzić to interesujące australijskie miasto i jego okolicę. Oferujemy tanią wypożyczalnię samochodów nie tylko na lotnisku, ale także w wielu innych punktach wynajmujących samochody w centrum Melbourne. W naszej bogato urozmaiconej flocie samochodów każdy znajdzie z pewnością odpowiednią kategorię samochodu do wynajęcia dopasowaną do indywidualnych potrzeb.

  Wypożyczalnia samochodów w Melbourne

  Melbourne jest stolicą stanu Victoria i jest drugim co do wielkości miastem w Australii. Corocznie miasto to sciąga do siebie mnóstwo turystów z całego świata. Jest to bardzo ciekawy region Australii, który można najwygodniej zwiedzić wynajętym samochodem z Auto Europe. Melbourne leży nad rzeką Yarra i otacza zatokę Port Phillip. Miasto posiada wiele pięknych plaż, gdzie można doskonale uprawiać wiele sportów wodnych. Oprócz tego samo miasto jest przestrzennie zabudowane, znajduje się tu wiele parków, ogrodów, obiektów sportowych i malowniczych zakątków, do których dotrzesz najszybciej wypożyczonym samochodem z Auto Europe.

  Rent a car Melbourne

  Zarezerwuj prosto szybko i pewnie samochód do wynajęcia w Auto Europe. U nas porównasz oferty wypożyczalni samochodów w Melbourne, ale również w wielu innych lokalizacjach w Australii z gwarancją najniższej ceny i najlepszym serwisem. Potrzebujesz szczegółowych informacji dotyczących wynajmu samochodów? Nie zwlekaj, tylko zadzwoń do nas! Nasz call center jest dostępny 7 dni w tygodniu pod numerem telefonu 222 639 537.