Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  TANI WYNAJEM SAMOCHODÓW W KAPSZTADZIE

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie

  Wypożyczalnia samochodów w Kapsztadzie

  Auto Europe ma do zaoferowania atrakcyjne możliwości wynajmu samochodów w Kapsztad w Republice Południowej Afryki. Nasze usługi spełniają życzenia każdego klienta, a to wszystko poprzez współpracę z licznymi renomowanymi wypożyczalniami jak np. Avis, First car czy Hertz. W naszej ofercie posiadamy olbrzymi wybór pojazdów w kilku punktach wynajmu w Kapsztad. Oto wybrane stacje:

  • Kapsztad - lotnisko; godziny otwarcia: poniedziałki - niedziele całą dobę
  • Kapsztad - stacja w centrum miasta - 120 Strand Street; godziny otwarcia: poniedziałki - piątki 07:00-18:00, soboty - niedziele 08:00-14:00
  • Kapsztad - stacja w centrum miasta; 49 Loop Street; godziny otwarcia: poniedziałki - piątki 07:00-18:00, soboty 08:00-13:00, niedziele 08:00-13:00

  Wynajem samochodów - informacje

  Zanim odbierzesz samochód z wypożyczalni w Kapsztad pamiętaj o zabraniu ze sobą prawa jazdy, dowodu osobistego lub paszportu i wydruku vouchera. Wszystkie te dokumenty są niezbędne do odbioru samochodu w Kapsztad w firmie wynajmującej. W chwili wynajmu konieczne jest posiadanie ważnej karty kredytowej (wystawionej na nazwisko kierowcy) w celu złożenia kaucji. Przed przejęciem samochodu należy sprawdzić, czy nie ma on żadnych uszkodzeń (zarysowań itp.) Jeśli zauważysz tego typu szkody, poinformuj o tym bezzwłocznie firmę wynajmującą.

  Prosimy o dokładne zapoznanie się z warunkami wynajmu.

  W przypadku, gdy na miejscu potrzebujesz dodatkowych informacji lub masz pytania, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 222 639 537.