Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  TANI WYNAJEM SAMOCHODÓW NA LOTNISKU MAJORKA

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie
  Dzlaczego warto u nas zarezerwować
  • Porównaj wypożyczalnie i znajdź najlepszą cenę
  • Bezpłatna anulacja do 48 godzin przed odbiorem
  • Bez opłat za transakcje kartą kredytową
  • Pon-niedz wsparcie telefoniczne
  • 24000 punktów odbioru na świecie

  Wypożyczalnia samochodów na lotnisku Majorka

  Majorka, jedno z najlepszych miejsc turystycznych w Europie, przyciąga ponad dziesięć milionów turystów rocznie. Wyspa jest obsługiwana przez lotnisko, które odbiera loty międzynarodowe z całej Europy. Wynpożyczalnia samochodów na lotnisku na Majorce sprawi, że Twoje wakacje będą udane i pozwoli Ci podróżować w dowolne wybrane miejsce.

  Od ponad 60 lat Auto Europe buduje partnerstwa z firmami wynajmu samochodów na całym świecie, dzięki czemu możemy zapewnić naszym klientom doskonałą obsługę, niskie ceny i ogromną flotę samochodów do wynajęcia. Oferujemy ponad 24 000 punktów odbioru samochodów w 180 krajach, w tym na Majorce. Dzięki szerokiemu wyborowi samochodów i dostawców z pewnością znajdziesz ofertę, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom w zakresie wynajmu samochodów na lotnisku na Majorce! Sprawdź opinie o wypożyczalni samochodów na Majorce i usługach Auto Europe i rezerwuj z pewnością.

  Informacje o lotnisku

  Lotnisko Palma de Mallorca, znane również jako lotnisko Son Sant Joan, znajduje się w pobliżu miejscowości Can Pastilla, około 8 km na wschód od Palmy, stolicy Balearów. Lotnisko Majorka jest trzecim co do wielkości lotniskiem w Hiszpanii po madryckim Barajas i Barcelonie. Latem staje się jednym z najbardziej ruchliwych portów lotniczych w Europie.

  Lotnisko Majorka (PMI)
  Adres: 07611 Palma, Hiszpania
  Telefon: +34 91 321 10 00
  Linie lotnicze operujące na lotnisku: Na lotnisku na Majorce działa prawie 80 linii lotniczych. Należą do nich tradycyjne, większe linie lotnicze, takie jak British Airways i Lufthansa, oraz tanie linie lotnicze, takie jak Ryanair i Easy Jet.

  Skąd mogę odebrać samochód wynajęty na lotnisku Majorka

  Przy odbiorze pojazdu, decydując się na wynajem samochodu na lotnisku na Majorce z Auto Europe warto zauważyć, że wypożyczalnie samochodów znajdują się w hali przylotów oraz w głównym budynku parkingowym naprzeciwko terminalu. Przygotuj swój vouocher, prawo jazdy i kartę kredytową do odbioru wypożyczonego samochodu. Zwróć uwagę na godziny otwarcia na swoim voucherze i uważaj na opłaty po godzinach, obowiązujące w przypadku późnego przyjazdu.

  Zwrot samochodu jest łatwy, ponieważ na lotnisku znajduje się wiele dostępnych parkingów w niewielkiej odległości od Terminalu. Jeśli musisz zwrócić pojazd z pełnym zbiornikiem, pamiętaj, aby zatrzymać się na jednej z pobliskich stacji benzynowych.

  Avis na lotnisku Majorka Avis na lotnisku Majorka
  Lotnisko Palma de Mallorca,
  Majorka Hiszpania 07611
  +34 902 11 02 61
  Godziny otwarcia:
  Sob-Nd 07:30 - 23:00
  Europcar na lotnisku Majorka Enterprise na lotnisku Majorka
  Lotnisko Palma de Mallorca,
  Majorka Hiszpania 07611
  +34 911 50 50 00
  Godziny otwarcia:
  Sob-Nd 07:00 - 12:00
  Sixt na lotnisku Majorka Sixt na lotnisku Majorka
  Lotnisko Palma de Mallorca,
  Majorka Hiszpania 07611
  +34 902 49 16 16
  Godziny otwarcia:
  Pon-Nd 07:00 - 12:00
  Interrent na lotnisku Majorka Interrent na lotnisku Majorka
  Lotnisko Palma de Mallorca,
  Majorka Hiszpania 07611
  +34 918 34 02 62
  Godziny otwarcia:
  Pon-Nd 07:00 - 23:00
  Thrifty na lotnisku Majorka Thrifty na lotnisku Majorka
  Lotnisko Palma de Mallorca,
  Majorka Hiszpania 07611
  +34 971 78 96 70
  Godziny otwarcia:
  Pon-Nd 07:00 - 01:00

  Terminale

  Lotnisko Majorka jest trzecim co do wielkości lotniskiem w Hiszpanii. Terminal pasażerski ma cztery moduły z bramkami: A, B, C i D. Hala przylotów znajduje się na parterze, a odzyskiwanie bagażu znajduje się na poziomie przylotów na terminalu.

  Obszar odprawy znajduje się na drugim piętrze, z dostępem do modułów pokładowych na czwartym piętrze lotniska. Moduł A znajduje się na północy, moduł B z tylko ośmioma bramkami znajduje się na północnym wschodzie, moduł C, największy moduł, znajduje się na wschodzie, a moduł D znajduje się na południe od terminalu. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub pomocy w znalezieniu właściwego modułu pokładowego i bramek, po punkcie kontrolnym znajduje się punkt informacyjny.

  Usługi na lotnisku

  Na lotnisku znajduje się wiele sklepów, kawiarni i restauracji, które pomogą zabić czas. Większość z nich znajduje się na czwartym piętrze, chociaż niektóre kawiarnie i sklepy znajdują się również na parterze i drugim piętrze. Na wszystkich tych piętrach znajdują się również punkty dostępu do internetu. Na parterze terminalu znajdują się bankomaty i centrum informacji turystycznej.

  Jak się dostać na i opuścić lotnisko Majorka

  Lotnisko jest dogodnie połączone z Palma de Mallorca autostradą Levante. Przejazd powinien zająć mniej niż 15 minut. Inne miejsca docelowe na wyspie można również są łatwo dostępne z lotniska. Na przykład jadąc autostradą Levante, a następnie skręcając na autostradę Ma-13, można dojechać do Alcudii w około 40 minut.

  Jeśli nie masz zorganizowanego wynajmu z wypożyczalnią samochodów na lotnisku Majorka, ale w centrum miasta, możesz wsiąść do jednego z autobusów, które odjeżdżają poza terminalem. Autobus linii 1 zatrzymuje się przy nadmorskiej promenadzie i wielu innych atrakcjach turystycznych w mieście. Linia kursuje w przybliżeniu co 15 minut między 6 rano a 1:10 w sezonie zimowym i 6 rano do 1:50 w lecie. Trasa autobusu linii 21 biegnie między lotniskiem a wieloma hotelami na plaży Palma. Latem linia 21 kursuje co 30 minut, a zimą od 7:00 do 22:10. Latem linia kursuje od 7 rano do 12:30. Obie linie autobusowe mają przystanki na parterze i drugim piętrze terminalu pasażerskiego.

  Porady parkingowe

  Nie powinno być żadnych problemów ze znalezieniem odpowiedniego miejsca parkingowego dla Twojego samochodu na lotnisku Palma de Mallorca, o ile pamiętasz o kilku rzeczach. Podobnie jak w większości miast europejskich, znalezienie bezpłatnego miejsca parkingowego w centrum miasta może być trudne, ale dostępnych jest wiele parkingów. Parking uliczny jest podzielony na żółte strefy, w których zabronione jest parkowanie, oraz niebieskie strefy, gdzie parkowanie jest dozwolone i opłacane za pomocą wyznaczonego licznika parkingowego. Jeśli miejsce parkingowe jest ograniczone czasowo, pamiętaj, aby wyświetlić bilet z godziną przyjazdu.

  Odwiedź naszą stronę z informacjami o przepisach drogowych, aby poznać ogólne zasady jazdy w Hiszpanii.

  Przydatne linki

  Przewodnik turystyczny Majorka

  Strona lotniska