Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  TANI WYNAJEM SAMOCHODÓW NA LOTNISKU NA KORFU

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie
  Dzlaczego warto u nas zarezerwować
  • Porównaj wypożyczalnie i znajdź najlepszą cenę
  • Bezpłatna anulacja do 48 godzin przed odbiorem
  • Bez opłat za transakcje kartą kredytową
  • Pon-niedz wsparcie telefoniczne
  • 24000 punktów odbioru na świecie

  Wypożyczalnia samochodów na lotnisku na Korfu

  Auto Europe oferuje najlepsze oferty wynajmu samochodów na Korfu w wielu miejscach w całym mieście. Jako pośrednik oferujemy wysokiej jakości pojazdy w najbardziej konkurencyjnych cenach w ponad 24 000 lokalizacjach na całym świecie. Na Korfu możesz wybierać między miejscami odbioru na lotnisku, w centrum miasta i Acharavi - małym mieście na północy wyspy. Dzięki samochodom dostępnym na wynajem z lotniska na Korfu możesz odpocząć i zacząć cieszyć się wakacjami zaraz po wylądowaniu na wyspie.

  Od małych, średnich i dużych samochodów do luksusowych pojazdów, stylowych SUV-ów i klasycznych kabrioletów, zaspokajamy potrzeby wszystkich klientów z dużym i małym budżetem, oferując odpowiedni samochód w odpowiedniej cenie, bez względu na to, czy jest to relaksujący pobyt na plażach w Korfu, czy ekscytująca wycieczka po mieście i okolicach. Rezerwacji można dokonać za pośrednictwem naszego internetowego systemu rezerwacji lub dzwoniąc do naszych specjalistów wynajmu samochodów, którzy są dostępni przez siedem dni w tygodniu. Przekonaj się jaka wypożyczalnia samochodów na lotnisku na Korfu jest odpowiednia dla Ciebie i wybierz się w podróż bez nerwów! Auto Europe jest dla Ciebie dostępne na każdym etapie Twojego wynajmu i podróży po Grecji. Jeśli interesują Cię doświadczenia naszych klientów z wyjazdu, sprawdź opinie o wypożyczalni samochodów na Korfu na naszej stronie.

  Informacje o lotnisku

  Międzynarodowe lotnisko Ioannis Kapodistrias, znajduje się około 2 km na południe od miasta Korfu, pół kilometra na północ od Pontikonisi. Przez cały rok są planowane trasy przez Olympic Air i Aegean Airlines, ale większość lotów to loty czarterowe, zwłaszcza w lecie, z zagranicy, i wtedy obserwuje się największy ruch powietrzny na lotnisku.

  Korfu Międzynarodowe Lotnisko Ioannis Kapodistrias (CFU)
  Adres: Korfu Międzynarodowe lotnisko I.Kapodistrias 491 008, Korfu, Grecja
  Telefon: +30 266 108 960
  Linie lotnicze operujące na lotnisku: Lotnisko Korfu oferuje liczne linie lotnicze, z których większoć obsługuje loty sezonowe. Najczęściej dostępne są opcje z Aegean Airlines, Ellinair i Ryanair.

  Skąd mogę odebrać samochód wynajęty na lotnisku na Korfu

  Stanowiska wypożyczalni samochodów na lotnisku na Korfu są łatwe do znalezienia, ponieważ wszystkie znajdują się w hali przylotów. Należy pamiętać, że odbiór lub zwrot samochodu poza godzinami pracy dostawców, może podlegać dodatkowej opłacie. Przy rezerwacji upewnij się, że wybrana przez Ciebie wypożyczalnia ma biurko otwart w godzinach Twojego przylotu, ponieważ nie każdy dostawca oferuje przedłużenie godzin pracy.

  Zwrot samochodu jest łatwy, ponieważ na lotnisku znajduje się wiele dostępnych parkingów w niewielkiej odległości od terminalu. Jeśli musisz zwrócić pojazd z pełnym zbiornikiem, pamiętaj, aby zatrzymać się na jednej z pobliskich stacji benzynowych.

  Avis na lotnisku Korfu Avis na lotnisku Korfu
  Międzynarodowe lotnisko I.Kapodistrias,
  Korfu, Grecja 491 008
  +30 266 104 2007
  Godziny otwarcia:
  Pon-Nd 07:00 - 22:00
  Enterprise na lotnisku Korfu Enterprise na lotnisku Korfu
  Międzynarodowe lotnisko I.Kapodistrias,
  Korfu, Grecja 491 008
  +30 266 104 9400
  Godziny otwarcia:
  Pon-Nd 07:30 - 21:00
  Greenmotion na lotnisku Korfu Greenmotion na lotnisku Korfu
  Międzynarodowe lotnisko I.Kapodistrias,
  Korfu, Grecja 491 008
  +30 266 104 6440
  Godziny otwarcia:
  Pon-Nd 08:00 - 21:00
  Hertz na lotnisku Korfu Hertz na lotnisku Korfu
  Międzynarodowe lotnisko I.Kapodistrias,
  Korfu, Grecja 491 008
  +30 266 103 3547
  Godziny otwarcia:
  Pon-Nd 08:00 - 21:00
  Sixt na lotnisku Korfu Sixt na lotnisku Korfu
  Międzynarodowe lotnisko I.Kapodistrias,
  Korfu, Grecja 491 008
  +30 266 108 710
  Godziny otwarcia:
  Pon-Nd 06:30 - 22:00

  Terminale

  W 1965 r. lotnisko stało się międzynarodowe, a inauguracyjny lot zagraniczny był obsługiwany przez Olympic Airlines. Budowa nowego terminalu pasażerskiego rozpoczęła się w 1968 r. i została ukończona w 1972 r. Międzynarodowy port lotniczy Korfu ma jeden terminal, który ma ograniczone usługi. Obsługuje loty międzynarodowe, więc znajdziesz pełną obsługę celną. W zależności od lini lotniczych ilośc dozwolonego bagażu może się rożnić, więc upewnij się, że znasz obowiązujące Cię przepisy. Lotnisko nie oferuje usługę pozostawienia bagażu. Dla osób z ograniczoną sprawnościa ruchową lotnisko oferuje pomoc i usługi umożliwiające poruszanie się, jednak musi taka opcja być zamwiona conajmniej na 48 godzin przed odlotem.

  Usługi na lotnisku

  Decydując się na wynajem samochodów na lotnisku na Korfu z Auto Europe najdziesz tu podstawowe udogodnienia wymagane na międzynarodowych lotniskach. Jest tu restauracja otwarta 24 godziny na dobę w sezonie letnim. Są cztery bary, sklep bezcłowy, bank i poczta. Na lotnisku dostępna jest także przestrzeń gdzie znajdziesz bankomaty, gdzie będziesz mieć też nielimitowany dstęp do Internetu. W przypadku rzeczy zagubionych wymagany jest kontakt bezpośrednio z liniami lotniczymi, lub odpowiednimi serwisami na lotnisku. W sklepach bezcłowych możesz znaleźć tradycyjne greckie produkty i wyroby jak zabawki, zegarki, biżuterię i akcesoria, a także produkty wielu renomowanych marek. Na lotnisku znjadziesz także usługi parkingowe, oraz różne możliwości transportu, od wypożyczalni samochodów, przez taksówki, po autobusy lotniskowe.

  Jak się dostać na i opuścić lotnisko na Korfu

  Lotnisko na Korfu znajduje się 2,7 km od centrum miasta. Trasa na lotnisko z centrum Korfu (i odwrotnie) prowadzi przez Dimokratia i ulice Dessyla, Vlahernon i georgakis i zajmuje ok. 10 minut. Z lotniska masz trzy możliwości transportu: wynajem samochodu, taksówka i autobus. Wypożyczalnie mają swoje stanowiska odbioru i zwrotu w hali przylotów i znajdziesz tu wiele renomowanych międzynarodowych dostawców. taksówki do i z centrum Korfu są dostępne 24 godziny na dzień, 7 dni w tygodniu. Postoje taksówek znajdują się zaraz za wyjściem z terminalu pasażerskiego. Przejazd do lub z miasta trwa ok. 10 minut i będzie Cię kosztować mniej więcej 10 euro. Lotnisko jest połączone z miastem regularnym autobusem linii 15, który dojeżdża także do portu. Serwis transportu publicznego do jakiegokolwiek punktu na wyspie, zaczyna się właśnie stąd. Bilety na przejazd można zakupić u kierowcy autobusu.

  Odwiedź naszą stronę z informacjami o przepisach drogowych, aby poznać ogólne zasady jazdy w Grecji.

  Porady parkingowe

  parking znajduje się zaraz obuk budynku lotniska na Korfu. Zajmuje powierzchnię 7.000 m2 i oferuje łącznie 271 miejsc parkingowych z opcją krótkiego i długiego postoju. Parking jest ogrodzony i pod ochroną z kamerami 24 godziny na dobę. Teren parkingu jest łatwo dostępny dla pasażerów o ograniczonej sprawności ruchowej z darmowymi miejscami postoju OnTime. Dla wszystkich pasażerów parking oferuje darmowe miejsca dla tych co zatrzymują się maksymalnie do 20 minut.

  W centrum miasta znajdują się zatoki parkingowe na ulicy, jednak często trudno jest znaleźć bezpłatne miejsce parkingowe. Dobrym rozwiązaniem jest płatny parking w pobliżu Nowej Twierdzy, ponieważ zazwyczaj dostępne są tam miejsca i jest położony bardzo blisko starego miasta Korfu.

  Przydatne linki

  Lotnisko Korfu