Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  KAMPERY NA WYNAJEM W AUSTRALII

  Wynajem samochodów kempingowych na całym świecie
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wynajem samochodów kempingowych na całym świecie

  Wypożyczalnia kamperów w Australii

  Od ponad 60 lat swojej działalności Auto Europe jest jednym z przodowników zajmujących się pośrednictwem wynajmu samochodów na całym świecie. W rozwoju historii firmy powiększyliśmy nasz asortyment o wynajem kamperów w Australii dodatkowo do dotychczasowej usługi wypożyczalni samochodów osobowych, samochodów z kierowcą i wyszukiwarki hoteli.

  Pytając turystów w Australii, czy też domowników - Australijczyków - jaki jest najlepszy sposób na zwiedzanie tego wspaniałego kraju? Odpowiedź jest pewna: podróżowanie samochodem kempingowym! Zapraszamy do porównania cen wypożyczalni kamperów na naszej stronie internetowej. Z nami planowanie urlopu po Australii będzie o wiele łatwiejsze i przyjemniejsze!

  Podróżowanie po Australii

  Kamper w Australii to idealny środek transportu, aby móc zwiedzić piękno przyrody pomiędzy odległymi od siebie miastami. Czasem potrzeba kilku dni, żeby dojechać z punktu A do B, dlatego też ważne jest dobre przygotowanie i zaplanowanie podróży. Szczególną uwagę trzeba zwrócić na to, jak długi odcinek trasy można pokonać w ciągu jednej doby i gdzie można zatrzymać się na postój. Jeżeli nie chcesz doświadczyć niemiłych niespodzianek upewnij się, czy na wybranej trasie będą pobierane opłaty drogowe i zapoznaj się z systemem opłat poszczególnych stanów.

  Australia jest krajem o bardzo zróżnicowanym krajobrazie. We wschodniej części kraju znajdują się ogromne winnice w Hunter Valley a w Solitary Islands Marine Park panują wspaniałe warunki do nurkowania. Ponadto Australia oferuje turystom piękne plaże i bujne lasy tropikalne. Dobrym przykładem na przystanek wycieczki jest Penneshaw lub Wyspa Kangura (ang. Kangaroo Island) trzecia co do wielkości wyspa australijska na południu Australii, gdzie możesz przyglądać się pluskającym w wodzie morskiej pingwinom czy morskim lwom. Dla tych, którzy chcą zobaczyć rozległe, mało zaludnione obszary pustynne, polecamy środkową część Australii ze wspaniałymi regionami Outback, nie pomijając formacji skalnej Uluru o mieniących się kolorach czerwieni, nazywanej także Ayers Rock.


  Najczęściej wybierane lokalizacje w australii

  Wypożyczalnia kamperów Adelaide
  Adelaide
  Wypożyczalnia kamperów Brisbane
  Brisbane
  Wypożyczalnia kamperów Cairns
  Cairns
  Wypożyczalnia kamperów Melbourne
  Melbourne
  Wypożyczalnia kamperów Perth
  Perth
  Wypożyczalnia kamperów Sydney
  Sydney

  Dostawcy

  W naszej ofercie wynajmu kamperów w Australii oferujemy samochody renomowanych firm jak np. Hippie, Mighty, Cheapa Campa, Britz i Apollo. Do tych modeli zaliczane są kampery w formie małego busa, przeznaczone dla dwóch osób, ale także kampery luksusowe, bądź pojazdy czteronapędowe dostosowane do jazdy po drogach o dość trudnej nawierzchni.

  Dostępność kamperów w Australii

  Wypróbuj powyższej wyszukiwarki, aby znaleźć kamper z odpowiednią ilością łóżek czy wyposażeniem jakiego szukasz. A jeśli się już zdecydowałeś na preferowany model, pobierz bezpłatny plik PDF i dowiedz się więcej o wyposażeniu kampera i stanie technicznym. Zaplanuj wycieczkę po Australii i skorzystaj z wypożyczalni kamperów już dziś!

  Vivid Camper Hitop Campervan

  Vivid Camper

  Liczba łóżek: 4 osobowy
  Kategoria: Sleepervan
  Długość: 5.4 Metry
  Przekładnia: Automatyczna
  Energia: Diesel

  Hitop

  Liczba łóżek: 2 osobowy
  Kategoria: Hitop
  Długość: 4.6 Metry
  Przekładnia: Automatyczna
  Energia: Benzyna
  Ultima Plus Motorhome Euro Slider

  Ultima Plus

  Liczba łóżek: 3 osobowy
  Kategoria: Samochód kempingowy
  Długość: 7.0 Metry
  Przekładnia: Automatyczna
  Energia: Diesel

  Euro Slider

  Liczba łóżek: 4 osobowy
  Kategoria: Klasa C
  Długość: 7.9 Metry
  Przekładnia: Automatyczna
  Energia: Diesel
  Outback 4WD Motorhome Hercules

  Outback 4WD

  Liczba łóżek: 5 osobowy
  Kategoria: Dach
  Długość: 5.3 Metry
  Przekładnia: Automatyczna
  Energia: Diesel

  Hercules RV

  Liczba łóżek: 6 osobowy
  Kategoria: Klasa C
  Długość: 7.7 Metry
  Przekładnia: Automatyczna
  Energia: Diesel