Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  KAMPERY NA WYNAJEM W SYDNEY

  Wynajem samochodów kempingowych na całym świecie
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wynajem samochodów kempingowych na całym świecie

  Tania wypożyczalnia kamperów w Sydney

  Sydney jest zazwyczaj miejscem, które odwiedzający Australię wybiorą jako punkt wyjścia do podróży po kontynencie. Nie ma nikogo, kto odbyłby tak długą podróż na drugi koniec świata, aby nie podziwiać oszałamiającego miasta Sydney ze słynną Operą i Harbour Bridge, ponieważ jest to świetne miejsce na rozpoczęcie podróży po tym rozległym kraju.

  Nasza rekomendacja na następną wycieczkę do Australii: wypożyczalnia kamperów w Sydney! Jako jedna z wiodących na świecie firm wynajmujących samochody z ciągle rosnącym asortymentem, Auto Europe pomoże Ci w twoich planach. Dzięki dużemu wyborowi kategorii pojazdów masz również możliwość wypożyczenia motocykli, luksusowych samochodów i przyczep kempingowych. Skontaktuj się z naszym kompetentnym zespołem rezerwacji telefonicznie lub e-mailem w celu uzyskania dalszych pytań na temat wynajmu kampera w Sydney.

  Spraw, aby Twoja podróż była wyjątkowym przeżyciem w Australii. The Rocks to najstarsza część Sydney. Znajdziesz tu wąskie uliczki, szlachetne budynki kolonialne, kościoły z piaskowca i prawdopodobnie najstarsze puby w kraju. W latach 70. wszystko zostało tutaj zburzone, aby wybudować nowoczesne wieżowce, ale inicjatywa obywatelska mogła na szczęście temu zapobiec, a tym samym zachowany został urok tej wyjątkowej dzielnicy. Rynki odbywające się tutaj w weekendy, muzea sztuki, rozrywka uliczna i pyszne restauracje, a także widok na port i operę, czynią The Rocks jedną z najciekawszych części miasta.

  Wynajem kamperów w Sydney

  Zapoznaj się z naszymi sugestiami dotyczącymi kempingów w okolicach Sydney, które przygotowaliśmy dla Ciebie. Wszystkie miejsca na tej liście nadają się do biwakowania z kamperem.

  Sydney Lakeside Holiday Park Ten park kempingowy jest idealny na pobyt w Sydney. Znajduje się zaledwie 30 km od centrum miasta, a przystanek autobusowy znajduje się tuż obok parku. Jest wyposażony w grill, pomieszczenie do przechowywania rzeczy osobistych, urządzenia sanitarne, wywóz ścieków, świeżą wodę, prąd, WC, prysznic, urządzenia do prania / suszenia, WLAN, plac zabaw dla dzieci. Obiekt jest dostępny dla osób niepełnosprawnych. Uwaga: na terenie obiektu nie można wyprowadzać psów.
  Lane Cove National Park Około 20 km od Sydney znajduje się Park Narodowy Lane Cove. Droga prowadząca do parku jest asfaltowa. Park jest otwarty przy wszystkich warunkach pogodowych. Idealne pory roku na wizytę to jesień i wiosna. Istnieje duża liczba różnie wyposażonych parkingów. Można znaleźć boiska z podłączeniem elektrycznym i bez niego, z trawą lub wybetonowane i wiele innych. Istnieje również basen i brodzik dla dzieci.
  Wodonga Caravan & Cabin Park Wodonga Caravan & Cabin Park to idealne miejsce na podróż do Melbourne. Odległość do Sydney wynosi około trzech godzin i 20 minut. Park oferuje szeroki wybór zakwaterowania, w tym wygodne, dobrze wyposażone kabiny z łazienkami w różnych konfiguracjach, aby spełnić wszystkie wymagania.
  Caravan Park South Canberra Ten park kempingowy znajduje się 3,5 godziny jazdy od Sydney. W parku znajduje się kiosk z ograniczonymi możliwościami zakupów, a także bistro na małe posiłki i przekąski. Caravan Park South Canberra jest idealnym miejscem na przystanek, jeśli chcesz odwiedzić miasto Canberra.

  Dostępne samochody kempingowe w Sydney

  Jeśli decydujesz się na wynajem kampera w Sydney z Auto Europe, zapoznaj się z poniższym przykładowym wyborem pojazdów z naszej szerokiej oferty w Australii. Nasz pierwszy model Euro Tourer to kamper z dwoma miejscami do spania i jako taki jest idealny dla par. Jest wyposażony w 3-palnikową kuchenkę gazową, kuchenkę mikrofalową i lodówkę o wielkości 1,90 m z zamrażalnikiem. Jeśli nadal potrzebujesz miejsca do spania, oferujemy także kamper typu hitop. Ma on 4,90 m długości, 1,70 m szerokości i 2,70 m wysokości. Wysokość sufitu w środku wynosi 1,95 m. Ten model jest najlepszy dla dwóch osób dorosłych i jednego dziecka. Euro Camper oferuje 4 łóżka i jest odpowiedni dla rodziny z dwójką dzieci lub dla czterech osób dorosłych. Dzięki turbodoładowanemu silnikowi wysokoprężnemu, mnóstwu akcesoriów i serwo układu kierowniczego, ten model gwarantuje doskonałą jazdę. Dzięki modelowi River o długości 7,21 metra i wysokości 2,1 metra w środku, uzyskasz najwyższy komfort na australijskich drogach. Ten model zapewnia miejsca do spania dla maksymalnie 6 osób.

  EURO TOURER HITOP

  EURO TOURER

  Miejsca do spania: Do 2 osób
  Kategoria: Campervan
  Długość: 7.1 Metrów
  Skrzynia biegów: Automatyczna
  Rodzaj paliwa: Diesel

  HITOP

  Miejsca do spania: Do 3 osób
  Kategoria: Hi Top
  Długość: 4.9 Metrów
  Skrzynia biegów: Manualna
  Rodzaj paliwa: Benzyna
  EURO CAMPER RIVER

  EURO CAMPER

  Miejsca do spania: Do 4 osób
  Kategoria: Class C
  Długoś: 7.7 Metrów
  Skrzynia biegów: Automatyczna
  Rodzaj paliwa: Diesel

  RIVER

  Miejsca do spania: Do 6 osób
  Kategoria: Class C
  Długoś: 7.2 Metrów
  Skrzynia biegów: Automatyczna
  Rodzaj paliwa: Diesel

  Co warto wiedzieć o Sydney

  Sydney odwiedza rocznie ponad 10 milionów międzynarodowych i australijskich turystów. Piękne plaże i atrakcje, a także wspaniały klimat to tylko niektóre z atrakcji tego magicznego miejsca. Największe miasto w Australii, z Harbour Bridge, zgodnie z zapisami w Księdze Rekordów Guinnessa, ma najszerszy długo-dystansowy i najwyższy stalowy most łukowy oraz piąty najdłuższy most łukowy na świecie. Mennica w Sydney została zbudowana w latach 1811–1816 i jest najstarszym budynkiem publicznym w centralnej dzielnicy biznesowej Sydney. Wieża widokowa i telewizyjna w Sydney była najwyższą wieżą, kiedy została otwarta w 1981 roku, i nadal jest drugim najwyższym wolnostojącym budynkiem w całej Australii. Pierwsza europejska kolonizacja miała miejsce w Sydney w 1788 r.

  Stolica Canberra znajduje się 284 km na południe od Sydney, a jeśli będziesz kontynuować jazdę na wschód, dotrzesz do Melbourne po przejechaniu łącznie 875 km. Odcinek tej długości z kilkoma pośrednimi przystankami można łatwo pokonać w pojeżdzie z wypożyczalni kamperów w Sydney. Liczne parki narodowe, a także Cypel Wilsona i Phillip Island, znane z małych kolonii pingwinów, znajdziesz na swojej drodze.

  Surowe wybrzeże między dwiema metropoliami z pewnością Cię zainspiruje. Ciesz się świeżymi owocami morza, które możesz przygotować w kamperze. Zrelaksuj się w Jervis Bay na białych, piaszczystych plażach. Podczas jazdy miniesz bujne farmy, zachwycające parki narodowe, liczne plaże i jeziora. Nieco dalej, a dokładniej 920 km na północ, jest Brisbane. Podczas podróży możesz cieszyć się pięknem roślinności i imponującą przyrodą z dala od dużych miast. Odkryj najbardziej wschodnią część kraju Byron Bay. Pamiętaj, że podczas podróży stacje benzynowe mogą być rzadkie w niektórych miejscach więc zatankuj wcześniej, aby później nie żałować. Jeśli jednak zdecydujesz się udać jeszcze bardziej na północ, dotrzesz do Cairns po pokonaniu dystansu łącznie 2500 km.