Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  KAMPERY NA WYNAJEM W MELBOURNE

  Wynajem samochodów kempingowych na całym świecie
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wynajem samochodów kempingowych na całym świecie

  Wypożyczalnia kamperów w Melbourne z Auto Europe

  Rozpocznij podróż wypełnioną przygodami w stolicy stanu Victoria. Dzięki wypożyczalni samochodów kempingowych w Melbourne możesz odkryć drugie co do wielkości miasto Australii w bardziej komfortowy i dopasowany do Twoich potrzeb sposób. W wynajętym kamperze zawsze możesz opuścić miasto i wyruszyć na zwiedzanie innych ciekawych miejsc. Jeśli chcesz zwiedzić Wschodnie Wybrzeże Australii, wypożyczalnia kamperów w Melbourne to opcja dla Ciebie, aby wybrać się do Sydney i Brisbane lub na zachód do Perth. Po drodze podróżni mogą spędzić noc na jednym z wielu kempingów dostępnych w okolicy. Aby uzyskać więcej informacji na temat postojów i kempingów w drodze na północ, sprawdź nasz przewodnik wynajmu w Cairns. Przeżyj wymarzone wakacje pełne niespodzianek z przyjaciółmi lub całą rodziną! Dzięki Auto Europe możesz korzystać nie tylko z szerokiej oferty wynajmu samochodów, ale także z wynajmu samochodów kempingowych. Dowiedz się jakie są opcje rezerwacji podczas wyszukiwania pojazdów na naszej stronie, a jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z naszym zespołem rezerwacji kamperów. Nasi agenci są dostępni, aby pomóc Ci we wszystkich Twoich potrzebach i odpowiedzieć na pytania związane z wynajmem kamperów.

  Wynajem kamperów w Melbourne

  Zapoznaj się z naszymi sugestiami kempingu, które przygotowaliśmy dla Ciebie w Melbourne i okolicach. Wszystkie wymienione poniżej kempingi zawierają podstawowe usługi i świetnie nadają się na nocleg w wypożyczonym samochodzie kempingowym z Melbourne.

  Discovery Parks -Melbourne Kompleks ten znajduje się 20 minut od centrum Melbourne i oferuje dostęp do prądu i czystej wody. Stąd łatwo znajdziesz transport publiczny łączący się z miastem. Dostępne są tu Wi-Fi, basen, sauna, spa i plac zabaw dla dzieci dla wszystkich gości. Melbourne Aquarium i tor wyścigowy Kartbahn Ace Karts znajdują się w pobliżu tego parku.
  Melbourne BIG4 Holiday Parks Ten park znajduje się około pół godziny od centrum miasta. W zależności od kategorii wybranego miejsca parkingowego możesz mieć dostęp do prądu i wody. Udogodnienia w tym parku obejmują odkryte spa, kino z ogromnym ekranem, basen podgrzewany energią słoneczną i wiele innych.
  Discovery Parks - Geelong Ten park znajduje się godzinę drogi od Melbourne, w pobliżu miasta portowego Geelong. Park leży nad rzeką Barwon, a plaża znajduje się zaledwie 15 minut od hotelu. Woda i prąd są tutaj łatwo dostępne. Warto odwiedzić Adventure Park Geelong, park wodny szczególnie uwielbiany przez najmłodszych.
  Wodonga Caravan & Cabin Park W drodze do Sydney jest to idealne miejsce na przystanek. Około 3 godziny i 20 minut drogi od Melbourne, Wodonga Caravan & Cabin Park oferuje tereny zielone z wodą i elektrycznością. Tutaj możesz umyć ubrania, skorzystać z basenu lub pójść na zakupy do lokalnego kiosku. Ten park znajduje się kilka minut od miast Wondongas i Albury.
  Caravan Park South Canberra Jeśli decydujesz się na ten park, oznacza to, że masz za sobą już większość drogi do Sydney. Park oferuje energię elektryczną i wodę, a także możliwość zakupów w pobliskim kiosku. Z tego kempingu można zwiedzić australijską stolicę Canberra, gdzie można cieszyć się pobytem w mieście w ciągu dnia i w nocy oraz odwiedzić park wodny Big Splash.

  Dostępne samochody kempingowe w Melbourne

  Oto kilka przykładów pojazdów jakie może zaoferować wypożyczalnia kamperów w Melbourne. Model Highball jest dobrym rozwiązaniem dla 2 pasażerów. Ten wysokiej klasy model oferuje wystarczająco dużo miejsca dla dwóch osób, aby wygodnie się ulokować i spać. Pojazd ma 4,64 metry długości i jest wyposażony w kuchnię i zbiornik na wodę. Model Jackpot jest idealny dla trzech pasażerów, ponieważ pomimo tego, że jest mniejszą przyczepą kempingową (4,26 metra długości), model oferuje 3 miejsca do spania z podwójnym łóżkiem i pojedynczym łóżkiem. W komplecie znajduje się kuchnia i zbiornik na wodę. Karawana Explorer oferuje 4 miejsca, a także 4 miejsca do spania. Kuchnia, prysznic i łazienka są dostępne w tym modelu o długości 7,1 metrów. Wreszcie model Euro Deluxe oferuje 6 miejsc do spania z 3 podwójnymi łóżkami, kuchnią, prysznicem i toaletą. Wszystkie modele mają wyposażenie kuchenne i pościel wliczone w cenę.

  Highball Jackpot

  HIGHBALL

  Miejsca do spania: Do 2 osób
  Kategoria: Hi Top
  Długość: 4.64 Metrów
  Skrzynia biegów: Manualna
  Rodzaj paliwa: Benzyna

  JACKPOT

  Miejsca do spania: Do 3 osób
  Kategoria: Hi Top
  Długość: 4.65 - 5.55 Metrów
  Skrzynia biegów: Manualna
  Rodzaj paliwa: Benzyna
  Explorer Euro Deluxe

  EXPLORER

  Miejsca do spania: Do 4 osób
  Kategoria: Class C
  Długoś: 7.15 - 7.25 Metrów
  Skrzynia biegów: Automatyczna
  Rodzaj paliwa: Diesel

  EURO DELUXE

  Miejsca do spania: Do 6 osób
  Kategoria: Class C
  Długoś: 7.7 Metrów
  Skrzynia biegów: Automatyczna
  Rodzaj paliwa: Diesel

  Co warto wiedzieć o Melbourne

  Melbourne jest najważniejszym ośrodkiem politycznym, biznesowym i kulturalnym w stanie Victoria w Australii. Z ponad 4,25 milionami mieszkańców w całym obszarze metropolitalnym, Melbourne jest drugim najbardziej zaludnionym miastem w Australii, po Sydney. Odwiedzający mają wiele do zobaczenia i zrobienia w Melbourne. Możesz zacząć od zwiedzania wielu muzeów w mieście, takich jak Muzeum Melbourne, duży kompleks muzealny, który obejmuje kilka obiektów o dużym znaczeniu kulturowym. Program miasta oferuje ogromną różnorodność wydarzeń i festiwali przez cały rok. Na przykład Melbourne Cup Day jest ważnym dniem dla miasta i federalnym świętem w stanie od 1877 roku. W tym dniu odbywa się największy wyścig koni w kraju. Latem Melbourne International Jazz Festival oferuje szeroki wybór koncertów w barach i klubach w całym mieście - wiele z nich oferuje bezpłatny wstęp.

  Warto zwidzić miasto, aby podziwiac także jego architekturę. Połączenie nowoczesnych budynków, takich jak imponująca Eureka Tower, ze starszymi, takimi jak Royal Exhibition Building, oferują piękny krajobraz. Inne atrakcje w mieście to Shrine of Remembrance, Rialto Towers i Flinders Street Railway Station. W Royal Botanic Gardens można uzyskać przegląd różnorodności australijskiej flory. Możesz także odkryć rośliny z całego świata, w sumie ponad 10 000 gatunków. Turyści będą również mieli okazję odwiedzić zoo w Melbourne. Jest to najstarsze zoo w Australii, wzorowane na londyńskim zoo, w którym żyje ponad 320 gatunków. Dzięki lokalizacji Port Phillip Bay w Melbourne istnieje wiele możliwości opalania się, nurkowania w morzu i uprawiania różnych wodnych sportów i nie tylko. Polecamy plaże w Brighton Beach, St. Kilda Beach lub Williamstown Beach.

  Ponieważ odległość między miastami może być spora w Australii, nasi klienci mogą czerpać więcej korzyści jakie daje wynajem kamperów w Melbourne z Auto Europe niż wynajmując samochód. Na przykład, jeśli chcesz podróżować kamperem z Melbourne do Sydney, będziesz mieć 9 godzin jazdy przed sobą. W przyczepie kempingowej ta podróż może być bardziej komfortowa, ponieważ masz opcję postoju i możesz zatrzymać się na drodze do odpoczynku na kempingu w regionie. Przed kontynuowaniem podróży koniecznie udaj się na zakupy do supermarketów w mieście, aby przygotować i cieszyć się świeżymi posiłkami z pięknym krajobrazem w tle lub nawet pod rozgwieżdżonym niebem.