Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  KAMPERY NA WYNAJEM W CAIRNS

  Wynajem samochodów kempingowych na całym świecie
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wynajem samochodów kempingowych na całym świecie

  Tania wypożyczalnia kamperów w Cairns

  Cairns w australijskim stanie Queensland jest niezwykle popularnym miejscem wypoczynku dla turystów z całego świata, a także dobrym punktem wypadowym na wycieczki po całej Australii. Chociaż można zobaczyć wiele z wynajętego samochodu, wynajem kamperów w Cairns otwiera świat innych możliwości. Przeżyj niezapomniany pobyt z rodziną lub przyjaciółmi i zaplanuj trasę zgodnie z własnymi życzeniami. W Auto Europe znajdziesz nie tylko najtańsze stawki na wynajem samochodów na całym świecie, ale także duży wybór modeli kamperów w atrakcyjnych cenach. Zarezerwuj teraz swój samochód kempingowy na naszej stronie internetowej od wybranej wypożyczalni kamperów w Carins lub uzyskaj więcej informacji, dzwoniąc do naszych specjalistów pod numerem +498941207298.

  Wynajem kamperów w Cairns

  W tej sekcji opracowaliśmy przykłady kempingów w danym regionie, które pomogą Ci znaleźć to, czego szukasz. Zmniejszyliśmy jednak listę tylko do kilku miejsc w Cairns i okolicy, a także do obiektów, które będziesz mijać po drodze do Brisbane i Sydney. Jeśli nie masz nic przeciwko jeżdżeniu przez kilka dni, możesz także wybrać się do Perth położonego daleko na wschodzie, 50471 km od Cairns. Znacznie bliżej położone Melbourne znajduje się około 3000 km na południe i można do niego dojechać w zakresie czasowym 32 godzin jazdy.

  Cairns Holiday Park Cairns Holiday Park znajduje się zaledwie 3 km od centrum. Na parkingach jest dużo miejsca, a zasilanie elektryczne jest gwarantowane. Bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu jest także dostępny. Inne udogodnienia parku to basen, kuchnia obozowa i pralnia. Lotnisko i Ogrody Botaniczne w Cairns są szybkie i łatwe do osiągnięcia - idealny wybór na punkt startowy na wycieczki po mieście!
  Palm Cove Holiday Park Kompleks ten znajduje się około 25 km na północ od Cairns i znajduje się blisko plaży. Tutaj znajdziesz wystarczająco dużo miejsca dla swojego kampera i możesz cieszyć się takimi korzyściami jak bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu, pralnia, grille elektryczne i kuchnia obozowa. Elektryczność jest dostępna. Idealna lokalizacja pozwala na wiele atrakcji, takich jak spływy kajakowe, nurkowanie z rurką lub wędkowanie, a także relaks na plaży.
  Bramston Beach Campground Ten przytulny kemping położony jest bezpośrednio przy plaży i oferuje swoim gościom idylliczne stanowiska z zasilaniem elektrycznym. Dostępne są urządzenia sanitarne, a także pralnia i sprzęt do grillowania. Aby dotrzeć do kempingu Bramston Beach, jedź autostradą Bruce Highway i A1 na południe od Cairns, a trasa zajmie Ci nieco ponad godzinę.
  BIG4 Townsville Woodlands Holiday Park Po zaledwie czterech godzinach jazdy od miasta dotrzesz do tego obiektu i będziesz mieć za sobą sporą część trasy, jeśli podróżujesz do Brisbane. Park otoczony jest trawiastymi, zacienionymi stanowiskami do postoju ze wszystkimi niezbędnymi funkcjami. Dzieci są szczególnie mile widziane w hotelowym parku wodnym lub na dużym placu zabaw. Olbrzymia gra w szachy i pole do minigolfa uzupełniają zróżnicowaną ofertę atrakcji.
  Discovery Parks Rockhampton Z tego miejsca jest „tylko” siedem godzin do Brisbane. Stanowiska postoju wyposażone są w kran z dostępem do czystej wody, zasilacz i przyłącze kanalizacyjne. Na kempingu znajduje się kort tenisowy, studio fitness, basen i sala do hobby z wieloma grami, co dzieci z pewnością docenią. W pobliżu parku odkryjesz Park Krokodyli Koorana i Park Narodowy Mount Archer.

  Dostępne samochody kempingowe w Cairns

  Oto cztery przykłady dostępnych modeli, jakie oferuje nie jedna wypożyczalnia kamperów w Cairns. Jeśli podróżujesz w parze, warto rozważyć model Aquila RV. Pojazd o długości siedmiu metrów oferuje atrakcyjny komfort: podwójne łóżko, kuchnia, prysznic i WC. Dwa razy więcej osób mieści się w prawie pięciometrowym kamperze Endeavour. Model ma dwa podwójne łóżka i w pełni wyposażoną kuchnię. Z Overlanderem będziesz także z łatwością poruszać się na nie utartych szlakach. Do czterech osób może znaleźć miejsca w tym pojeździe, a dzięki wysokiemu dachowi również jest wystarczająca ilość miejsc do spania z podwójnym łóżkiem i dwoma osobnymi miejscami do spania. Kuchnia jest również tutaj dostępna. Pojazd ma pięć metrów długości. Aby uzyskać więcej miejsca, zarezerwuj Hercules RV. W tym samochodzie kempingowym może podróżować do sześciu pasażerów. Trzy podwójne łóżka zapewniają wystarczającą ilość miejsc do spania dla każdego. Pomimo sporej długości 7,7 metra, nie będziesz mieć żadnych problemów z manewrowaniem dzięki wmontowanej kamerze cofania. Toaleta, prysznic i kuchnia są również dostępne na w pełni komfortową podróż.

  Aquila RV Endeavour

  AQUILA RV

  Miejsca do spania: Do2 osób
  Kategoria: Campervan
  Długość: 7.1 Metrów
  Skrzynia biegów: Automatyczna
  Rodzaj paliwa: Diesel

  ENDEAVOUR

  Miejsca do spania: Do 4 osób
  Kategoria: Hi Top
  Długość: 4.9 Metrów
  Skrzynia biegów: Automatyczna
  Rodzaj paliwa: Benzyna
  Overland Hercules RV

  OVERLAND

  Miejsca do spania: Do 4 osób
  Kategoria: Roof Tent
  Długoś: 5.0 Metrów
  Skrzynia biegów: Manualna 4x4
  Rodzaj paliwa: Diesel

  HERCULES RV

  Miejsca do spania: Do 6 osób
  Kategoria: Class C
  Długoś: 7.7 Metrów
  Skrzynia biegów: Automatyczna
  Rodzaj paliwa: Diesel

  Co warto wiedzieć o Cairns

  Cairns znajduje się w północnej części Queensland. W mieście mieszka ponad 147 000 osób. Z wieloma ciekawymi miejscami i atrakcjami w pobliżu, Cairns i Brisbane są głównymi celami podróży w tej części kontynentu dla większości turystów. Do wyjątkowej Wielkiej Rafy Koralowej można dotrzeć łodzią w półtorej godziny. Podczas nurkowania zobaczysz największą rafę koralową na świecie w całej okazałości. Kiedy już masz ponownie solidne podłoże pod stopami, Park Narodowy Daintree czeka na ciebie w północno-zachodniej części miasta. Park daje dobry wgląd w australijskie lasy deszczowe z jego fascynującą florą i fauną. W okolicy znajduje się też ogród botaniczny The Flecker Botanical Gardens i kilka piaszczystych plaż. Wynajem kamperów w Cairns z Auto Europe to świetna okazja, aby cieszyć się naturą Australii - bez konieczności bycia daleko od miasta!

  Cairns ma również ciekawą architekturę, zabytki i inne atrakcje warte zobaczenia. Na przykład wizyta w katedrze św. Moniki to doskonały sposób na spędzenie popołudnia. Ciekawie zaprojektowane szklane okna, które w szczególny sposób opowiadają historię stworzenia, z pewnością Cię zainspirują. W Galerii Regionalnej Cairns można odwiedzić wystawy artystów lokalnych, krajowych i międzynarodowych. Tradycyjne dzieła sztuki aborygeńskiej są wystawiane w galerii Doongal Aboriginal Art. Aby uzyskać więcej informacji na temat aborygenów, odwiedź Park Kultur Aborygenów Tjapukai, gdzie oferowane są pokazy tradycyjnych tańców, teatralne i wiele innych wydarzeń. Regularne wydarzenia kulturalne sprawiają, że miasto jest jeszcze bardziej żywe. Dla miłośników koni odbywa się tu czterodniowa impreza poświęcona wyścigom konnym, która obchodzona jest już od 58 lat.

  Twoja podróż naprawdę zaczyna się, gdy opuścisz miasto. Zacznij od wynajmu kampera w Cairns i jedź wzdłuż wschodniego wybrzeża Australii do Brisbane i Sydney lub na północny zachód do Darwin. Podczas długich podróży będziesz cieszyć się wyjątkowym krajobrazem Australii w pełni! Odległości w dolnej strefie regionu są jednak bardzo duże. Jeśli zdecydujesz się na trasę do Sydney, pamiętaj, że będziesz mieć prawie 26 godzin jazdy. Oczywiście nie jest wskazane podróżowanie tą trasą bez przerw. Dzięki wypożyczalni kamperów w Cairns możesz udać się na jeden z licznych kempingów i spędzić tam noc, aby odpocząć i przygotować się na następny etap podróży.