Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  KAMPERY NA WYNAJEM W PERTH

  Wynajem samochodów kempingowych na całym świecie
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wynajem samochodów kempingowych na całym świecie

  Wypożyczalnia kamperów w Perth z Auto Europe

  Auto Europe chce zainspirować Twoją kolejną przygodę z wypożyczalnią kamperów w Perth, gdzie możesz odkryć Mekkę żeglarstwa i sportów wodnych w Australii i wiele innych atrakcji tego niesamowitego kontynentu. Na przykład miasto Adelaide oddalone jest o 1330 mil, a właściwy wybór kampera może zapewnić Ci komfortową podróż, jeśli zdecydujesz się tam wybrać z perth. Możesz także odwiedzić inne australijskie miasta, takie jak Brisbane lub Melbourne. Twój dom na czterech kołach będzie oferował wspaniałe możliwości doświadczenia Australii z pierwszej ręki. Nasi specjaliści od wynajmu kamperów służą pomocą telefonicznie lub pocztą elektroniczną, odpowiadając na wszelkie pytania i rozwiewając wątpliwości.

  Wynajem kamperów w Perth

  W Perth i okolicach można znaleźć różnorodność doskonałych kempingów. Oto lista pięciu parków, która da Ci bardziej konkretne wyobrażenie o tym, czego się spodziewać podczas podróży.

  Perth Central Caravan Park Ten park znajduje się w pobliżu lotniska i ok 70 km od centrum miasta. Obiekty są czyste, nowoczesne i gwarantują międzynarodowe środowisko. Autobus zabiera pasażerów co 30 minut do centrum Perth.
  Acclaim Kingsway Tourist Park Park ten, zainaugurowany w 2013 roku, jest jednym z najbardziej znanych w Perth. Zwierzęta są tu mile widziane! Kemping ten znajduje się w Greater Perth, zaledwie 30 minut od lotniska w Perth i 25 minut od zoo. Usługi są dobrze wyposażone, a dla miłośników snookera dostępny jest stół do gry.
  Discovery Parks - Coogee Beach To idealne miejsce na wakacje na plaży. Park znajduje się po drugiej stronie wydm Coogee Beach. Tutaj możesz cieszyć się zasłużonym czasem w wodzie. Park jest dobrze utrzymany i oferuje dobrą obsługę. Kawiarnia zaprasza do pobytu i chwilę relaksu. Możesz także zademonstrować swoje umiejętności grillowania na terenie do grilla w parku.
  Karrinyup Waters Resort Ten park jest idealny dla rodzin! Obok pięknej laguny znajduje się zabawny i kolorowy plac zabaw dla dzieci, bardzo blisko kuchni ośrodka. Goście mają również dostęp do kilku basenów i dużych pontonów. Zabawa będzie gwarantowana dla najmłodszych. Parking dla gości jest bezpłatny.
  Peppermint Grove Beach Holiday Park Kierowcy szukający całkowitego relaksu znajdą w tym parku spokój, ogień i romans. Czasami parę przyjaznych kangurów może podejść do kampera, aby się rozejrzeć. Tutaj można również delektować się świeżo upieczonymi ciastami i domowymi wypiekami.

  Dostępne samochody kempingowe w Perth

  Poniżej przedstawiamy mały wybór modeli kamperów, które oferuje niejedna wypożyczalnia kamperów w Perth. Model 4WD Cheapa ma miejsce dla 2 pasażerów, a także zawiera kuchnię, zbiornik na wodę i klimatyzację. Ten model pochodzi sprzed trzech lat. Samochód kempingowy Ultima Plus ma miejsce dla 3 osób i jest również bardzo nowym modelem - sprzed dwóch lat. Dziecięce foteliki można zamówić jako dodatkowe wyposażenie. Model Beach oferuje nieograniczony przebieg i wszystko, czego potrzebujesz do podróży po Australii. Wreszcie model Berth Cheapa 6 może pomieścić 6 osób z 3 podwójnymi łóżkami. Ten model ma manualną skrzynię biegów i dużo miejsca do zaoferowania na wygodną trasę!

  4WD CAMPER ULTIMA PLUS

  4WD CAMPER

  Miejsca do spania: Do 2 osób
  Kategoria: Pop Top
  Długość: 5.3 Metrów
  Skrzynia biegów: Manualna 4x4
  Rodzaj paliwa: diesel

  ULTIMA PLUS

  Miejsca do spania: Do 3 osób
  Kategoria: Campervan
  Długość: 7.0 Metrów
  Skrzynia biegów: Automatyczna
  Rodzaj paliwa: Diesel
  BEACH 6 BERTH

  BEACH

  Miejsca do spania: Do 4 osób
  Kategoria: Class C
  Długoś: 7.2 Metrów
  Skrzynia biegów: Automatyczna
  Rodzaj paliwa: Diesel

  6 BERTH

  Miejsca do spania: Do 6 osób
  Kategoria: Class C
  Długoś: 7.7 Metrów
  Skrzynia biegów: Manualna
  Rodzaj paliwa: Diesel

  Co warto wiedzieć o Perth

  Perth to czwarte co do wielkości miasto w Australii, położone w miejscu, gdzie rzeka Swan River spotyka się z południowo-zachodnim wybrzeżem. Fundamenty miasta zostały ustanowione 12 sierpnia 1829 r. Jednak dopiero w 1856 r. Perth zostało oficjalnie nazwane na cześć rodzinnego miasta brytyjskiego ministra Sir George'a Murraya w Szkocji. Perth, wraz z okolicą, jest zamieszkiwane przez prawie dwa miliony Australijczyków na powierzchni ponad 5000 metrów kwadratowych. Jednym z najbardziej znanych miejsc w Perth jest wyspa Rottnest, znana również jako „Rotto” lub „Kings Park” i uważana za duszę miasta. Plaża Cottesloe jest szczególnie spektakularna i można ją odwiedzać przez cały rok, zawsze oferując gościom łagodne temperatury. Tutaj możesz mieć wspaniałe widoki na zachód słońca. Eksperci od win powinni zaplanować wizytę w dolinie Sawn Valley, w której znajduje się ponad 60 różnych winnic. Centrum Perth jest stosunkowo małe, liczy około 12 000 mieszkańców, gdzie znajduje się parlament, wszystkie główne banki, giełda, klub nocny Northbridge i dzielnica handlowa.

  Wynajem kamperów w Perth z Auto Europe to najwygodniejszy sposób na zwiedzanie tego wspaniałego kraju, zwłaszcza do odwiedzenia innych australijskich miast. Ze względu na położenie geograficzne i wielkość, drogi Australii Zachodniej zostały zbudowane skupiając się w okolicach Perth. Dlatego turyści mają łatwy dostęp do międzynarodowego lotniska, autobusów i połączeń promowych. Główne autostrady przebiegają również przez Perth, zapewniając najlepsze połączenia drogowe z terenami wiejskimi. Dzięki wynajmu samochodu kempingowego w Perth wyszukiwanie pokoi hotelowych można wyeliminować z listy rzeczy do zrobienia. W kuchni można przygotować smaczny posiłek ze świeżymi i lokalnymi składnikami i przygotować grill przed domem na czterech kołach.