Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  TANI WYNAJEM SAMOCHODÓW W SHANNON

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie

  Wypożyczalnia samochodów w Shannon

  Wypożyczalnia samochodów Auto Europe ma do zaoferowania atrakcyjne możliwości wynajmu samochodów w Shannon. Nasze usługi spełniają życzenia każdego klienta, a to wszystko poprzez współpracę z licznymi renomowanymi wypożyczalniami jak np. Thrifty czy Avis. W naszej ofercie posiadamy olbrzymi wybór pojazdów w następującej lokalizacji:

  • Shannon - lotnisko; godziny otwarcia: poniedziałki - niedziele 05:30-23:45

  Wynajem samochodów - praktyczne wskazówki

  Zanim odbierzesz samochód z wypożyczalni w Shannon pamiętaj o zabraniu ze sobą prawa jazdy, dowodu osobistego lub paszportu i wydruku vouchera. Wszystkie te dokumenty są niezbędne do odbioru samochodu w Shannon w firmie wynajmującej. Uwaga - w chwili wynajmu konieczne jest posiadanie ważnej karty kredytowej (wystawionej na nazwisko kierowcy) w celu złożenia kaucji. Przed przejęciem samochodu należy sprawdzić, czy nie ma on żadnych uszkodzeń (zarysowań itp.) Jeśli zauważysz tego typu szkody, poinformuj o tym bezzwłocznie firmę wynajmującą.

  Prosimy o dokładne zapoznanie się z warunkami wynajmu.

  W przypadku, gdy na miejscu w Shannon potrzebujesz dodatkowych informacji lub masz pytania, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: +48 222 639 537.