Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  TANI WYNAJEM SAMOCHODÓW NA LOTNISKU W MADRYCIE

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie
  Dzlaczego warto u nas zarezerwować
  • Porównaj wypożyczalnie i znajdź najlepszą cenę
  • Bezpłatna anulacja do 48 godzin przed odbiorem
  • Bez opłat za transakcje kartą kredytową
  • Pon-niedz wsparcie telefoniczne
  • 24000 punktów odbioru na świecie

  Wypożyczalnia samochodów na lotnisku w Madrycie

  Auto Europe oferuje najlepsze oferty wynajmu samochodów w Madrycie w wielu popularnych miejscach w całym mieście. Pojazdy można odebrać na lotnisku, dworcu kolejowym lub biurach w całym Madrycie, a także w wielu innych punktach odbioru z całego kraju. Zarezerwuj swój samochód w kilku szybkich i łatwych krokach, korzystając z systemu rezerwacji Auto Europe, po porównaniu cen najlepszych światowych wypożyczalni, takich jak Avis, Europcar, Hertz i Sixt, gwarantując sobie najlepszą gamę samochodów w najniższych możliwych cenach.

  Od małych, średnich i dużych samochodów do luksusowych pojazdów, kamperów, stylowych SUV-ów i klasycznych kabrioletów, zaspokajamy potrzeby wszystkich klientów z dużym i małym budżetem, oferując odpowiedni samochód w odpowiedniej cenie, bez względu na to, czy jest to relaksujący pobyt w Madrycie, czy ekscytująca wycieczka po mieście i okolicach. Rezerwacji można dokonać za pośrednictwem naszego internetowego systemu rezerwacji lub dzwoniąc do naszych specjalistów wynajmu samochodów, którzy są dostępni przez siedem dni w tygodniu. Przekonaj się jaka wypożyczalnia samochodów na lotnisku w Madrycie jest odpowiednia dla Ciebie i wybierz się w podróż bez nerwów! Auto Europe jest dla Ciebie dostępne na każdym etapie Twojego wynajmu.

  Informacje o lotnisku

  Lotnisko Adolfo Suárez Madryt-Barajas jest jednym z głównych punktów wjazdu turystów do Hiszpanii. W niewielkiej odległości od centrum miasta jest kluczowym elementem branży turystycznej, ponieważ jest wygodnie usytuowany, co pomaga oszczędzić czas i pieniądze podróżujących. Madryt-Barajas odgrywa bardzo ważną rolę w gospodarce Madrytu i Hiszpanii jako całości, ponieważ napędza gospodarkę regionalną i sprzyja rozwojowi biznesu i turystyki. Lotnisko znajduje się w granicach Madrytu, zaledwie 12 km od zabytkowego centrum Madrytu i 9 km od dzielnicy finansowej miasta.

  Lotnisko Madryt-Barajas (MAD)
  Adres: Avenida de la Hispanidad, 28042 Madryt, Hiszpania
  Telefon: +34 91 321 10 00
  Linie lotnicze operujące na lotnisku: Madryt to południowo-europejskie centrum lotów międzynarodowych i regionalnych. Istnieje ponad 90 międzynarodowych linii lotniczych obsługujących lotnisko i łączących Madryt z innymi europejskimi i transkontynentalnymi celami podróży.

  Skąd mogę odebrać samochód wynajęty na lotnisku w Madrycie

  Stanowiska wypożyczalni samochodów na lotnisku w Madrycie są raczej łatwe do znalezienia, ponieważ wszystkie są umieszczone w Terminalu 1 i Terminalu 4. Ich regularne godziny otwarcia są w większości od 7 rano do północy, jednak niektórzy dostawcy oferują wydłużone godziny pracy. Należy pamiętać, że odbiór lub zwrot samochodu poza godzinami pracy dostawców, może podlegać dodatkowej opłacie. Przy rezerwacji upewnij się, że wybrana przez Ciebie wypożyczalnia ma biurko w wybranym terminalu.

  Zwrot samochodu jest łatwy, ponieważ na lotnisku znajduje się wiele dostępnych parkingów w niewielkiej odległości od Terminalu 1 i Terminalu 4. Jeśli musisz zwrócić pojazd z pełnym zbiornikiem, pamiętaj, aby zatrzymać się na jednej z pobliskich stacji benzynowych.

  Avis na lotnisku Madryt Avis na lotnisku Madryt
  Lotnisko Madryt-Barajas,
  Madryt Hiszpania 28042
  +34 902 248 824
  Godziny otwarcia:
  Terminal 1: Pon-Nd 07:00 - 24:00
  Terminal 4: Pon-Nd 07:00 - 03:00
  Enterprise na lotnisku Madryt Enterprise na lotnisku Madryt
  Lotnisko Madryt-Barajas,
  Madryt Hiszpania 28042
  +34 902 100 101
  Godziny otwarcia:
  Terminal 1: Pon-Nd 07:00 - 24:00
  Terminal 4: Pon-Nd 07:00 - 03:00
  Europcar na lotnisku Madryt Europcar na lotnisku Madryt
  Lotnisko Madryt-Barajas,
  Madryt Hiszpania 28042
  +34 913 434 503
  Godziny otwarcia:
  Terminal 1: Pon-Nd 07:00 - 24:00
  Terminal 4: Pon-Nd 07:00 - 24:00
  Hertz na lotnisku Madryt Hertz na lotnisku Madryt
  Lotnisko Madryt-Barajas,
  Madryt Hiszpania 28042
  +34 902 402 405
  Godziny otwarcia:
  Terminal 1: Pon-Nd 07:00 - 24:30
  Terminal 4: Pon-Nd 07:00 - 24:00
  Sixt na lotnisku Madryt Sixt na lotnisku Madryt
  Lotnisko Madryt-Barajas,
  Madryt Hiszpania 28042
  +34 902 491 616
  Godziny otwarcia:
  Terminal 1: Pon-Nd 07:00 - 01:00
  Terminal 4: Pon-Nd 07:00 - 01:00

  Terminale

  Lotnisko Barajas w Madrycie jest największym na świecie lotniskiem z prawie 3.5 milionami metrów kwadratowych powierzchni pokrytej budynkami terminalowymi. Terminale 1, 2 i 3 znajdują się w jednym dużym kompleksie, a terminale 4 i 4S znajdują się w oddzielnych budynkach, ale są dobrze połączone za pomocą bezpłatnego transferu. Terminal 1 obsługuje głównie loty międzynarodowe i międzykontynentalne. Gdy już tam będziesz, poświęć trochę czasu na podziwianie wspaniałych murali na Terminalu 1. Podczas gdy Terminal 2 obsługuje głównie loty europejskie, Terminal 3 jest najmniejszy i prawie wyłącznie obsługuje loty krajowe. Dwa nowe pasy startowe zostały zbudowane wraz z Terminalem 4 jako najnowszym dodatkiem do lotniska w 2006 r. Rozszerzenie to przyczyniło się do podwojenia liczby pasażerów, dlatego obecnie Terminal 4 obsługuje prawie połowę całkowitej liczby pasażerów rocznie na lotnisku w Madrycie. Terminal 4 obsługuje głównie połączenia z USA, z Bliskim Wschodem i z Ameryką Południową.

  Wszystkie terminale są podzielone na dolny i górny poziom; obszary imigracji i przylotów znajdują się na niższym poziomie, a strefy odlotów znajdują się na górnym poziomie. Niektóre linie lotnicze zezwalają na odprawę online, jeśli podróżujesz tylko z bagażem podręcznym, jednak jeśli wolisz otrzymać kartę pokładową bezpośrednio na lotnisku, możesz znaleźć stanowiska odprawy na Terminalach 1, 2 i 4 w obszarach odlotów. Terminale są również wyposażone w automaty do odprawy dla Twojej wygody. Lotnisko zapewnia specjalne udogodnienia dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej, a każdy terminal oferuje dostęp VIP (pierwszeństwo) dla pasażerów pierwszej klasy i pasażerów biznesowych.

  Usługi na lotnisku

  Niezależnie od tego, czy szukasz pamiątek, upominków na ostatnią chwilę, czy po prostu przytulnego miejsca, w którym możesz usiąść i napić się aromatycznej kawy lub delektować się pysznym posiłkiem przed podróżą, lotnisko w Madrycie ma to wszystko. Liczne restauracje i kawiarnie, dostarczą Ci wyśmienitego wyboru typowych potraw z różnych regionów Hiszpanii, a znajdują się przed i po kontroli bezpieczeństwa. Na lotnisku w Madrycie pasażerowie mogą skorzystać z usług lotniskowych typu premium, takich jak pokoje, dostępne dla pasażerów do użytku nocnego lub dziennego, a także do wzięcia prysznica po przyjeździe lub odpoczynku w jednym z salonów VIP, nawet jeśli nie latasz w klasie biznes. Rodziny z dziećmi mogą korzystać z bezpłatnej usługi przedszkolnej z szeregiem udogodnień, które obejmują również strefę zabaw. W sklepach z modą i akcesoriami znajdziesz szeroki wybór popularnych marek w cenach bezcłowych, które stanowią idealny prezent dla rodziny i przyjaciół.

  Jak się dostać na i opuścić lotnisko w Madrycie

  Lotnisko w Madrycie jest dobrze połączone z Madrytem i innymi miastami w regionie z łatwym dostępem zarówno samochodem jak i transportem publicznym. Dwie obwodnice obejmują samo miasto, a ponadto istnieją plany budowy nowych dróg płatnych, które powinny rozładować korki w granicach miasta. Wybierz trasę wzdłuż autostrady A-2, łączącej Barcelonę i Madryt, aby dotrzeć do centrum Madrytu. Jeśli podróżujesz z Terminalu 4, możesz uzyskać bezpośredni dostęp do autostrady północ-południe M-12. Lotnisko i centrum miasta są dobrze oznakowane na najważniejszych drogach w mieście. W zależności od natężenia ruchu dojazd do centrum miasta zajmie Ci około 25-30 minut, jeśli decydujesz się na wynajem samochodu z lotniska w Madrycie z Auto Europe.

  Aby poruszać się między terminalami, podróżni mogą korzystać z bezpłatnego autobusu, który zatrzymuje się w strefach przylotów i odlotów na wszystkich terminalach i operuje przez 24 godziny na dobę. Aby dostać się do centrum miasta, alternatywnie można również skorzystać z metra, szybkiego i skutecznego środka transportu lub z taksówek. Należy pamiętać, że taksówki działają na podstawie ceny za kilometr z dodatkową opłatą za odbiór z lotniska.

  Odwiedź naszą stronę z informacjami o przepisach drogowych, aby poznać ogólne zasady jazdy w Hiszpanii.

  Porady parkingowe

  Lotnisko w Madrycie oferuje pasażerom niedrogi parking, do którego można łatwo dojechać bezpośrednim autobusem z terminali. Parking znajduje się na świeżym powietrzu z zadaszonymi miejscami. Ponadto kierowcy mogą korzystać z parkingów długoterminowych, parkingu ekspresowego przeznaczonego do szybkiego zostawienia lub odebrania pasażerów, parkingu VIP i bezpłatnego parkingu bez nadzoru dla motocykli. Możesz również skorzystać z opcji „park-sleep-fly”, czyli: „parkuj-śpij-leć”, co pozwoli Ci rozluźnić się, jeśli martwisz się dużym ruchem na drogach przed porannym lotem.

  W Madrycie zaleca się parkowanie na obrzeżach miasta, a następnie korzystanie z transportu publicznego, by przedostać się do centrum. Parking w samym centrum miasta jest płatny od poniedziałku do piątku oraz w sobotę do godziny 15:00. W przypadku parkowania długoterminowego należy skorzystać z jednego z wielu parkingów na obrzeżach. Znak „Estacionamiento Prohibido” oznacza, że parkowanie jest zabronione lub ograniczone. W celu uniknięcia otrzymania grzywny, radzimy nie pozostawiać samochodu w miejscu oznaczonym tym znakiem.

  Przydatne linki

  Lotnisko Madryt-Barajas