Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  TANI WYNAJEM SAMOCHODÓW NA LOTNISKU W CHICAGO

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie

  Najniższe ceny wynajmu samochodu na lotnisku w Chicago

  Chicago w USA, to miasto przyciągające turystów z licznych powodów, a wypożyczalnia samochodów na lotnisku w Chicago ułatwi Ci przedostanie się do miasta, aby móc odkrywać jego czary zaraz po wylądowaniu! Chicago to imponująca metropolia leżąca and brzegiem jeziora Michigan oraz popularne miejsce docelowe w Stanach Zjednoczonych. Miasto jest zachwycające pod wieloma względami, a jego uroki z pewnością docenią miłośnicy sztuki, sportu i nie tylko, ponieważ Chicago przez cały rok organizuje różnego rodzaju imprezy kulturalne na wysokim poziomie! Jednocześnie wietrzne miasto jest też doskonałym punktem startowym do dalszych podróży, okolicznych miast, czy nawet stanów. Najlepszym sposobem na rozpoczęcie wycieczki krajoznawczej jest rezerwacja samochodu, dzięki czemu po odbiorze wybranego pojazdu z lotniska w Chicago, możesz od razu ruszać w drogę.

  W Auto Europe zapewniamy, że z nami nie przegapisz żadnych kluczowych zabytków czy atrakcji tego urzekającego miasta. Nasza firma powstała w 1954 roku i dzięki naszemu doświadczeniu i pasji, oferujemy naszym klientom najniższe ceny wynajmu, przyjazną obsługę klienta i wiele więcej! Zarezerwuj już teraz odpowiedni samochód dla siebie na następny wyjazd do Chicago. Wystarczy, że wpiszesz wymagane informacje w naszej wyszukiwarce internetowej, lub zadzwonisz do nas na numer +48 222 639 537, a my pomożemy Ci zaplanować Twój wyjazd.

  Informacje o lotnisku

  Lotnisko jest położone na północny zachód od centrum miasta Chicago, około 27 kilometrów od Loop, będącego centrum biznesowej dzielnicy miasta. Budynki lotniska w większości znajdują się hrabstwie Cook County, natomiast część ziem mieści się już w hrabstwie DuPage. Lotnisko O’Hare w Chicago jest ważnym węzłem komunikacyjnym dla amerykańskich linii lotniczych American Airlines i United Airlines, które oferują połączenia do wielu europejskich miejsc docelowych, w tym do Paryża, czy Londynu.

  Oficjalna nazwa: Chicago O'Hare International Airport (ORD)
  Adres: 10000 W O'Hare Ave, Chicago, IL 60666, USA
  Telefon: +385 (0)21 203 555
  Linie lotnicze dostępne na lotnisku: Lotnisko jest przede wszystkim węzłem komunikacyjnym dla American Airlines i United Airlines. 42 linie pasażerskie korzystają z lotniska regularnie.

  Skąd mogę odebrać samochód wynajęty na lotnisku w Chicago

  Jeśli decydujesz się na wynajem samochodów na lotnisku w Chicago z Auto Europe, zalecamy, aby upewnić się o lokalizacji swojego dostawcy w warunkach wynajmu zamieszczonych na voucherze. Na lotnisku znajduje się specjalnie wyznaczona strefa dla wypożyczalni samochodów, skąd możesz odebrać swój zarezerwowany pojazd. Z terminala możesz przedostać się do stanowiska dostawcy za pomocą autobusu wahadłowego. Na zewnątrz każdego terminala znajdziesz przystanki, z których odjeżdżają takie autobusy. Jeśli masz zarezerwowany pojazd, jaki nie jest dostępny z lotniska, zostanie zorganizowany transport do lokalizacji wypożyczalni w centrum miasta.

  Budget na lotnisku Chicago Budget na lotnisku Chicago
  10255 W Zemke Blvd,
  Chicago, USA IL 60666

  +1 773-894-1900
  Godziny otwarcia:
  Cały dzień
  Europcar na lotnisku Chicago Europcar na lotnisku Chicago
  10256 W Zemke Blvd,
  Chicago, USA IL 60666

  +1 (312) 7410788
  Godziny otwarcia:
  Cały dzień
  Dollar na lotnisku Chicago Dollar na lotnisku Chicago
  10255 W Zemke Blvd,
  Chicago, USA IL 60666

  +1 866-434-2253
  Godziny otwarcia:
  Cały dzień
  Hertz na lotnisku Chicago Hertz na lotnisku Chicago
  10255 W Zemke Blvd,
  Chicago, USA IL 60666

  +1 773-481-2400
  Godziny otwarcia:
  Cały dzień

  Terminale

  Na lotnisku w Chicago znajdują się cztery budynki terminalowe ponumerowane 1,2,3 i 5, z łączną ilością 182 bramek lotniczych. Terminal 1 głównie obsługuje loty United Airlines i znajdują się w nim hale B i C. Terminal 2 przeznaczone jest głównie dla linii Air Canada i Delta Air Lines, z halami E i F. American Airlines działają z Terminala 3, na którym znajdują się hale: G, H, K, i L. Terminal 5, który jest najdalej położony mieści w sobie halę M, i głównie obsługuje loty międzynarodowe. System transportu lotniskowego oferuje dogodne połączenia między wszystkimi terminalami.

  Na Terminalu 1, znajdziesz przejścia bezpieczeństwa, punkt nadania bagażu oraz bramki odprawy w hali B. W pozostałych terminalach te same usługi znajdują się w głównej hali przed wejściem do pozostałych hal, gdzie umieszczone są bramki lotnicze do wejścia na pokład samolotu.

  Usługi na lotnisku

  Jako duże międzynarodowe lotnisko, port w Chicago oferuje ogromny zakres udogodnień typu restauracje, sklepy i inne usługi. Szeroki wybór restauracji jest dostępny zarówno zanim oraz po tym, jak przejdziesz przez odprawę. Będziesz mieć do wyboru kilka ekspresowych jadalni, kafejek, a nawet jazz bar. Restauracje po przejściu przez bramki bezpieczeństwa nie są dostępne tylko na terminalu 5.

  Miłośnicy zakupów też mogą przebierać w sklepach oferujących wszystko od elektroniki przez książki i pamiątki po dobra wolnocłowe. Na terminalach 1, 3 i 5, znajdziesz dodatkowo SPA a na terminalu 3 jest nawet specjalny pokój przeznaczony do ćwiczenia jogi. Bankomaty znajdują się rozmieszczone w wielu miejscach na terenie całego lotniska, a każdy terminal mieści też w sobie kantor wymiany walut. Terminal 2 oferuje też miejsca przeznaczone dla najmłodszych oraz centrum medyczne.

  Jak się dostać na i opuścić lotnisko w Chicago

  Wypożyczalnia samochodów na lotnisku w Chicago oferuje wygodę i spokój na drodze zaraz po wylądowaniu, ale jeśli wolisz możesz skorzystać z wynajmu samochodu w centrum miasta. Jeśli korzystasz z takiej opcji warto jest rozważyć różne opcje dotarcia do centrum. Samochodem, aby przedostać się do centrum Chicago, wystarczy Ci pół godziny w zależności od ruchu drogowego w danym momencie, jeśli jedziesz trasą I-90 E. Jeśli planujesz zwiedzanie innych stanów, jedź w stronę Milwaukee, a dojazd do miasta zajmie Ci półtorej godziny na trasie I-94 W, albo dalej do Indianapolis, gdzie droga I-65 S zabierze Cię w około trzy godziny. Więcej tras i zasad drogowych znajdziesz w naszym przewodniku.

  Jeśli chcesz skorzystać z transport publicznego, by przedostać się do miasta, znajdziesz liczne połączenie z lotniska. Na zewnątrz terminali 1,2 i 3 znajdują się centra lotniskowego system transportowego, a dostać się do nich można tunelami dla pieszych, które łączą stację z terminalem. Stamtąd możesz skorzystać z autobusu lub pociągu. Niebieska linia kolejowa “L” łączy Chicago z lotniskiem i może Cię zabrać do Loop i na West Side. Jest też kilka opcji skorzystania z usług przewoźników, którzy jeżdżą do Chicago, ale też do innych miast, czy sąsiadujących stanów, jak Indiana i Wisconsin.

  Porady parkingowe

  Z odrobiną odpowiedniego planowania, parkowanie w Chicago może być prostsze niż sądzisz. Dostępne mapy online pokazują w czasie rzeczywistym dostępność wolnych miejsc w mieście. Niektóre publiczne parking oferują też możliwość zarezerwowania miejsca parkingowego internetowo z wyprzedzeniem. Publiczne parkingi do wyboru są też dostępne w okolicach Navi Pier.

  Na lotnisku O’Hare znajduje się około 23,000 miejsc parkingowych. Pomiędzy terminalami znajduje się wielopoziomowy garaż parkingowy, który oferuje krótko postojowe opcje parkingowe dla podróżnych. Podobny parking naziemny znajduje się zaraz naprzeciwko terminala 5. Na terenie lotniska znajdziesz też kilka ekonomicznych opcji postojowych, które zazwyczaj znajdują się nieco dalej, ale bez problemu można się na nie dostać za pomocą autobusów wahadłowych.

  Przydatne linki

  Lotnisko Chicago