Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  TANI WYNAJEM SAMOCHODÓW W ALBUFEIRA

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie

  Wypożyczalnia samochodów w Albufeira z Auto Europe

  Najlepszym sposobem na podróżowanie za granicą jest wynajem samochodu. Auto Europe oferuje wypożyczenie samochodu w Albuferii w konkurencyjnych cenach. Wieloletnie doświadczenie, duży wybór modeli i współpraca z najlepszymi wypożyczalniami na świecie sprawiają, że nasz produkt nie ma równych sobie! Zapoznaj się z naszą ofertą i zarezerwuj wynajem samochodu w Albuferii i oszczędzaj! Obecnie proponujemy wynajem w następujących lokalizacjach w mieście:

  • Albufeira centrum: Rua Dr. Diogo Leote 6
  • Albufeira centrum: Pateo Aldeia, Loja 1 Apartado
  • Albufeira centrum: Rua Manuel Texeira Gomes

  Wynajem samochodów - praktyczne wskazówki

  Aby odebrać samochód z wypożyczalni należy okazać następujące dokumenty: ważne prawo jazdy, dowód tożsamości, imienną kartę kredytową głównego kierowcy (w celu złożenia depozytu za samochód) i wydrukowany voucher od Auto Europe. Na voucherze znajdują się: nazwa, adres i numer telefonu do wypożyczalni, jak również warunki umowy wynajmu.

  Przed odbiorem należy sprawdzić, czy samochód nie ma uszkodzeń lub zadrapań. Auto powinno być zwrócone w takim samym stanie i zgodnie z wybraną opcją tankowania – z pustym lub pełnym bakiem. Szczegóły znajdują się na voucherze. Prosimy dokładnie przeczytać warunki wynajmu.

  Gdyby mieli Państwo pytania przed, w trakcie lub po zakończeniu wynajmu, zapraszamy do kontaktu na infolinię +48 222 639 537.