Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  WYNAJEM KAMPERÓW CHEAPA CAMPA

  Wynajem samochodów kempingowych na całym świecie
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wynajem samochodów kempingowych na całym świecie

  Wypożyczalnia kamperów Cheapa Campa z Auto Europe

  Wypożyczalnia kamperów Cheapa CampaOdwiedzanie Australii i Nowej Zelandii to doświadczenie życia, dzika przyroda, piękne plaże, zapierające dech w piersiach wybrzeża, tętniące życiem miasta i wspaniałe widoki to tylko niektóre z rzeczy, w których się zakochasz. Jednak podróż do tych pięknych krain może być dość droga, dlatego wynajem kamperów z Cheapa Campa jest idealnym rozwiązaniem do zwiedzania kraju i zaoszczędzenia pieniędzy.

  Wypożyczalnia kamperów Cheapa Campa specjalizuje się w wynajmie tanich samochodów kempingowych i należy do Apollo Motorhome Holidays Group, która została założona w 1985 roku. Wszystkie pojazdy są przenoszone po 2-3 latach z floty Apollo do Cheapa Campa, zapewniając atrakcyjną cenę i czyniąc je najlepszymi do wyboru dla podróżników dbających o budżet. Firma oferuje szeroką gamę pojazdów, od małych kamperów na romantyczną ucieczkę dla dwojga, po większe pojazdy zdolne pomieścić do sześciu pasażerów - idealny wybór dla rodziny lub grupy przyjaciół gotowych do drogi! Wynajem samochodów kempingowych z Cheapa Campa gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa na drodze, ponieważ wszystkie pojazdy są regularnie konserwowane i serwisowane. Oddziały firmy są szeroko rozpowszechnione w Australii i Nowej Zelandii, w takich miastach jak Sydney, Melbourne, Perth, Auckland i Christchurch, by wymienić tylko kilka.

  Ubezpieczenie

  Udział własny, za który klient ponosi odpowiedzialność w razie wypadku lub kolizji, wynosi 3.500 AUD. Dotyczy to wszystkich kategorii z wyjątkiem kamperów kategorii 4-Berth i 6-Berth - tutaj nadwyżka wynosi 5 000 AUD. Odpowiednia kwota zostanie zablokowana na karcie kredytowej klienta (karty kredytowe lub debetowe nie są akceptowane) w dniu odbioru. Jeśli chcesz zmniejszyć kwotę nadwyżki, oferowane są dodatkowe ubezpieczenia, które można wybrać podczas rezerwacji.

  Opcjonalne dodatkowe wyposażenie

  Wypożyczalnia kamperów Cheapa Campa oferuje pojazdy wyposażone w sprzęt kuchenny, taki jak przybory kuchenne i do gotowania, pościele (wraz z prześcieradłem i ręcznikami). Możesz także zdecydować o zamówieniu dodatkowych przedmiotów (za opłatą). Pełna lista opcjonalnego wypposażenia jest dostępna podczas dokonywania rezerwacji. Jeśli podróżujesz z dziećmi, pamiętaj, że w Nowej Zelandii i Australii obowiązują pewne przepisy. Dzieci muszą mieć ukończone 6 miesięcy, aby móc podróżować pojazdami Cheapa Campa. Przydatne wskazówki są dostępne podczas procedury rezerwacji. Zalecamy również pobranie na telefon komórkowy lub tablet bezpłatnej aplikacji dostawcy: ApolloConnect (dostępnej do pobrania w Google Play Store i Apple Store). Znajdziesz tutaj wiele przydatnych informacji na temat dróg, działań, kempingów i tras. Istnieją również filmy dotyczące Twojego pojazdu, które możesz obejrzeć przed odbiorem.

  Ważne informacje przy wynajmie samochodu kempingowego z Cheapa Campa

  W Australii i Nowej Zelandii można jeździć na podstawie krajowego prawa jazdy tylko wtedy, gdy jest ono wydrukowane w języku angielskim. Jeśli prawo jazdy nie jest w języku angielskim, dostawca będzie wymagał akredytowanego tłumaczenia na angielski lub międzynarodowego zezwolenia na prowadzenie pojazdu. Podczas odprawy obowiązkowe jest okazanie zarówno prawa jazdy krajowego, jak i międzynarodowego, w przeciwnym razie nastąpi utrata rezerwacji. Kierowcy muszą mieć przynjmniej 21 lat dla wszystkich oferowanych pojazdów. W Australii jesteś odpowiedzialny za uiszczanie opłat drogowych, opłaty te różnią się w zależności od stanu. Prawdopodobnie przejedziesz płatnymi drogami, jeśli jedziesz przez metropolię Queensland, Victoria lub Nową Południową Walię. W Nowej Zelandii istnieją obecnie trzy drogi płatne: droga północna Gateway Toll Road (na północ od Auckland), droga płatna Takitimu Drive i droga płatna Tauranga Eastern Link, obie w Tauranga. Zalecamy, aby przed podróżą sprawdzić, czy miniesz jedną z tych płatnych dróg i odpowiednio się przygotować.

  Flota Cheapa Campa

  Flota składa się z 6 różnych pojazdów, które mogą pomieścić do sześciu pasażerów. Od namiotu na dachu do klasycznych kamperów. Twoja cena wynajmu obejmuje:

  • Nieograniczony przebieg
  • 24-godzinną pomoc drogową
  • Darmowa aplikacja (ApolloConnect) dostępna do pobrania z mapami, przewodnikami kempingowymi i innymi przydatnymi informacjami

  CHEAPA VIVID CAMPER

  Cheapa Campa - CHEAPA VIVID CAMPER
  Miejsca do spania: do 4 osób
  Kategoria: Roof Tent Camper
  Długość: 5.4 metrów
  Skrzynia biegów: automatyczna
  Rodzaj paliwa: diesel
  Ten stosunkowo mały pojazd może pomieścić do czterech osób. Ma 2 podwójne łóżka (jedno w namiocie nad dachem i jedno w środku). Podstawowa mała kuchnia jest dostępna z tyłu pojazdu.

  CHEAPA ENDEAVOUR CAMPER

  Cheapa Campa - CHEAPA ENDEAVOUR CAMPER
  Miejsca do spania: do 4 osób
  Kategoria: Hi Top Camper
  Długość: 4.9 metrów
  Skrzynia biegów: automatyczna
  Rodzaj paliwa: benzyna
  Idealny wybór dla małej rodziny składającej się z maksymalnie dwóch osób dorosłych i dwójki dzieci. Jadalnia zamienia się w podwójne łóżko, a drugie podwójne łóżko znajduje się w zadaszeniu dachu. Ma również małą wyposażoną kuchnię.

  CHEAPA HITOP

  Cheapa Campa - CHEAPA HITOP
  Miejsca do spania: do 2 osób
  Kategoria: Hi Top Camper
  Długość: 4.9 metrów
  Skrzynia biegów: automatyczna/manualna
  Rodzaj paliwa: diesel
  Ten łatwy w prowadzeniu i przytulny pojazd to idealny wybór dla pary. Obejmuje on małą kuchnię i jadalnię, która zamienia się w podwójne łóżko.

  CHEAPA 2-BERTH

  Cheapa Campa - CHEAPA 2-BERTH
  Miejsca do spania: do 2 osób
  Kategoria: Campervan
  Długość: 7.1 metrów
  Skrzynia biegów: automatyczna/manualna
  Rodzaj paliwa: diesel
  Idealny dla pary lub dwóch przyjaciół, którzy chcą być samowystarczalni i mieć więcej miejsca. Ten kamper ma wbudowany prysznic i toalety, a także dużą kuchnię.

  HEAPA 4-BERTH

  Cheapa Campa - HEAPA 4-BERTH
  Miejsca do spania: do 4 osób
  Kategoria: Class C
  Długość: 7.7 metrów
  Skrzynia biegów: automatyczna
  Rodzaj paliwa: benzyna
  Dobra alternatywa na następne wakacje z rodziną lub przyjaciółmi! Ten samochód kempingowy z dwoma podwójnymi łóżkami, wyposażoną kuchnią i łazienką z prysznicem i toaletą to świetny stosunek jakości do ceny!

  HEAPA 6-BERTH

  Cheapa Campa - CHEAPA 6-BERTH
  Miejsca do spania: do 6 osób
  Kategoria: Class C
  Długość: 7.7 metrów
  Skrzynia biegów: automatyczna/manualna
  Rodzaj paliwa: diesel
  Największy oferowany pojazd, odpowiedni dla dużej grupy przyjaciół lub dużej rodziny, może pomieścić do sześciu pasażerów. Zawiera wszystko, czego potrzebujesz na następne wakacje w drodze!

  Skąd mogę odebrać kampera z Cheapa Campa

  Wynajem kamperów z Cheapa Campa daje możliwość odbioru pojazdu z najważniejszych miast i atrakcji turystycznych w Australii, a także dwóch najważniejszych miast w Nowej Zelandii - Auckland i Christchurch. Ich oddziały są otwarte przez cały tydzień, od poniedziałku do niedzieli od 08:00 do 16:00. Należy pamiętać, że dostawca nie oferuje usług poza godzinami pracy, dlatego pojazd można odebrać i zwrócić tylko w godzinach otwarcia biura.

  Najczęściej wybierane lokalizacje z Cheapa Campa w Australii

  ALICE SPRINGS
  40 Stuart Highway,
  Alice Springs 0871
  BRISBANE
  733A Nudgee Road,
  Northgate (Brisbane) QLD 4013
  CAIRNS
  432-434 Sheridan Street
  Cairns QLD 4870
  MELBOURNE
  40/46 Hume Hwy
  Somerton (Melbourne) VIC 3062
  PERTH
  65 Worrell Avenue
  High Wycomb (Perth) WA 6057
  SYDNEY
  31 Bay Road,
  Taren Point (Sydney) NSW 2229

  Najczęściej wybierane lokalizacje z Cheapa Campa w Nowej Zelandii

  AUCKLAND
  9 Richard Pearse Drive,
  Auckland, Mangere, 2022
  CHRISTCHURCH
  24 Logistics Drive, Harewood,
  Christchurch, Canterbury, 8051

  Wybierz Cheapa Campa na następną podróż! Możesz zarezerwować samochód kempingowy za pośrednictwem naszej strony internetowej lub skontaktować się z jednym z naszych specjalistów od wynajmu pod numerem +49 89 4120 7298 lub muccampers@autoeurope.de. Nasz zespół będzie w stanie doradzić w sprawie wszystkich warunków wynajmu i odpowie na wszelkie pytania.