Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  OPINIE WYNAJEM SAMOCHODÓW TROMSO

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie

  Opinie o wypożyczalni samochodów w Tromso

  Tromso to wspaniałe miasto położone nad wschodnim wybrzeżem norweskiej wyspy Tromsoya. To niesamowicie piękne miejsce zachwyca ciekawą historią i kulturą, a także kuchnią. Podróżni chętnie przyjeżdżają tu, by zobaczyć wyjątkowe zjawisko, jakim jest Zorza Polarna i złote norweskie Słońce Północne. Tromso jest czarujące zwłaszcza z powodu pięknej przyrody i zjawisk naturalnych, jak góry, fiordy i liczne małe wyspy, nie wspominając od odległości 350 kilometrów od koła podbiegunowego. Jest to kolejny powód, który sprawia, że turyści w coraz większej ilości przyjeżdżają do Tromso, ponieważ mogą zorganizować wycieczki na biegun północny.

  Miłośnicy sportów zimowych mogą udać się do licznych ośrodków narciarskich w górach wokół Tromso, jak do ośrodka Malselv, oferującego też możliwość udania się na połów łososi i park wody, będący doskonałą atrakcją dla rodzin. Poniższe opinie o wypożyczalni samochodów w Tromso ułatwią Ci podjęcie decyzji, kiedy wybierasz się w te okolice i chcesz podziwiać wspaniałe wyspy rybackie Sommaroy, Kvaloya i Senja z piaszczystymi plażami, lub wybierasz się na fotografowanie dzikich zwierząt w Bardu w parku Polar Park.

  Auto Europe powstało już ponad 65 lat temu, a dzięki długiemu doświadczeniu i partnerstwu z licznymi godnymi zaufania wypożyczalniami, jesteśmy w stanie oferować najniższe stawki wynajmu samochodów w Tromso w tym na lotnisku Tromso i różnych dogodnych lokalizacjach w mieście. Na naszej stronie, dzięki świetnie zaprojektowanej wyszukiwarce, możesz w ciągu kilku sekund od wyszukiwania, porównywać oferty od różnych dostawców, aby wybrać najlepszą dla siebie. Dokonaj rezerwacji online lub skontaktuj się z naszymi specjalistami od wynajmu pod numerem +48 222 639 537, a oni chętnie pomogą Ci zaplanować twoją podróż i wynająć idealny pojazd na przemierzanie dalekiej północy, nie nadwyrężając budżetu.

  AUTO EUROPE TROMSOE, NORWEGIA Recenzja wynajmu

  Średnia opinia Auto Europe Tromsoe: