Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  WYNAJEM SAMOCHODÓW STACJA RZYM TIBURTINA

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie
  Dzlaczego warto u nas zarezerwować
  • Porównaj wypożyczalnie i znajdź najlepszą cenę
  • Bezpłatna anulacja do 48 godzin przed odbiorem
  • Bez opłat za transakcje kartą kredytową
  • Pon-niedz wsparcie telefoniczne
  • 24000 punktów odbioru na świecie

  Wypożyczalnia samochodów na stacji Rzym Tiburtina

  Roma Tiburtina to druga pod względem wielkości stacja kolejowa w Rzymie, zaraz po stacji Termini. Tiburtina znajduje się w północno-wschodniej części wiecznego miasta i oryginalnie powstała w latach 60. XIX wieku, jako stacja terminalowa. Między 2007 a 2011 rokiem Roma Tiburtina przeszła sporą odbudowę, przez co większość oryginalnego budynku i infrastruktury została zburzona i zamieniona, aby móc wprowadzić nowoczesne udogodnienia. Jedną z większych korzyści idących za przebudową stacji, jeśli chodzi o usługi, jest to, że stacja stała się przejezdna, co oznacza, że pociągi podróżujące na trasach z Turynu/Mediolanu do Neapolu/Salerno, nie muszą już zawracać. Stacja Tiburtina dostarcza też łatwy dojazd do Rzymu, dzięki czemu możesz z łatwością odwiedzić wspaniałe i popularne atrakcje, jak Koloseum, fontanna Trevi, Watykan i Kaplica Sykstyńska.

  Wypożyczalnia samochodów na stacji kolejowej Rzym Tiburtina zapewni Ci szybki i łatwy dostęp do miasta, z możliwością podróżowania po Rzymie, jak tylko wysiądziesz z pociągu. Na stronie Auto Europe możesz wybiereać spośród najlepszych ofert i rezerwować w niskich cenach. Nasza firma oferuje ponad 24,000 lokalizacje odbioru samochodów na świecie, w tym w całych Włoszech i Rzymie. Do wyboru masz też pojazdy w różnych kategoriach z naszej ogromnej floty, dlatego z pewnością znajdziesz tu coś dla siebie. Sprawdź naszą stronę, gdzie zamieszczane są opinie o wypożyczalni samochodów w Rzymie oraz usługach Auto Europe.

  Informacje o stacji

  Stacja kolejowa Rzym Tiburtina ma łącznie 20 peronów, z usługami kolei zarówno regionalnej jak i szybkiej kolei. Wiele szybkich pociągów Trenitalia Alta Velocità (AV) oraz pociągów Italo, przebiega przez Tiburtina, zwłaszcza na linii w kierunku na stację Roma Termini i Napoli Centrale. Renowacje przeprowadzone w 2011 roku miały na celu rozłożenie ruchu przez wciąż przybywającą ilość podróżnych, których ilość wzrosła nawet do 400,000 pasażerów dziennie. Pociągi kursują przez Roma Tiburtina z innych większych włoskich miast i miasteczek, przede wszystkim w kierunku regionu Lazio.

  Skąd mogę odebrać samochód wynajęty na stacji Rzym Tiburtina

  Decydując się na wynajem samochodu na stacji kolejowej Rzym Tiburtina, sprawdź dokładnie, gdzie znajduje się twój dostawca na voucherze, jaki otrzymasz od Auto Europe. Kilka większych i lokalnych wypożyczalni ma swoje biura też na ulicach przylegających do stacji kolejowej. Przed przyjazdem, upewnić się, że masz wszystkie wymagane dokumenty do odbioru pojazdu. Przeczytaj też Ogólne Warunki wynajmu zamieszczone na voucherze, by zapewnić sprawny przebieg odbioru pojazdu. Jeśli nie jesteś czegoś pewien lub masz problem z rezerwacją, skontaktuj się z naszym zespołem rezerwacyjnym, a jeden z naszych agentów chętnie Ci wszystko wytłumaczy i pomoże.

  Avis na stacji Rzym Tiburtina Avis na stacji Rzym Tiburtina
  Via Teodorico, N 48,
  Rzym, Włochy 00162

  +39 320 456 8652
  Godziny otwarcia:
  Pon-pt 08:00 - 18:00
  Sob 08:00 - 12:30
  Hertz na stacji Rzym Tiburtina Hertz na stacji Rzym Tiburtina
  Circonvallazione Nomentana 517,
  Rzym, Włochy 00162

  +39 06 4358 0242
  Godziny otwarcia:
  Pon-pt 08:00 - 19:00
  Sob 08:00 - 13:00
  Europcar na stacji Rzym Tiburtina Europcar na stacji Rzym Tiburtina
  Circonvallazione Nomentana, 534,
  Rzym, Włochy 00162

  +39 06 2323 7603
  Godziny otwarcia:
  Pon-pt 08:00 - 19:00
  Sob 08:00 - 13:00
  Sixt na stacji Rzym Tiburtina Sixt na stacji Rzym Tiburtina
  Via Giovanni Giolitti, 34,
  Rzym, Włochy 00185

  +39 02 9475 7979
  Godziny otwarcia:
  Pon-pt 08:00 - 20:00
  Sob-Nd 08:00 - 18:00

  Usługi na stacji

  Biura sprzedaży biletów zarówno na połączenia kolejowe linii Trenitalia i Italo, znajdują się na drugim piętrze, znanym jako “Galleria Vetrata.” Znajdują się tu również salony dla pasażerów Trenitalia, jak i Italo - z klubu Freccia, dla pasażerów ze złotą i platynową kartą CARTAFRECCIA, a także posiadaczy biletów Executive lub AV Salottino i Casa Italo na tym samym piętrze. Stacja kolejowa Tiburtina w Rzymie oferuje kilka opcji jadalnianych, oraz możliwości zrobienia zakupów, podczas czekania na swój pociąg. Większość tych opcji znajduje się na drugim piętrze. Toalety można znaleźć na drugim piętrze, a także parterze.

  Jak się dostać na i opuścić stację centralną w Rzymie

  Wypożyczalnia samochodów na stacji kolejowej Rzym Tiburtina ułatwi Ci przedostanie się i podróżowanie po mieście w swoim własnym tempie. Linia metra B w Rzymie zatrzymuje się też na stacji kolejowej Tiburtina, a przed stacją znajdziesz też kilka przystanków autobusowych. Możesz tu skorzystać z rzymskich miejskich autobusów, aby pomóc Ci przemieszczać się po stolicy, lub z autobusów regionalnych, czy długodystansowych. Oprócz oferowanych połączeń z linią metra i autobusami, przyjeżdżając na stację samochodem, możesz skorzystać ponad 100,000 miejsc parkingowych na różnych parkingach w lokalizacji. Co więcej, ze stacji Rome Tiburtina i kilku innych, oferowane są połączenia linii FR1 usług miejskiego transportu publicznego, na lotnisko Fiumicino i Rome Ostiense. Sprawdź naszą stronę z informacjami drogowymi we Włoszech, aby dowiedzieć się więcej o poruszaniu po mieście.

  Porady parkingowe

  Na stacji kolejowej Rzym Tiburtina dostępnych jest 100,000 miejsc parkingowych na kilku parkingach z dostępem na stacje prywatnymi drogami. W Rzymie natomiast jest kilka opcji parkingowych, a najważniejsze to pamiętać o różnych strefach parkingowych, które w stolicy podzielone są w zależności od funkcji i kategoryzowane są kolorami. Niebieskie strefy są płatne, oprócz niedziel i świąt publicznych. Białe strefy są darmowe do 3 godzin i zazwyczaj znajdują się przy szpitalach i rezydencjach mieszkalnych, podobnie jak różowe dla matek i kobiet w ciąży. Żółte strefy są darmowe dla osób z ograniczoną sprawnością ruchową. Na ulicach viale dell’Umanesimo, viale dell’Esperanto, via Kenia, via Oceania i viale Algeria otaczających Palazzo dello Sport możesz znaleźć kilka miejsc do zaparkowania za darmo, choć te są często zajęte.

  Przydatne linki

  Strona internetowa stacji