Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  TANI WYNAJEM SAMOCHODÓW NA LOTNISKU W WENECJI

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie
  Dzlaczego warto u nas zarezerwować
  • Porównaj wypożyczalnie i znajdź najlepszą cenę
  • Bezpłatna anulacja do 48 godzin przed odbiorem
  • Bez opłat za transakcje kartą kredytową
  • Pon-niedz wsparcie telefoniczne
  • 24000 punktów odbioru na świecie

  Wypożyczalnia samochodów na lotnisku w Wenecji

  Wypożyczalnia samochodów na lotnisku Wenecja umożliwia stworzenie własnego planu podróży po tej uroczej wyspie. Wenecja ze względu na długą historię, liczne zabytki, i głębokie piękno jest warta odwiedzin, a wspaniała okolica i położone w małej odległości sąsiednie miasta, zdecydowanie warte są zwiedzania samochodem. Liczne kanały, ciekawe atrakcje i malownicze widoki zapewniają wiele cudownych przygód i wspomnień dla wszystkich odwiedzających to niesamowite miejsce.

  Auto Europe jest pośrednikiem wynajmu samochodów z ponad 60-letnim doświadczeniem w branży. Na przestrzeni lat utworzyliśmy i umocniliśmy współpracę z wieloma wypożyczalniami samochodów na całym świecie, co pozwala nam tworzyć oferty dla naszych klientów, przedstawiając im rozległą flotę pojazdów dostępnych do odbioru w ponad 24,000 miejscach docelowych w ponad 180 krajach. We Włoszech, Auto Europe zapewnia punkty odbioru w wielu miastach i miasteczkach, łącznie z miejscem odbioru w Wenecji, gdzie można się zdecydować na rozpoczęcie wynajmu na jednym z dwóch lotnisk. Jeśli wolisz, możesz także zdecydować się na odbiór w pobliskich miastach, jak Bolonia czy Florencja. Wypożyczając samochód na lotnisku w Wenecji, z łatwością dostaniesz się w każdy zakątek tej pięknej wyspy! Jeśli chcesz zobaczyć recenzje naszych klientów, odwiedź naszą stronę i poznaj opinie o wypożyczalni samochodów w Wenecji.

  Informacje o lotnisku

  Lotnisko Wenecja, znane też jako lotnisko Marco Polo, obsługuje region Wenecji o nazwie Veneto. Międzynarodowy port lotniczy znajduje się około 8 kilometrów na północ od miasta Tessera frakcji (Frazione) należącej do Comune of Venicenajbliższej względem miasta Mestre.

  Lotnisko Wenecja (VCE)
  Oficjalna nazwa: Lotnisko Wenecja Marco Polo
  Adres: Via Galileo Galilei, 30/1, 30173 Tessera, Venezia VE, Włochy
  Telefon: +34 902 404 704
  Linie lotnicze operujące na lotnisku: Wieli lini lotniczych obsługuje loty do Wenecji. Między nimi znajdują się tanie linie takie jak Ryanair i Wizz Air.

  Skąd mogę odebrać samochód wynajęty na lotnisku w Wenecji

  Wynajem samochodu na lotnisku w Wenecji z Auto Europe jest możliwe dzięki licznym wypożyczalniom. Każda większa wypożyczalnia samochodów na lotnisku w Wenecji znajduje się na drugim piętrze budynku lotniska. Jeśli odbierasz stąd swój samochód, to musisz udać się najpierw do biura wypożyczalni, a następnie na parking, by odebrać pojazd. Samochody od wypożyczalni znajdują się na parkingu wielopoziomowym oznaczonym jako P1. Upewnij się też, że wiesz dokładnie jaka polityka paliwowa dotyczy przy Twojej rezerwacji, że masz ze sobą swoją kartę kredytową, prawo jazdy oraz voucher, aby ukazać je razem z innymi wymaganymi dokumentami (jeśli takie są potrzebne) przy biurku dostawcy. Po zakończonym wynajmie, nie zapomnij zwrócić wypożyczonego samochodu na wyznaczony parking P1 na trzecie piętro, gdzie znajduje się reszta wynajętych pojazdów.

  Avis na lotnisku Wenecja Avis na lotnisku Wenecja
  Via Galileo Galilei, 30/1,
  Wenecja Włochy 30173 Tessera
  +39 041 541 5030
  Godziny otwarcia:
  Pon-Nd 08:00 - 23:59
  Dollar na lotnisku Wenecja Dollar na lotnisku Wenecja
  Via Galileo Galilei, 30/1,
  Wenecja Włochy 30173 Tessera
  +39 041 541 6075
  Godziny otwarcia:
  Pon-Nd 08:00 - 23:59
  Europcar na lotnisku Wenecja Europcar na lotnisku Wenecja
  Via Galileo Galilei, 30/1,
  Wenecja Włochy 30173 Tessera
  +39 041 541 5654
  Godziny otwarcia:
  Pon-Nd 07:00 - 23:59
  Hertz na lotnisku Wenecja Hertz na lotnisku Wenecja
  Via Galileo Galilei, 30/1,
  Wenecja Włochy 30173 Tessera
  +39 041 541 6075
  Godziny otwarcia:
  Pon-Nd 08:00 - 23:59

  Terminale

  Lotnisko Marco Polo w Wenecji ma tylko jeden budynek z dwoma piętrami i parterem przeznaczonym na halę przylotów natomiast pierwszym piętrem na halę odlotów. Na drugim piętrze lotniska znajdują się biura lotniskowe i różnych linii lotniczych, a także biura wypożyczalni samochodów. Jeśli zdecydujesz się na wynajem samochodów na lotnisku w Wenecji z Auto Europe, po przylocie na lotnisko, wystarczy, że skierujesz się na piętro, gdzie znajduje się Twój dostawca i możesz ruszać w drogę do wspaniałego miasta na wodzie.

  Usługi na lotnisku

  Wypożyczalnia samochodów na lotnisku Wenecja to tylko jedna z dostępnych usług w tym porcie. Lotnisko w Wenecji oferuje podstawowe usługi dla pasażerów, w tym darmowy dostęp do internetu przez Wi-Fi, które jest dostępne na całym terenie budynku terminala. Lotnisko oferuje także spory wybór jadłodajni, takich jak restauracje i bary oraz liczne możliwości zakupów różnego rodzaju pamiątek i upominków na ostatnią chwilę. Z gamy usług finansowych, na lotnisku znajdują się: bank na pierwszym piętrze i bankomat na parterze i pierwszym piętrze. Biuro informacji turystycznej pasażerowie znajdą na parterze, tam, gdzie jest też hala przylotów.

  Jak się dostać na i opuścić lotnisko w Wenecji

  Lotnisko Marco Polo ma połączenie z Wenecją dzięki stacji kolejowej oraz przez miejskie i regionalne autobusy. Stacja Venezia Mestre łączy się z lotniskiem przez linię autobusową ATVO Fly oraz miejskie autobusy linii numer 15, działające przez firmę ACTV. Droga zajmuje mniej więcej dwadzieścia minut. Stacja Venezia Santa Lucia jest obsługiwana przez linię autobusów wahadłowych ATVO Airport Terminal Line oraz ACTV linię autobusową numer 5 z przejażdżką trwającą w przybliżeniu trzydzieści pięć minut. Przystanki autobusowe znajdują się na zewnątrz hali przylotów na drugim pasie, od wyjścia. W Wenecji kursują też autobusy wodne w przystani, zaledwie siedem minut pieszo, kierując się w lewą stronę od terminala lotniska. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o zasadach jazdy we Włoszech, odwiedź nasz poradnik z informacjami na ten temat.

  Porady parkingowe

  Parking samochodowy na lotnisku w Wenecji oznaczony jest jako P1 i jest wielopoziomowym parkingiem. Kiedy przyjeżdżasz do Wenecji, rozpoczynając swój wynajem, wymagane jest, aby zaparkować wynajęty pojazd na wskazanym parkingu, z oczywistych powodów, jako że w Wenecji nie ma dróg. Z tego powodu samochody nie są dozwolone w centrum miasta, po którym można się poruszać kanałami na łodziach lub pieszo. Największy parking publiczny w Wenecji znajduje się na Piazzale Roma. Aby w pełni wykorzystać swoją rezerwację samochodu z lotniska w Wenecji, polecamy udani się do licznych zabytków historycznych w okolicy miasta.

  Przydatne linki

  Lotnisko Wenecja