Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  TANI WYNAJEM SAMOCHODÓW NA LOTNISKU CHOPINA

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie
  Dzlaczego warto u nas zarezerwować
  • Porównaj wypożyczalnie i znajdź najlepszą cenę
  • Bezpłatna anulacja do 48 godzin przed odbiorem
  • Bez opłat za transakcje kartą kredytową
  • Pon-niedz wsparcie telefoniczne
  • 24000 punktów odbioru na świecie

  Wypożyczalnia samochodów na lotnisku w Warszawie

  Jako jeden z wiodących na rynku pośredników wynajmu samochodów, Auto Europe ściśle współpracuje ze wszystkimi wiodącymi na świecie wypożyczalniami, takimi jak Thrifty, Budget, Avis, Europcar i Hertz. Z ponad 24 000 miejscami odbioru w ponad 180 różnych krajach, w tym w pobliskich miastach, zaspokajamy wszystkie duże i ograniczone budżety, oferując odpowiedni samochód w odpowiedniej cenie.

  Zdecyduj się na wynajem, a każda wypożyczalnia samochodów na lotnisku w Warszawie będzie dla Ciebie dostępna za pomocą kilku kliknięć, korzystając z systemu rezerwacji Auto Europe lub dzwoniąc do naszych specjalistów od wynajmu, dostępnych przez siedem dni w tygodniu. Więcej informacji na temat poruszania się samochodem po Polsce można uzyskać w naszym przewodniku, by uzyskać pomoc w zakresie zasad drogowych, ograniczeń wiekowych itp. Odwiedź też naszą stronę i poznaj opinie o wypożyczalni samochodów w Warszawie i naszych usługach, zamieszczone przez naszych klientów.

  Informacje o lotnisku

  Lotnisko zostało otwarte w 1934 r. i podczas II wojny światowej Okęcie było często używane jako pole bitwy między armią niemiecką a polskim oporem i zostało niemal całkowicie zniszczone.

  Lotnisko zostało odbudowane od 1945 roku, będąc odpowiedzialnym za to Polskie Linie Lotnicze LOT. W 1969 roku został otwarty nowy terminal, a rok później lotnisko obsłużyło pierwszy milion pasażerów.

  Oficjalna nazwa: Lotnisko Chopina w Warszawie (WAW)
  Adres: Żwirki i Wigury 1, 00-906 - Warszawa, Polska
  Strona internetowa: www.lotnisko-chopina.pl
  Telefon: +48 22 650 42 20
  Adres e-mail: pr@polish-airports.com

  Skąd mogę odebrać samochód wynajęty na lotnisku w Warszawie

  Wypożyczalnia samochodów na lotnisku w Warszawie znajduje się w hali przylotów na Terminalu 1. Godziny otwarcia naszych dostawców podane w poniższej tabeli służą jedynie do szybkiego odniesienia. Pamiętaj, aby sprawdzić godziny otwarcia podczas rezerwacji lub na voucherze. Wszelkie zmiany związane z przyjazdem, takie jak spodziewane opóźnienia lotów, należy niezwłocznie przekazać Auto Europe i wypożyczalni samochodów. Aby odebrać samochód, będziesz potrzebować wydrukowany voucher, ważne prawo jazdy i kartę kredytową wystawioną na imię i nazwisko głównego kierowcy. Więcej informacji znajdziesz na voucherze.

  Zwrot samochodu jest łatwy, ponieważ wypożyczalnie mają dobrze oznakowany parking przy wejściu do budynku parkingowego. Jeśli musisz zwrócić pojazd z pełnym zbiornikiem, pamiętaj, aby zatrzymać się na jednej z pobliskich stacji benzynowych.

  Avis na lotnisku Chopina Avis na lotnisku Chopina
  Żwirki i Wigury 1,
  Warszawa Polska 00-906
  +48 221 139 180
  Godziny otwarcia:
  Pon-Nd 07:00 - 23:30
  Alamo na lotnisku Chopina Alamo na lotnisku Chopina
  Żwirki i Wigury 1,
  Warszawa Polska 00-906
  +48 696 081 082
  Godziny otwarcia:
  Pon-Nd 07:00 - 22:00
  Global na lotnisku Chopina Global na lotnisku Chopina
  Żwirki i Wigury 1,
  Warszawa Polska 00-906
  +48 513 831 559
  Godziny otwarcia:
  Pon-Nd 07:00 - 23:00
  Your Rent na lotnisku Chopina Your Rent na lotnisku Chopina
  Żwirki i Wigury 1,
  Warszawa Polska 00-906
  +48 668 663 377
  Godziny otwarcia:
  Pon-Nd 08:00 - 21:30

  Terminale

  Jest tylko jeden terminal, znany jako Terminal A. Terminal A jest połączeniem byłego Terminalu 1 i Terminalu 2. Terminal ten składa się z następujących sekcji:

  Hala Południowa: Obszary odprawy A i B. Jest to stara część terminalu, która została odnowiona i ponownie otwarta dla ruchu pasażerskiego w czerwcu 2015 roku.

  Hala Północna: Obszary odprawy C, D i E. Wraz z otwarciem zmodernizowanej części terminalu lotnisko może pomieścić 25 milionów pasażerów rocznie.

  Terminal A obsługuje między innymi odloty dla wszystkich linii lotniczych Star Alliance i Oneworld.

  Usługi na lotnisku

  Warszawskie lotnisko zapewnia wszystkim pasażerom szereg usług, aby poprawić swoje doświadczenia podczas podróży. Na całym terminalu znajdują się różnego rodzaju sklepy, restauracje, puby i kawiarnie, większość z nich znajduje się po przejściu przez bramki bezpieczeństwa.

  Niektóre z udogodnień dostępnych na Terminalu to: bankomaty, banki i kantor wymiany walut, restauracje, kawiarnie, sklepy, usługi pocztowe, kaplica, obszary dla dzieci, usługi VIP i salony, wypożyczalnie samochodów i miejsca parkingowe.

  Jak się dostać na i opuścić lotnisko w Warszawie

  Nie musisz się obawiać, że będą problemy z przyjazdem lub odjazdem, jeśli zdecydujesz się na wynajem samochodów na lotnisku w Warszawie z Auto Europe. Istnieje wiele różnych sposobów na dostanie się na lotnisko Chopina w Warszawie. Oto szereg możliwości dla podróżnego:

  Kolej: to najlepszy sposób na dotarcie do centrum Warszawy. Usługa ta łączy lotnisko w Warszawie z centrum miasta w zaledwie 20 minut.

  Taxi: Taksówka to kolejny świetny sposób na bezpieczne i szybkie dotarcie do celu. Firmy taksówkowe znajdują się poza poziomem przylotów, na pierwszym piętrze.

  Autobus: Następujące linie autobusowe łączą lotnisko w Warszawie z centrum miasta: 175, 188 i N32. Dodatkowo linie 148 i 331 łączą się z innymi miejscami docelowymi w Warszawie.

  Wypożyczalnia samochodów: Wynajem samochodu i samodzielne zwiedzanie Warszawy i jej regionu. Porównaj ceny i uzyskaj najlepsze oferty z Auto Europe!

  Porady parkingowe

  Lotnisko Chopina posiada 3.240 miejsc parkingowych na trzech parkingach (P1, P2, P4, Premium, BUS) i 89 dodatkowych miejsc w strefie Kiss Fly. Parking P3 jest zamknięty dla pasażerów.

  Zatrzymywanie się przed terminalem jest dozwolone przez krótki czas, ale tylko po to, aby odstawić pasażerów i walizki.

  Przydatne linki

  Przewodnik turystyczny Warszawa