Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  TANI WYNAJEM SAMOCHODÓW NA LOTNISKU W WALENCJI

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie
  Dzlaczego warto u nas zarezerwować
  • Porównaj wypożyczalnie i znajdź najlepszą cenę
  • Bezpłatna anulacja do 48 godzin przed odbiorem
  • Bez opłat za transakcje kartą kredytową
  • Pon-niedz wsparcie telefoniczne
  • 24000 punktów odbioru na świecie

  Wypożyczalnia samochodów na lotnisku w Walencji

  Lotnisko w Walencji jest największym węzłem transportowym w okolicy. Port lotniczy przyjmuje około 5 milionów pasażerów każdego roku i obsługuje głównie międzynarodowe loty z innych krajów Europejskich. Większość pasażerów pochodzi z Niemiec, Wielkiej Brytanii, Francji i Włoch. Walencja jest popularna wśród turystów ze względu na swoje miejsca historyczne i pełną życia atmosferę. Jest to też jedno z najtańszych miejsc na świecie do wynajęcia samochodu. Wypożyczalnia samochodów na lotnisku w Walencji zapewni Ci łatwy sposób na zwiedzenie całego miasta i otaczające go rejony. Wynajętym pojazdem możesz pojechać i odwiedzić inne hiszpańskie miasta, takie jak Madryt, Barcelona lub Alicante.

  Wybierz Auto Europe na swojego pośrednika w wynajmie samochodu i otrzymaj najlepsze stawki i oferty. Mamy ponad 60-letnie doświadczenie na rynku wynajmu samochodów, a dzięki licznym partnerstwom z najlepszymi wypożyczalniami na świecie, jesteśmy w stanie zapewnić aż 24,000 lokalizacji odbioru samochodów w ponad 180 różnych miejscach docelowych. Sprawdź oferty na naszej stronie i wybieraj spośród ogromnej floty pojazdów. Nasza współpraca z lokalnymi, krajowymi i międzynarodowymi dostawcami zapewni Ci wystarczająco opcji, abyś znalazł idealny pojazd dostosowany do twoich potrzeb wyjazdowych. Skorzystaj z okazji i zobacz opinie o wypożyczalni samochodó w Walencji, żeby przekonać się o doświadczeniach poprzednich klientów.

  Informacje o lotnisku

  Lotnisko w Walencji znajduje się 8 kilometrów na zachód od stolicy i obecnie jest ważnym miejscem pod względem rozwoju ekonomicznego w strefie, którą obsługuje. Większość ruchu jest międzynarodowa, jednak znajdziesz tu też połączenia krajowe, z których najczęstsze są na Palmie de Mallorca, do Madrytu i na Ibizę. Oprócz lotów komercjalnych, z kilkoma liniami pasażerskimi i cargo, lotnisko jest też aktywne w lotnictwie ogólnym, z kilkoma prywatnym firmami, organami publicznymi i innymi firmami z szerokim zasięgiem różnych przedsięwzięć lotniczych.

  Lotnisko Walencja (VLC)
  Adres: Carretera del Aeropuerto, s/n, 46940 Manises, Valencia, Hiszpania
  Telefon: +34 91 321 10 00
  Linie lotnicze operujące na lotnisku: W Walencji połączenia lotnicze oferuje wiele międzynarodowych linii lotniczych, w tym EasyJet, WizzAir, Lufthansa i KLM, łącząc miasto z innymi europejskimi i transkontynentalnymi miejscami docelowymi.

  Skąd mogę odebrać samochód wynajęty na lotnisku w Walencji

  Wybrana przez Ciebie wypożyczalnia samochodów na lotnisku w Walencji będzie miała swoje stanowisko na terminalu, albo będą oferować autobus do swojej lokalizacji. Aby uzyskać informacje o lokalizacji, skontaktuj się z nami, a my dostarczymy Ci najlepszych ofert w najniższych stawkach. Jeśli wybierzesz dostawcę, do którego trzeba podjechać autobusem, zalecamy zaplanowanie oddania samochodu odpowiednio wcześnie, aby nie przeoczyć lotu. Zawsze poinformuj Auto Europe jeśli z jakiegoś powodu się spóźnisz, ponieważ może to mieć wpływ na Twoją rezerwację. Podczas odbioru samochodu, dostawca poinformuje Cię o tym, gdzie należy zwrócić pojazd i zostawić klucze. Większość dostawców w tej lokalizacji oferuje skrzynkę na klucze, w razie gdybyś musiał zwrócić pojazd po godzinach funkcjonowania wypożyczalni. Jeśli chcesz skorzystać z tej opcji, sprawdź wpierw jej dostępność oraz możliwe dodatkowe opłaty z jednym z naszych agentów.

  Avis na lotnisku Walencja Avis na lotnisku Walencja
  Lotnisko Walencja,
  Manises, Walencja Hiszpania 46940
  +34902110195
  Godziny otwarcia:
  Pon-Pt 08:00 - 21:00
  Sb: 09:00 - 16:00, Nd: 12:00 - 20:00
  Enterprise na lotnisku Walencja Enterprise na lotnisku Walencja
  Cuesta Aeropuerto, S/N,
  Manises, Walencja Hiszpania 46940
  +34963092510
  Godziny otwarcia:
  Pon-Pt 08:00 - 19:00
  Sb-Nd 09:00 - 17:00
  Europcar na lotnisku Walencja Europcar na lotnisku Walencja
  Lotnisko Walencja,
  Manises, Walencja Hiszpania 46940
  +34911505000
  Godziny otwarcia:
  Pon-Sb 07:00 - 24:00
  Hertz na lotnisku Walencja Hertz na lotnisku Walencja
  Ctra. Aeropuerto Manises, s/n,
  Manises, Walencja Hiszpania 28042
  +34961523791
  Godziny otwarcia:
  Pon-Nd 10:00 - 18:00
  Sixt na lotnisku Walencja Sixt na lotnisku Walencja
  Llegadas Zona rent a car, przyloty,
  Manises, Walencja, Hiszpania 46940
  +34871180192
  Godziny otwarcia:
  Pon-Nd 07:30 - 22:00

  Terminale

  Lotnisko w Walencji ma dwa terminale. Jeden z nich został zbudowany w roku 1983, aby zastąpić pierwszy stary, natomiast najnowszy terminal powstał dopiero w 2007. Na pierwszym piętrze w hali odlotów znajdują się stanowiska odprawy. Podróżnym zaleca się stawienie na lotnisku na co najmniej 3 godziny przed planowanym odlotem jeśli masz połączenie poza strefą Schengen i co najmniej 2 godziny przed lotem w strefie Schengen. Stanowiska wypożyczalni samochodów również można znaleźć na pierwszym piętrze.

  Usługi na lotnisku

  Na lotnisku znajdziesz wiele opcji jadalnianych. Do wyboru masz kilka opcji fastfoodowych, restauracje tapas, kawiarnie, pizzerie i więcej. Lotnisko oferuje też sklepy wolnocłowe, gdzie na sprzedaż jest wszystko od napojów po akcesoria i ubrania. Godziny otwarcia sklepów są od 5 rano do 21. Na drugim piętrze w hali odlotów znajduje się też apteka. Port lotniczy w Walencji oferuje też strefę dla VIP-ów, która jest otwarta od 5 do 22. Przepustki można zakupić na stronie internetowej lotniska.

  Jak się dostać na i opuścić lotnisko w Walencji

  Wynajem samochodu na lotnisku w Walencji ułatwi Ci dostęp do centrum miasta, a trasę pokonasz w około 15 minut. Jadąc z centrum miasta na lotnisko kieruj się na drogę V-30, a następnie poprowadzą Cię znaki na lotnisko. Skręć w lewo na autostradę A3 i po chwili znajdziesz się przed portem. Jeśli chcesz uzyskać dodatkowe informacje o zasadach jazdy w Hiszpanii, odwiedź nasz specjalny przewodnik.

  Jeżeli nie decydujesz się na wynajem samochodu z lotniska, najlepszym sposobem na dostanie się do miasta jest autobus. Autobusy odjeżdżają co 20 minut pomiędzy 6 rano, a 22 spod lotniska. Do wyboru masz jednak jeszcze stacje metra z liniami 3 i 5 łączącymi port lotniczy z centrum. Stacja metra znajduje się na parterze, a dostanie się do miasta, zajmuje około 25 minut. Kolejną opcją są jeszcze taksówki, których postój jest naprzeciwko hali przylotów.

  Porady parkingowe

  Lotnisko w Walencji oferuje zarówno parking długopostojowy jak i krótkopostojowy. Na stronie lotniska możesz dokonać rezerwacji wybranego miejsca parkingowego. Jeśli decydujesz się na dłuższy postój, przeznaczony do tego parking oferuje 218 miejsc. Parking na krótki postój (P1), oferuje natomiast 3,012 miejsc parkingowych.

  Parkowanie w mieście nie należy do najtrudniejszych, zwłaszcza, że oferowanych jest wiele opcji parkingowych, jak przy rzece i w centrum miasta, a opcje na obrzeżach często są bezpłatne. Zwróć jednak uwagę, że w Walencji znajdują się strefy parkingowe z ograniczeniami, które oznaczone są znakami określającymi dozwoloną długość postoju lub liniami różnego koloru w zależności od dostępności. Parkowanie przy niebieskich liniach jest dozwolone, natomiast kolory pomarańczowy, żółty i czerwony zawierają ograniczenia, dlatego należy ich unikać.

  Przydatne linki

  Lotnisko Walencja