Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  TANI WYNAJEM SAMOCHODÓW NA LOTNISKU W TURYNIE

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie
  Dzlaczego warto u nas zarezerwować
  • Porównaj wypożyczalnie i znajdź najlepszą cenę
  • Bezpłatna anulacja do 48 godzin przed odbiorem
  • Bez opłat za transakcje kartą kredytową
  • Pon-niedz wsparcie telefoniczne
  • 24000 punktów odbioru na świecie

  Wypożyczalnia samochodów na lotnisku Turyn

  Wtulony w podnóże Alp Turyn, jest jednym z ciekawszych miast we Włoszech, z bogatą historią i budzącą podziw architekturą. Wypożyczalnia samochodów na lotnisku w Turynie zapewni Ci idealny pojazd do zwiedzania tego czarującego miasta, jak i całego regionu Piemont w swoim własnym czasie. Wykorzystaj w pełni swój pobyt we Włoszech i udaj się też do dalej położonych miast i miasteczek. W zaledwie parę godzin jazdy samochodem możesz dostać się do granicy z Francją, czy Szwajcarią, urozmaicając swój postój o kolejne fantastyczne i warte odwiedzenia miasta i miejsca docelowe.

  Fantastyczne stawki wynajmu samochodów od Auto Europe, mają na celu ułatwić podróże wszystkim, niezależnie od ich budżetu, a dzięki naszej ogromnej flocie dostarczonej przez współpracę z licznymi renomowanymi wypożyczalniami samochodów, możemy zapewnić, że każdy nasz klient znajdzie pojazd, jaki będzie idealnie pasował do jego planów wyjazdowych do Turynu i nie tylko. Sprawdź nasze oferty na stronie i porównuj ceny od różnych dostawców, a jeśli masz dodatkowe pytania lub potrzebujesz pomocy podczas dokonywania rezerwacji, skontaktuj się z jednym z naszych agentów rezerwacyjnych dostępnych pod numerem +48 222 639 537. Chcesz dowiedzieć się więcej? Sprawdź opinie o wypożyczalni samochodów w Turynie zamieszczone przez klientów Auto Europe.

  Informacje o lotnisku

  Port lotniczy Turyn znajduje się około 12 km na północ od centrum miasta Turyn. Krajowe połączenia lotnicze obsługiwane są przez linie lotnicze Alitalia. Lotnisko to jest największym portem lotniczym w regionie Piemontu. Z lotniska z łatwością przedostaniesz się do miasta korzystając z połączenia kolejowego lub wybierając trasę RA10, by w niecałe pół godziny znaleźć się w centrum.

  Międzynarodowe Lotnisko w Turynie (TRN)
  Oficjalna nazwa: Lotnisko Turin-Caselle
  Adres: Strada Aeroporto, 12, 10072 Caselle Torinese Torino, Włochy
  Linie lotnicze operujące na lotnisku:Lotnisko oferuje połączenia z licznymi miejscami docelowymi w Europie, a dostępne linie w porcie to między innymi BA, Thomas Cook Airlines, easyJet, Ryanair, Air France, Germanwings, Lufthansa, KLM, Turkish Airlines i Wizz Air.
  Telefon: +39 011 567 6361

  Skąd mogę odebrać samochód wynajęty na lotnisku Turyn

  Twoja wypożyczalnia samochodów na lotnisku w Turynie będzie miała swoje stanowisku przy wielopoziomowym parkingu w hali przylotów przed terminalem. Nazwa twojego dostawcy jest wyszczególniona na voucherze, jaki otrzymasz od Auto Europe po tym, jak rezerwacja zostanie zatwierdzona. Udaj się do odpowiedniego stanowiska z uszykowanym voucherem, prawem jazdy, kartą kredytową i dowodem tożsamości, aby usprawnić procedurę odbioru. Co najważniejsze, sprawdź, czy pojazd ma jakiekolwiek uszkodzenia i odnotuj je na raporcie z odbioru.

  W momencie zwrotu pojazd będzie ponownie sprawdzony pod kątem uszkodzeń, za które możesz ponieść odpowiedzialność, w zależności od posiadanego ubezpieczenia. Pamiętaj, aby oddać samochód z pełnym lub pustym bakiem, w zależności od polityki paliwowej, na którą się zdecydowałeś.

  Avis na lotnisku Turyn Avis na lotnisku Turyn
  Strada San Maurizio Canavese 12,
  Caselle torinese, Włochy 10072
  +39 348 478 5735
  Godziny otwarcia:
  Pon-Pt 08:30 - 17:00
  Europcar na lotnisku Turyn Europcar na lotnisku Turyn
  Strada San Maurizio Canavese 12,
  Caselle torinese, Włochy 10072
  +39 011 567 8048
  Godziny otwarcia:
  Pon-Nd 08:00 - 23:00
  Budget na lotnisku Turyn Budget na lotnisku Turyn
  Strada San Maurizio Canavese 12,
  Caselle torinese, Włochy 10072
  +39 348 478 5735
  Godziny otwarcia:
  Pon-Nd 08:30 - 17:00
  Hertz na lotnisku Turyn Hertz na lotnisku Turyn
  Strada San Maurizio Canavese 12,
  Caselle torinese, Włochy 10072
  +39 011 567 8166
  Godziny otwarcia:
  Pon-Nd 11:30 - 16:30

  Terminale

  Zbudowane w roku 1953, lotnisko w Turynie przeszło liczne renowacje w latach 1989 oraz w 2005 z okazji Zimowej Olimpiady, która odbyła się w mieście w 2006. Podczas ostatnich ulepszeń, lotnisko doczekało się powiększonego terminalu, powstały też nowe bramki, a także dodana została nowoczesna sala pokładowa. Jeden duży 3-piętrowy terminal mieści w sobie zarówno halę przylotów, jaki i odlotów.

  Usługi na lotnisku

  Terminal na lotnisku podzielony jest na trzy główne strefy: przyloty, odloty i sala pokładowa z licznymi udogodnieniami dostępnymi na całym terenie portu. Największy wybór sklepów odzieżowych, restauracji i księgarni można znaleźć w sali pokładowej. W części przylotów odwiedzający mogą znaleźć kioski z gazetami, książkami i gadżetami. Sklepy odzieżowe, księgarnie, a także sklepy z czekoladami dostępne są dla podróżników w hali odlotów. Oprócz różnego rodzajudostęnych sklepów znajdziesz też interesujący wybór restauracji i barów w różnych częściach terminalu.

  Jak się dostać na i opuścić lotnisko Turyn

  Terminal jest połączony z miastem Turyn trasą RA10, która w około 20 do 30 minut zabierze Cię do samego centrum, jeśli zdecydujesz się na wynajem samochodu na lotnisku w Turynie. Będąc na miejscu możesz skorzystać z autostrady A40 z Turynu, a w mniej niż dwie godziny 2 znajdziesz się w stolicy mody - Mediolanie. Odwiedź naszą stronę z informacjami o zasadach jazdy we Włoszech, aby dowiedzieć się więcej o przepisach drogowych i ograniczeniach w kraju.

  Jeśli zdecydujesz się na transport publiczny, z lotniska dostępne jest dogodne połączenie kolejowe do centrum miasta. Trasa ze stacji lotniskowej, położonej przy terminalu, na stację GTT Dora w Turynie, zajmuje jedynie 19 minut. Usługi autobusowe do Turynu są dostarczane przez Sadem; przystanek autobusowy znajduje się naprzeciwko terminalu na poziomie przylotów. Jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z taksówki, ich postój można znaleźć po lewej stronie od wyjścia z hali przylotów.

  Porady parkingowe

  Liczne opcje parkingowe są dostępne na lotnisku w Turynie, z miejscami wytyczonymi zaraz na wprost głównego budynku terminalu. Opcje te włączają parkingi na świeżym powietrzu, parkingi wielopoziomowe, długopostojowe i krótkopostojowe. Miejsce parkingowe można zarezerwować z wyprzedzeniem online i opłacone na miejscu w automacie na parkingu przed opuszczeniem lotniska.

  Parkowanie na ulicach w Turynie jest dozwolone tylko przy niebieskich liniach. Bilety parkingowe można zakupić w sklepach z tytoniem "tabacchi" lub w kioskach. W centrum miasta dostępnych jest też wiele płatnych parkingów publicznych. Ograniczone strefy parkowania nazywane są ZTL; zwracaj szczególną uwagę na znaki oznaczające te strefy, ponieważ jeśli zaparkujesz w jednej z nich, to możesz się spodziewać odholowanego pojazdu i wysokiej kary pieniężnej.

  Przydatne linki

  Strona internetowa lotniska