Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  TANI WYNAJEM SAMOCHODÓW NA LOTNISKU W TRAPANI

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie

  Wypożyczalnia samochodów na lotnisku Trapani

  Auto Europe jest pośrednikiem w wynajmie samochodów z ponad 60-letnim doświadczeniem. Oferujemy naszym klientom usługi wynajmu samochodów w ponad 24 000 lokalizacjach na całym świecie, szeroką gamę dostępnych pojazdów, najniższe stawki na rynku oraz wysoką jakość obsługi klienta. Miej pewność, że dołożymy wszelkich starań, aby i Ciebie obsługiwała wypożyczalnia samochodów na lotnisku Trapani dostosowana do Twoich indywidualnych potrzeb. Z Auto Europe możesz cieszyć się wakacjami bez zamartwiania się o transport.

  Zachodnią Sycylię możesz odkryć, wypożyczając samochód z lotniska Trapani! Niezależnie od tego, czy jest to port i piękne stare miasto w Trapani, skarby archeologiczne Agrigento, czy historyczna Marsala, których szukasz podczas swojej podróży, lotnisko Trapani jest idealnym punktem startowym. Wynamując samochód z lotniska, możesz zobaczyć wszystko, co Cię najbardziej interesuje na tej fascynującej wyspie. Na dodatek niskie ceny i troskliwa obsługa klienta Auto Europe zagwarantują Ci udany początek wakacji!

  Informacje o lotnisku

  Lotnisko Trapani jest lotniskiem wojskowym otwartym dla krajowego i międzynarodowego ruchu cywilnego, z infrastrukturą zdolną do obsługi większej liczby lotów i pasażerów. Korzystne położenie geograficzne w środku Morza Śródziemnego i łagodne warunki pogodowe przez cały rok sprawiają, że jest to idealne miejsce do lądowania dla całego ruchu lotniczego między Europą a Afryką Północną.

  Lotnisko w Trapani (TPS)
  Oficjalna nazwa: Vincenzo Florio Aeroporto Trapani-Birgi
  Adres: Contrada Birgi, 91100 Trapani, Włochy
  Linie lotnicze operujące na lotnisku Trapani: Alitalia oferuje sezonowe loty krajowe z Mediolanu i Rzymu, a większość lotów na lotnisko Trapani obsługiwana jest przez Ryanair, który oferuje sezonowe loty z Manchesteru i wielu innych krajowych i europejskich lokalizacji.
  Telefon: +39 0923 610 111

  Skąd mogę odebrać samochód wynajęty na lotnisku Trapani

  Wiele wypożyczalni samochodów na lotnisku Trapani ma swoje biurka w hali przylotów. Możesz je zobaczyć po prawej stronie hali, gdy opuszczasz punkt odbioru bagażu. Pamiętaj jednak, aby zanotować wszelkie informacje dotyczące lokalizacji swojego dostawcy samochodu. Wszystkie potrzebne informacje o wypożyczalni możesz znaleźć w naszym systemie rezerwacji, w warunkach wynajmu oraz na swoim voucherze.

  Zwróć uwagę, aby nie pomylić włoskiego dostawcy Auto Europa/ Sicily By Car z Auto Europe. Nasza firma jest pośrednikiem wynajmu samochodów i dlatego nie mamy swoich biur w dostępnych miejscach odbioru. Z drugiej strony Auto Europa jest wypożyczalnią samochodów, ale może nie być Twoim dostawcą wynajmu. Zwróć uwagę na firmę, która dostarcza Twój pojazd na otrzymanym voucherze i udaj się do wskazanego stanowiska.

  Hertz na lotnisku Trapani Hertz na lotnisku Trapani
  Aeroporto Civile Vincenzo Florio,
  Trapani, Włochy 91100
  +39 0923 842 665
  Godziny otwarcia:
  Pon-Nd 07:30 - 23:00
  Budget na lotnisku Trapani Budget na lotnisku Trapani
  Aeroporto Civile Vincenzo Florio,
  Trapani, Włochy 91020
  +39 0923 842 290
  Godziny otwarcia:
  Pon-Nd 08:00 - 23:59
  Europcar na lotnisku Trapani Europcar na lotnisku Trapani
  Aeroporto Civile Vincenzo Florio,
  Trapani, Włochy 91100
  +39 0923 842 828
  Godziny otwarcia:
  Pon-Nd 08:00 - 23:59
  Locauto na lotnisku Trapani Locauto na lotnisku Trapani
  Aeroporto Civile Vincenzo Florio,
  Trapani, Włochy 91100
  +39 0923 842 884
  Godziny otwarcia:
  Pon-Nd 08:00 - 22:00
  Maggiore na lotnisku Trapani Maggiore na lotnisku Trapani
  Aeroporto Civile Vincenzo Florio,
  Trapani, Włochy 91020
  +39 0923 841 990
  Godziny otwarcia:
  Pon-Nd 08:00 - 22:30
  Sixt na lotnisku Trapani Sixt na lotnisku Trapani
  Aeroporto Civile Vincenzo Florio,
  Trapani, Włochy 91100
  +39 0923 28533
  Godziny otwarcia:
  Pon-Śr 08:30 - 21:00
  Nd 8:30 - 24:00

  Terminale

  Lotnisko w Trapani służy obecnie zarówno jako lotnisko wojskowe, jak i cywilne. Ruch lotniczy na lotnisku znacznie wzrósł, gdy Ryanair zaczął obsługiwać kilka międzynarodowych tras do Trapani, a w 2009 r. lotnisko doświadczyło poważnych prac rozwojowych. Obejmowały one przeniesienie obszaru odlotów na pierwsze piętro terminalu, zwiększenie liczby bramek wejściowych i stworzenie większej przestrzeni dla restauracji i sklepów.

  Lotnisko ma zwartą strukturę, z punktami przylotów i odpraw na parterze oraz odlotami znajdującymi się teraz na pierwszym piętrze. Kontrola bezpieczeństwa znajduje się również na pierwszym piętrze, podobnie jak punkty informacyjne.

  Usługi na lotnisku

  W hali przylotów, na parterze, znajdziesz bankomat i kawiarnię. Po przejściu przez strefę bezpieczeństwa do obszaru odlotów do dyspozycji jest więcej obiektów, w tym większa jadalnia, sklepy detaliczne i salon VIP. Pasażerowie i załoga lotniska mogą korzystać z szerokiego obszaru znajdującego się w strefie odlotów (pierwsze piętro), przeznaczonego na usługi gastronomiczne i handlowe. Szczególną uwagę zwróć na sprzedaż typowych produktów spożywczych i nieżywnościowych, z których Trapani jest znane na całym świecie. Oferta handlowa obejmuje również inne obszary na parterze, z miejscami do siedzenia i usługami dodatkowymi, takimi jak kiosk, sklep z tytoniem i automaty.

  Jak się dostać na i opuścić lotnisko Trapani

  Zdecyduj się na wynajem samochodu na lotnisku Trapani z Auto Europe, a transport nie będzie dla ciebie problemem. Przejazd do centrum Trapani jest prosty po odebraniu samochodu z lotniska. Podążaj na A29dir, a następnie jedź wzdłuż SS115, a dotrzesz do centrum miasta w około 20 minut. Jeśli zamiast tego chcesz udać się na południe w kierunku Marsali, do miasta można dojechać przez SP21 w 25 minut. Palermo jest nieco dalej, ale nadal można łatwo się do nigo dostać kierując się na wschód A29dir, a następnie E90 przez 115 km, a jazda powinna zająć około półtorej godziny. Dla Twojej wygody przygotowaliśmy więcej informacji na temat jazdy we Włoszech w naszym przewodniku.

  Transport publiczny jest dostępny bezpośrednio z lotniska w formie autobusów obsługiwanych przez firmę Salemi. Trasy obejmują na przykład Trapani i Palermo. Możliwe jest również skorzystanie z taksówki do portu lub dworca kolejowego w Trapani i kontynuowanie podróży.

  Porady parkingowe

  Jeśli chcesz zaparkować samochód na ulicy w Trapani, zwróć uwagę na kolor linii na parkingu. Jeśli są białe, parkowanie jest bezpłatne, a jeśli są niebieskie, parking jest płatny. Uważaj, aby nie zostawiać żadnych przedmiotów w samochodzie, jeśli parkujesz na ulicy, i upewnij się, że Twój wypożyczony samochód jest w bezpiecznym miejscu, w szczególności. Pozostawianie pojazdu na parkingach może być bezpieczniejszą opcją; bezpłatny parking powinien być dostępny na Piazza Vittorio Emanuele.

  Przydatne linki

  Strona internetowa lotniska