Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  TANI WYNAJEM SAMOCHODÓW NA LOTNISKU TEL AWIW

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie
  Dzlaczego warto u nas zarezerwować
  • Porównaj wypożyczalnie i znajdź najlepszą cenę
  • Bezpłatna anulacja do 48 godzin przed odbiorem
  • Bez opłat za transakcje kartą kredytową
  • Pon-niedz wsparcie telefoniczne
  • 24000 punktów odbioru na świecie

  Wypożyczalnia samochodów na lotnisku w Tel Awiwie w niskich cenach

  Tel Awiw jest jednym z najbardziej pełnych życia miast na świecie. Zostało ono nazwane "Śródziemnomorską stolicą zabawy" przez New York Times, to miejsce jest aktywne przez cały czas i choć nie ma tu tak wielu atrakcji turystycznych, to możesz korzystać ze wspaniałych kawiarni, restauracji i długich piaszczystych plaż nad Morzem Śródziemnym. Oprócz tego nie przegap możliwości doświadczenia światowej klasy życia nocnego, wspaniałej sceny kulturowej, niesamowitego jedzenia, rozpoznanej przez UNESCO architektury i międzynarodowej atmosfery. Wypożyczalnia samochodów na lotnisku w Tel Awiwie ułatwi Ci przedostanie się do miasta i zwiedzanie wszystkich wspaniałych miejsc.

  Lotnisko w Tel Awiwie jest jednym z największycg portów lotniczych w Izraelu. Auto Europe oferuje jedne z najlepszych stawek dostępnych na rynku zarówno w mieście, jak i na lotnisku, aby zapewnić jak największą elastyczność i możliwości wyboru. Sprawdź naszą wyszukiwarkę już teraz i dokonaj rezerwacji, w kilku prostych krokach! W razie jakichkolwiek pytań związanych z podróżą do Tel Awiw skontaktuj się z naszymi przeszkolonymi agentami rezerwacyjnymi już teraz, dzwoniąc pod numer +48 222 639 537. Zobacz też opinie o wypożyczalni samochodów w Tel Awiwie i dowiedz się więcej.

  Informacje o lotnisku

  Międzynarodowe lotnisko Ben Gurion jest największym portem lotniczym w Izraelu. Do 1975 roku funkcjonowało pod nazwą Lod Airport. Znajduje się obok miasta Lod, w odległości 15 km na południowy wschód od Tel Awiwu i około 50 km od Jerozolimy. Lotnisko obecnie nazwane na cześć pierwszego premiera Izraela, Dawida Ben Guriona. W 2007 roku lotnisko zostało dostosowane również do obsługi samolotów typu A380.

  Oficjalna nazwa: Lotnisko Tel Awiw (TLV)
  Telefon: +972 3-972-3333
  Adres: 7015001, Izrael
  Linie lotnicze operujące na lotnisku: na lotnisku dostępnych jest wiele linii lotniczych, w tym El Al, LOT, Ryanair i WizzAir, które oferują połączenia do Polski

  Skąd mogę odebrać samochód wynajęty na lotnisku w Tel Awiwie

  Decydując się na wynajem samochodu na lotnisku w Tel Awiwie możesz cieszyć się całkowitą swobodą przez cały czas podróży. Na miejscu będziesz miał okazcję zobaczyć wiele niesamowitych miejsc! Na lotnisku w Tel Awiwie znajdziesz kilku naszych partnerów, z którymi możesz wypożyczyć samochód. Stanowiska dostawców znajdują się na terminalach 1 i 3 w hali przylotów. Po odbiór i zwrot samochodu możesz zjawić się o każdej porze, ponieważ biura pracują całodobowo. Taniej jest zazwyczaj jeśli zarezerwuje się samochód w Izraelu internetowo z wyprzedzeniem. Przed przyjazdem nie zapomnij sprawdzić, czy masz wszystkie wymagane dokumenty, aby twój proces odbioru pojazdu był szybki i sprawny.

  Hertz na lotnisku Tel Awiw Hertz na lotnisku Tel Awiw
  Terminal 3,
  Lotnisko Tel Awiw, Izrael 2V2C+8C

  +97239754505
  Godziny otwarcia:
  24 h
  Avis na lotnisku Tel Awiw Avis na lotnisku Tel Awiw
  Terminal 3,
  Lotnisko Tel Awiw, Izrael 2V2C+8C

  +97239773200
  Godziny otwarcia:
  24 h
  Thrifty na lotnisku Tel Awiw Thrifty na lotnisku Tel Awiw
  Terminal 1,
  Lotnisko Tel Awiw, Izrael 2V2C+8C

  +97239754505
  Godziny otwarcia:
  24 h

  Terminale

  Na starszym Terminalu 1 obsługiwane są loty krajowe i tanich linii lotniczych, resztę obsługuje Terminal 3. Dawniej na lotnisku znajdował się tylko Terminal 1, który stanowił główny budynek terminalowy. Na terminalu 1 strefa odprawy jest na parterze. Na piętrze znajdziesz halę odlotów z kontrolą paszportową, sklepami wolnocłowymi, halą dla VIP-ów, synagogę i bramki. Terminal 1 przeszedł liczne renowacje, dlatego znajdziesz tutaj też restauracje i kawiarnie. Co więcej, podobnie jak na Terminal 3, znajduje się tu elektroniczny system skanowania bagażu. Pomiędzy terminalami możesz poruszać się dzięki darmowym autobusom wahadłowym, a na Terminalu 1 znajdziesz też stacją kolejową z pociągami kursującymi co 15 do 30 minut (w zależności od pory dnia). Terminal 3, zastąpił terminal 1, jako międzynarodowa brama wjazdowa do Izraela.

  Usługi na lotnisku

  Terminal 3 oferuje łącznie 40 bramek i wszystkie najważniejsze i podstawowe usługi. Na terenie całego terminalu dostępne jest darmowe WiFi, znajdziesz tu też trzy hale biznesowe, ekskluzywną halę dla stałego klienta El Al King David Lounge i trzy hale Dan dla uprzywilejowanych lub dostępne za opłatą. Na terminalu znajduje się też kilka dodatkowych usług, jak restauracje i kawiarnie.

  Jak się dostać na i opuścić lotnisko w Tel Awiwie

  Wypożyczalnia samochodów na lotnisku w Tel Awiwie sprawnie dostarczy Ci pojazd, abyś szybko mógł ruszyć w dalszą drogę. Z wynajętym samochodem znacznie łatwiej będzie Ci podróżować i zwiedzać wszystkie zaplanowane miejsca. Na lotnisku znajduje się kilka wypożyczalni do wyboru. Na Terminalu 3 znajduje się lotniskowa stacja kolejowa Ben Gurion. Koło lotniska przebiega autostrada nr 1 (Tel Awiw–Jerozolima). Na wschód od lotniska przebiega droga ekspresowa nr 40 (Kefar Sawa–Ketura) i droga ekspresowa nr 46 (Port lotniczy Ben Guriona-Tirat Jehuda). Parking długoterminowy znajduje się kilka kilometrów od terminala i można się na nie dostać autobusem wahadłowym.

  Porady parkingowe

  Na lotnisku Ben Gurion dostępnych jest ponad 20 000 miejsc parkingowych, zarówno na parkingu krótko, jak i długo postojowym. Na parkingach można zapłacić za pomocą karty kredytowej, w walucie izraelskiej lub zagranicznej. Na stronie lotniska możesz znaleźć dokładne informacje dotyczące parkingu i nie tylko. W razie potrzeby.

  Parkowanie w mieście dozwolone jest na parkingach lub przy chodnikach z kilkoma ograniczeniami. W Tel Awiwie funkcjonują dwa systemy dotyczące parkowania na ulicy: system kolorów, który determinuje, w jakim miejscu parkowanie jest dozwolone, a w jakim zakazane i system stref, który decyduje kto może zatrzymać się w danym miejscu przy ulicy bez opłat (mieszkańcy danej strefy), a kto musi zapłacić. W Tel Awiw spotkasz się też najczęściej z dwoma rodzajami znaków przy parkingach: znak ograniczonego parkowania, wskazujący gdzie parking dozwolony jest tylko dla mieszkańców z parkowaniem dozwolonym tylko o wyznaczonych godzinach i normalny znak parkingowy, informujący o parkingu dostępnym publicznie (z opłatą wymaganą o konkretnych godzinach).

  Przydatne linki

  Lotnisko Tel Awiw