Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  OPINIE WYNAJEM SAMOCHODÓW TEL AWIW

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie

  Opinie o wypożyczalni samochodów w Tel Awiwie

  W Tel Awiwie znajdziesz mnóstwo miejsc do zobaczenia i odwiedzenia, dlatego można spędzić tu nawet kilka tygodni na zwiedzaniu. Ale jednym z najważniejszych i docenianych aspektów w mieście, jest jego przyjazna i zrelaksowana atmosfera. Podczas pobytu będziesz miał wrażenie, że zawsze dzieje się tu coś ciekawego i zabawnego. Tel Awiw jest pełne życia i przywita cię z otwartymi ramionami. Jest to niemal niemożliwe, żeby się tu nudzić! Tel Awiw to fantastyczne miejsce docelowe na lato, jeśli lubisz wakacje spędzone na opalaniu się i pływaniu w morzu (choć warto zaznaczyć, że gorąco może być przytłaczające). Inne pory roku w Tel Awiwie również zapewnią Ci mile spędzony czas – wciąż możesz korzystać z plaż, będących ulubionym miejscem spotkań mieszkańców.

  Aby poznać dokładnie Tel Awiw podczas pierwszej wizyty, warto jest udać się na wycieczki z przewodnikiem. Dzięki temu zobaczysz najważniejsze miejsca w Tel Awiwie, jak Muzeum Sztuki Tel Awiw, Plac Habima i Pawilion Heleny Rubinstein, Plac Rabina i Memoriał Rabina, starą elektrownię Reading, Rothschild Bulwar, a nawet nabrzeżne plaże, słuchając przy tym ciekawych opowieści i informacji. Mając wypożyczony samochód w Tel Awiwie możesz bez problemu odwiedzać też dalej położone atrakcje, oraz inne izraelskie miasta.

  Auto Europe jest już od 65 lat na międzynarodowym rynku wynajmu samochodów, dzięki czemu jesteśmy w stanie oferować najlepsze stawki samochodów na wynajem i największy wybór pojazdów w dogodnych lokalizacjach w Izraelu, w tym na lotnisku w Tel Awiwie i w centrum miasta. Nasza wysoka pozycja, jako pośrednik, oraz bliskie relacje z najlepszymi na świecie wypożyczalniami, lokalnymi i międzynarodowymi, sprawiają, że możemy dostarczyć Ci ponad 24 000 lokalizacji odbioru i zwrotu pojazdów na świecie. Co za tym idzie, z nami masz największy wybór i możliwości na nadchodzącą podróż. Zarezerwuj samochód na wynajem w Izraelu w kilku prostych krokach na stronie Auto Europe lub skontaktuj się z naszymi nagradzanymi specjalistami pod numerem +48 222 639 537. Zanim przejdziesz do rezerwacji, sprawdź też opinie o wypożyczalni samochodów w TEl Awiwie i dowiedz się, co nasi klienci wspominają o swoich doświadczeniach podczas wynajmu z Auto Europe.

  AUTO EUROPE TEL AVIV, IZRAEL Recenzja wynajmu

  Średnia opinia Auto Europe Tel Aviv: