Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  TANI WYNAJEM SAMOCHODÓW NA LOTNISKU W NICEI

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie
  Dzlaczego warto u nas zarezerwować
  • Porównaj wypożyczalnie i znajdź najlepszą cenę
  • Bezpłatna anulacja do 48 godzin przed odbiorem
  • Bez opłat za transakcje kartą kredytową
  • Pon-niedz wsparcie telefoniczne
  • 24000 punktów odbioru na świecie

  Wypożyczalnia samochodów na lotnisku w Nicei

  Auto Europe jest na rynku wynajmu samochodów już od ponad 60 lat. Przez cały ten czas nasza firma umocniła się na pozycji lidera wśród pośredników wynajmu samochodów, z licznymi partnerami na całym świecie. Naszym klientom oferujemy wysokiej jakości samochody do wyboru w ponad 180 krajach. We Francji, Auto Europe ma liczne miejsca odbioru i zwrotu pojazdów, zwłaszcza w większych rejonach turystycznych, takich jak Côte d'Azur lub Paryż. Wypożyczalnia samochodów na lotnisku w Nicei pomoże Ci z łatwością zwiedzać południe Francji. Na podróż, zainspiruj się naszym przewodnikiem na wycieczkę po Francuskiej Riwierze i wyruszaj w drogę!

  Wynajmując samochód w Nicei na lotnisku, przejedź się słynną Promenade des Anglais, długą na 4 kilometry promenadą nad samym brzegiem. Podziwiaj wspaniałe widoki podczas przejażdżki wzdłuż wyłożonej palmami drogi, która może zostać uznana za kolejne miejsce w Nicei wpisane na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Podczas gdy Nicea zdecydowanie ma wiele czarujących miejsc, wyjątkowa przejażdżka czeka Cię z lotniska do St. Tropez wzdłuż wybrzeża. Skorzystaj z okazji i wynajmij kabriolet, aby w pełni chłonąć wspaniałe widoki południa Francji! Podczas jazdy w mieście, zwróć szczególną uwagę na drogi jednokierunkowe, trasy rowerowe oraz złodziei samochodowych. Kierowcy są często ostrzegani, aby zamykali drzwi od strony pasażera, ponieważ zdarzają się kradzieże, kiedy pojazdy zatrzymują się na czerwonym świetle. Dowiedz się więcej przeglądając opinie o wypożyczalni samochodów w Nicei i zarezerwuj samochód z Auto Europe już teraz.

  Informacje o lotnisku

  Międzynarodowe lotnisko w Nicei znajduje się około 6 kilometrów na południowy zachód od centrum miasta. Pomimo tego, że Nicea jest porównywalnie małym miastem, jej lotnisko jest jednym z najbardziej ruchliwych w kraju! Dzięki temu, że Nicea jest bardzo popularnym miejscem docelowym wśród turystów, lotnisko obsługuje loty krajowe i międzynarodowe przez cały rok. Port ten służy też jako lotnisko miejskie/ stanowe dla Monako. Zaplanuj wspaniałe wakacje i rozpocznij je zaraz po opuszczeniu samolotu, decydując się na wynajem samochodu z lotniska w Nicei.

  Avenue Didier Daurat (MAD)
  Adres: Rue Costes et Bellonte, 06206 Nicea, Francja
  Telefon: +33 820 42 33 33
  Linie lotnicze operujące na lotnisku: Liczne linie lotnicze łączą Niceę z różnymi miejscami docelowymi na całym świecie. Połączenia z Polski do Nicei są oferowane między innymi przez LOT i WizzAir.

  Skąd mogę odebrać samochód wynajęty na lotnisku w Nicei

  Wynajem samochodu od razu na lotnisku to doskonały sposób na to, aby rozpocząć swoje wakacje tak szybko, jak się da. Stanowiska wypożyczalni samochodów są dogodnie ulokowane na obydwu terminalach. Na Terminalu 1, biura dostawców znajdziesz przy bramkach A1 i A2, po prawej stronie od biura informacji. Na Terminalu 2, stanowiska te są przy bramkach A2 i A3. Strefa parkowania dla wynajmowanych samochodów za parkingiem P5 na Terminalu 2, stamtąd odbierzesz samochód i tam do zwrócisz. Większość wypożyczalni jest otwartych do godziny 22. Jednak warto jest się upewnić o godzinach otwarcia swojego dostawcy, przed przyjazdem, zwłaszcza jeśli odbierasz lub zwracasz pojazd w weekend. Jeśli możesz odebrać pojazd tylko po godzinie 22, warto jest się zwrócić do Centrum Wynajmu Samochodów na Terminalu 2. Darmowy autobus wahadłowy kursuje co 6-10 minut spod bramki A0 z hali przylotów do centrum wynajmu samochodów.

  Poniżej znajduje się parę wybranych dostawców oraz ich godziny pracy. Jeśli zdecydujesz się wynająć samochód z lotniska w Nicei, radzimy dokładnie przeczytać voucher przed wyruszeniem w podróż. Oprócz godzin otwarcia znajdziesz tam też najważniejsze informacje o Twoim nadchodzącym wynajmie i wymaganych dokumentów, potrzebnych do odbioru pojazdu.

  Avis na lotnisku Nicea Avis na lotnisku Nicea
  Avenue Didier Daurat,
  Nicea Francja 06206
  +33 489 985 098
  Godziny otwarcia:
  Pon-Nd 06:30 - 23:59
  Budget na lotnisku Nicea Budget na lotnisku Nicea
  Avenue Didier Daurat,
  Nicea Francja 06206
  +33 820 611 632
  Godziny otwarcia:
  Pon-Nd 06:30 - 23:59
  Europcar na lotnisku Nicea Europcar na lotnisku Nicea
  Avenue Didier Daurat,
  Nicea Francja 06206
  +33 977 403 253
  Godziny otwarcia:
  Pon-Nd 06:30 - 23:59
  Hertz na lotnisku Nicea Hertz na lotnisku Nicea
  Avenue Didier Daurat,
  Nicea Francja 06206
  +33 825 342 343
  Godziny otwarcia:
  Pon-Nd 06:30 - 23:59
  Sixt na lotnisku Nicea Sixt na lotnisku Nicea
  Avenue Didier Daurat,
  Nicea Francja 06206
  +33 820 007 498
  Godziny otwarcia:
  Pon-Nd 06:30 - 23:59

  Terminale

  Międzynarodowe lotnisko w Nicei, to trzecie pod względem wielkości lotnisko, po dwóch portach lotniczych w Paryżu. Lotnisko w Nicei składa się z dwóch terminali połączonych autobusem wahadłowym. Darmowy autobus operuje od 4:30 rano do północy i zatrzymuje się na 10 przystankach po drodze. Każdy z przystanków jest na terenie lotniska i są one przy parkingach i budynkach lotniska. Terminal 1 mieści w sobie loty międzynarodowe, podczas gdy Terminal 2 zajmuje się lotami krajowymi i do punktów docelowych w Europie. Terminal 1 przeznaczony jest też dla biznesmenów w podróży, którzy mogą tam skorzystać centrum biznesowego, gdzie umieszczone są sprzęty, jak kopiarki i fax i dostępne jest połączenie z internetem. Punkt spotkań składa się z ośmiu pokoi i jednego dużego pokoju konferencyjnego, w którym mieści się do 250 osób. Terminal 2 jest nieco większy i obsługuje około 9 milionów pasażerów rocznie. Znajduje się tu 29 bramek i szeroki wybór usług i udogodnień stworzonych do umilenia podróży. Każda wypożyczalnia samochodów na lotnisku w Nicei ma swoje stanowisko w centrum wynajmu samochodów za Terminalem 2.

  Usługi na lotnisku

  Jako duże i nowoczesne lotnisko, port lotniczy w Nicei ma szeroki zakres udogodnień i usług dostosowanych tak, aby Twój pobyt i oczekiwanie na lot, były jak najbardziej przyjemne i relaksujące. Lotnisko w Nicei oferuje wiele innowacyjnych rozwiązań dla nowoczesnego podróżnika. W dodatku do oferty standardowych udogodnień znajdziesz tutaj kilka restauracji z tradycyjną kuchnią francuską i sklepy wolnocłowe z różnego rodzaju produktami, oprócz tego lotnisko zaskoczy Cię ofertą Spa, gdzie możesz się zrelaksować przed lotem. Szybkie przekąski i napoje możesz zakupić w jednej z licznych ofert jadalnianych, gdzie możesz złapać ostatniego croissanta i kawę przed odlotem.

  Jak się dostać na i opuścić lotnisko w Nicei

  Międzynarodowe lotnisko w Nicei znajduje się zaledwie 8 kilometrów od centrum miasta. Lotnisko jest dobrze połączone z licznymi sąsiadującymi miejscami docelowymi, dzięki połączeniom autobusowym i kolejowym. Bilety można zakupić w kiosku na lotnisku. Na Terminalu 1, skieruj się w stronę drzwi A0, a znajdziesz tam przystanek autobusowy. Na Terminalu 2, musisz znaleźć wyjście z budynku przez drzwi A3 i podążaj za znakami na przystanek zaraz po drugiej stronie ulicy. Autobusy kursują regularnie, a do centrum miasta dostaniesz się w około 30-40 minut. Stacja kolejowa Nicea Saint-Augustin znajduje się około 10 minut drogi od Terminalu 1. Po wyjściu z hali przylotów (Brama 1), przejdź przez przejście dla pieszych pod mostem Promenade des Anglais. Przejdź przez Lindbergh Avenue i skręć w lewo. Skręć w lewo na światłach, przejdź w lewo pod mostem kolejowym SNCF, a następnie w prawo na Avenue Edouard Grinda. Jeśli chcesz skorzystać z podróżowania w wielkim stylu, zamów sobie przelot helikopterem do Cannes lub Monaco.

  Porady parkingowe

  Międzynarodowy port lotniczy w Nicei oferuje 10 parkingów do wyboru. Niektóre z nich to parkingi krótkoterminowe, idealne na szybki odbiór lub zostawienie pasażera. Na Terminalu 1, jest też parking dla motocykli. W Nicei, w mieście jest dostępnych około 19 000 miejsc parkingowych, a niektóre z nich są darmowe przez pierwszą godzinę postoju. Parkowanie na ulicach w Nicei może podlegać opłatom, a maksymalny postój jest do 2 godzin. Znalezienie wolnego miejsca na ulicy, jak i w innych większych miastach we Francji nie jest jednak łatwym zadaniem. Parkingi chronione i bez limitu czasowego, gdzie możesz zostawić wynajęty pojazd, znajdziesz na obrzeżach miasta oraz kilka w samym centrum.

  Przydatne linki

  Lotnisko Nicea