Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  TANI WYNAJEM SAMOCHODÓW NA LOTNISKU W NEAPOLU

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie

  Wypożyczalnia samochodów na lotnisku w Neapolu

  Siedzący u podnóża Wezuwiusza, Neapol ma bogatą historię sięgającą VIII wieku p.n.e., kiedy to miasto zostało założone przez Greków. Napoli rozwijało się przez wieki pod zmieniającymi się władcami i stało się kulturalnym i gospodarczym centrum Włoch. W Neapolu znajduje się najstarszy publiczny, niesekciarski uniwersytet, który został założony w 1224 roku. Miasto to jest skansenem architektury z okresu wielu lat i stylów; jako taki stał się popularnym miejscem turystycznym.

  Rozpocznij swoją przygodę wzdłuż wybrzeża Amalfi od wynajęcia pojazdu jaki zapewni ci wypożyczalnia samochodów na lotnisku w Neapolu! Odwiedź Pałac Królewski w Neapolu i odkryj jego intrygującą historię i panoramiczny widok z dachu lub spróbuj przysmaków wokół Zatoki Neapolitańskiej. Ceny wynajmu samochodów oferowane przez Auto Europe na lotnisku w Neapolu są jednymi z najniższych na rynku, a kiedy dokonasz rezerwacji u nas, będziesz mieć dostęp do szerokiej gamy pojazdów i wsparcia obsługi klienta przez siedem dni w tygodniu! Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, sprawdź opinie o wypożyczalni samochodów w Neapolu oraz usługach Auto Europe.

  Informacje o lotnisku

  Lotnisko, położone zaledwie cztery mile od centrum Neapolu, stanowi fantastyczną bazę wypadową na wakacje. Jeśli wynajmiesz samochód z lotniska w Neapolu, będziesz w stanie dotrzeć do miasta w zaledwie 20 minut przy zwykłym ruchu. Port lotniczy Neapol, obsługujący region Kampania w południowych Włoszech, jest jednym z największych międzynarodowych portów lotniczych w kraju.

  Port Lotniczy Neapol (NAP)
  Oficjalna nazwa: Międzynarodowe Lotnisko Neapol. Po Włosku: Aeroporto Internazionale di Napoli lub Ugo Niutta Airport. Znane też jako Lotnisko Naples Capodichino.
  Adres: Viale F. Ruffo di Calabria, 80144 Napoli, Włochy
  Telefon:(239) 643-0733
  Linie lotnicze operujące na lotnisku: Większość głównych europejskich linii lotniczych oferuje loty na lotnisko w Neapolu i z powrotem. Loty z Polski są oferowane przez Easyjet, Wizzair, Ryanair, LOT i więcej.

  Skąd mogę odebrać samochód wynajęty na lotnisku w Neapolu

  Wiele firm oferujących wynajem samochodów na lotnisku w Neapolu z Auto Europe ma swoje biurka w hali przylotów. Są jednak również firmy, które mają swoje biurka poza tym miejscem i oferują transfer. Przed zakończeniem rezerwacji przeczytaj uważnie wszystkie informacje dotyczące lokalizacji punktu odbioru w systemie rezerwacji. Zanotuj nazwę swojego dostawcy i wszelkie instrukcje dotyczące znalezienia biurka na voucherze. Pamiętaj, że Auto Europe jest brokerem, dlatego nie mamy własnych stanowisk, ale raczej współpracujemy z dostawcami wypożyczalni samochodów. Godziny otwarcia dostawców można zobaczyć poniżej.

  Dollar na lotnisku Neapol Dollar na lotnisku Neapol
  Viale Fulco Ruffo di Calabria,
  Neapol, Włochy 80144
  +39 081 2311369
  Godziny otwarcia:
  Pon-Nd 07:30 - 23:30
  Enterprise na lotnisku Neapol Enterprise na lotnisku Neapol
  Viale Fulco Ruffo di Calabria,
  Neapol, Włochy 80144
  +39 081 5990379
  Godziny otwarcia:
  Pon-Nd 08:00 - 23:00
  Budget na lotnisku Neapol Budget na lotnisku Neapol
  Viale Fulco Ruffo di Calabria,
  Neapol, Włochy 80144
  +39 0817 517544
  Godziny otwarcia:
  Pon-Nd 07:30 - 23:30
  Hertz na lotnisku Neapol Hertz na lotnisku Neapol
  Viale Fulco Ruffo di Calabria,
  Neapol, Włochy 80144
  +39 081 2311369
  Godziny otwarcia:
  Pon-Nd 07:30 - 23:30
  Thrifty na lotnisku Neapol Thrifty na lotnisku Neapol
  Viale Fulco Ruffo di Calabria,
  Neapol, Włochy 80144
  +39 081 2311369
  Godziny otwarcia:
  Pon-Nd 07:30 - 23:30

  Terminale

  Na lotnisku w Neapolu są dwa terminale, położone blisko siebie. Terminal 1 jest głównym budynkiem terminala i znajduje się bliżej pasa startowego, a terminal 2 obsługuje loty czarterowe. Stanowiska odprawy można znaleźć w Terminalu 1 na parterze. Przyjazdy i odjazdy odbywają się na różnych końcach tego samego budynku terminala.

  Usługi na lotnisku

  Istnieje wiele udogodnień rozrzuconych po całym budynku terminalu w Terminalu 1, aby podróżujący mogli z niego korzystać. Zarówno przed, jak i po kontroli bezpieczeństwa można znaleźć sklepy sprzedające wyśmienite włoskie towary, produkty bezcłowe, lokalne przysmaki, a nawet sklep specjalizujący się w mozzarelli. Jest też wiele miejsc, w których można zaspokoić głód, w tym pizzeria, bary z przekąskami, sieci fast foodów i, wierzcie lub nie, bar mozzarella! Obiekty te znajdują się zarówno na parterze, jak i na pierwszym piętrze.

  Zewnętrzna strefa odlotów ma pocztę i bank. Punkty wymiany walut i bankomaty znajdują się zarówno w strefach przylotów, jak i odlotów. Biuro turystyczne na lotnisku służy codziennie na parterze w hali przylotów, a personel udziela porad na temat tras podróży i zwiedzania Neapolu. Lotnisko oferuje również bezpłatne połączenie Wi-Fi we wszystkich budynkach terminalu, z którego można korzystać przez 24 godziny od pierwszego logowania.

  Jak się dostać na i opuścić lotnisko w Neapolu

  Wynajmując auto od wypożyczalni samochodów na lotnisku w Neapolu jest bardzo blisko właściwego miasta: wynajem samochodu z lotniska w Neapolu przez Corso Malta sprawi, że dotrzesz do CentralNaples w zaledwie 13 minut. Lotnisko jest połączone z miastem i resztą regionu przez zjazd Tangenziale z autostrady A56. Dzięki tej trasie masz dostęp do miast w całych Włoszech, od Bari przez A16, Salerno wzdłuż A3 (zaledwie godzinę jazdy samochodem), a nawet Rzym wzdłuż A1 z czasem jazdy około dwóch godzin. Tutaj możesz zapoznać się z przepisami drogowymi we Włoszech.

  Jeśli potrzebujesz transportu publicznego, aby dostać się do Neapolu, ANM obsługuje Alibus i autobus linii 3S między lotniskiem a Piazza Municipio i Piazza Garibaldi w mieście.

  Porady parkingowe

  Pamiętaj, że podczas parkowania w Neapolu nie należy pozostawiać w samochodzie żadnych kosztowności, w tym radia samochodowego. Możesz mieć problemy ze znalezieniem parkingu na ulicy w Neapolu, tak jak w każdym większym włoskim mieście. Zamiast tego zdecyduj się na parkowanie na jednym z miejskich parkingów, które zwykle mają dużo miejsca, mogą być bezpieczniejsze, a także dość przystępne.

  Przydatne linki

  Lotnisko Neapol