Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  WYNAJEM SAMOCHODÓW NA LOTNISKU W MALADZE

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie
  Dzlaczego warto u nas zarezerwować
  • Porównaj wypożyczalnie i znajdź najlepszą cenę
  • Bezpłatna anulacja do 48 godzin przed odbiorem
  • Bez opłat za transakcje kartą kredytową
  • Pon-niedz wsparcie telefoniczne
  • 24000 punktów odbioru na świecie

  Wypożyczalnia samochodów na lotnisku w Maladze

  Malaga leży na wschodnim krańcu Costa del Sol w Andaluzji, na południu Hiszpanii. Wybrzeże słynie ze złocistych plaż i strzelistych hoteli. Jedno z najstarszych miast na świecie, z historią sięgającą prawie 3000 lat, Malaga jest historycznym klejnotem i znanym miejscem wypoczynkowym. Zwiedź Malagę i Wybrzeże Costa del Sol z wypożyczalnią samochodów z lotniska w Maladze. Sprawdź nasz przewodnik, aby poznać fantastyczne pomysły na wakacje na południu Hiszpanii!

  Auto Europe jest posrednikiem wynajmu samochodów z ponad 60-letnim doświadczeniem w branży. Z biegiem lat rozwinęliśmy współpracę z firmami wynajmu samochodów na całym świecie, co pozwala nam zapewnić naszym klientom dostęp do rozległej floty samochodów, a także ponad 24 000 lokalizacji do odbioru na całym świecie. W samej Hiszpanii zapewniamy miejsca odbioru w ponad 100 miastach, w tym w Maladze, gdzie odbiór jest dostępny z lotniska, a także dworca kolejowego i centrum miasta. Wypożyczalnia samochodów z lotniska w Maladze ułatwi Ci planowanie wakacji, dzięki czemu możesz spokojnie cieszyć się czasem w Hiszpanii zaraz po wyjściu z samolotu! Jeśli chcesz poznać opinie o wypożyczalni samochodów w Maladze, odwiedź naszą stronę i dowiedz się więcej również o usługach Auto Europe.

  Informacje o lotnisku

  Lotnisko w Maladze jest głównym międzynarodowym portem lotniczym obsługującym Costa del Sol. Ponieważ Malaga jest jednym z głównych ośrodków turystycznych w Hiszpanii, lotnisko jest czwartym najbardziej ruchliwym lotniskiem w kraju. Jest również znany jako lotnisko Malaga-Costa del Sol (Aeropuerto de Malaga-Costa del Sol w języku hiszpańskim). Lotnisko znajduje się osiem kilometrów na południowy wschód od centrum Malagi.

  Lotnisko Malaga (AGP)
  Adres: Avenida Comandante García Morato s/n., 29004 Malaga, Hiszpania
  Telefon: +34 91321 1000
  Linie lotnicze operujące na Lotnisku Malaga: Ponad 60 linii lotniczych lata do lotniska w Maladze. Wśród nich są większe linie lotnicze, takie jak British Airways i liczne tanie linie lotnicze, w tym EasyJet i Ryanair.

  Skąd mogę odebrać samochód wynajęty na lotnisku w Maladze

  Istnieje wiele firm oferujących wynajem samochodów na lotnisku w Maladze. Bardzo ważne jest, aby podczas dokonywania rezerwacji sprawdzić warunki umowy dotyczące lokalizacji dostawcy. Wielu dostawców ma swoje biurka w budynkach terminalów: naTerminalu 2 biurka te znajdują się w piwnicy, a na Terminalu 3 na parterze.

  Firmy, które mają swoje biura poza budynkami terminaló, są w większości usytuowane przy głównej drodze prowadzącej na lotnisko Avenida Garcia Morato. Kilka firm znajduje się również w Villa Rosa Industrial Estate. Firmy te zazwyczaj zapewniają uprzejmą usługę autobusową z terminalu do swoich biur. Więcej informacji na temat lokalizacji biur i wskazówek dotyczących wynajmu samochodów można znaleźć w ogólnych warunkach Auto Europe korzystając z naszego systemu rezerwacji oraz na voucherze.

  Avis na lotnisku Malaga Avis na lotnisku Malaga
  Av. del Comandante García Morato s/n,
  Malaga Hiszpania 29004
  +34 9021 08495
  Godziny otwarcia:
  Pon-Nd 07:00 - 24:00; 24:00 - 01:00
  Budget na lotnisku Malaga Budget na lotnisku Malaga
  Av. del Comandante García Morato s/n,
  Malaga Hiszpania 29004
  +34 9021 09384
  Godziny otwarcia:
  Pon-Nd 07:00 - 24:00
  Hertz na lotnisku Malaga Hertz na lotnisku Malaga
  Av. del Comandante García Morato s/n,
  Malaga Hiszpania 29004
  +34 9029 98706
  Godziny otwarcia:
  Pon-Nd 07:00 - 24:00
  Sixt na lotnisku Malaga Sixt na lotnisku Malaga
  Av. del Comandante García Morato s/n,
  Malaga Hiszpania 29004
  +34 9024 91616
  Godziny otwarcia:
  Pon-Nd 07:00 - 01:00
  Enterprise na lotnisku Malaga Enterprise na lotnisku Malaga
  Av. del Comandante García Morato s/n,
  Malaga Hiszpania 29004
  +34 9522 31858
  Godziny otwarcia:
  Pon-Pt 08:00 - 22:00
  Sb-Nd 08:00 - 21:00

  Terminale

  Lotnisko w Maladze składa się z trzech terminali, znajdujących się obok siebie. Terminal 1 nie obsługuje już lotów. W terminalu 2 (zwanym terminalem Pablo Ruiz Picasso) można znaleźć lobby przylotów i karuzele do odbioru bagażu na parterze, natomiast stanowiska odprawy i kontrola bezpieczeństwa znajdują się na pierwszym piętrze. Bramy wejściowe znajdują się na obu piętrach. Terminal 3, najnowszy i największy terminal, także mieści halę przylotów i zwrot bagażu na parterze oraz odprawę i kontrolę bezpieczeństwa na pierwszym piętrze. Bramki wejściowe znajdują się na pierwszym i drugim piętrze, a punkty informacyjne znajdują się na parterze i pierwszym piętrze.

  Usługi na lotnisku

  Uslugi na lotnisku w Maladze zaspokoją wszystkie Twoje potrzeby. Terminal 2 oferuje sklepy na parterze i pierwszym piętrze oraz restauracje na pierwszym piętrze. Jeśli potrzebujesz kantor wymiany walut lub dostęp do Internetu, możesz je znaleźć na parterze. Terminal 3 oferuje duży wybór sklepów w całym terminalu oraz kawiarnie i restauracje na pierwszym piętrze. Na parterze i pierwszym piętrze znajdują się także inne udogodnienia, takie jak kantory wymiany walut, bankomaty i punkty dostępu do Internetu.

  Jak się dostać na i opuścić lotnisko w Maladze

  Jeśli kierujesz się prosto do miasta po odebraniu pojazdu jaki zapewniła Ci wypożyczalnia samochodów na lotnisku w Maladze, możesz wjechać na MA-21 (Av. Velazquez) i po ok. 10 kilometrach dostaniesz się do centrum miasta w około 15 minut. Jadąc w przeciwnym kierunku na MA-21 dotrzesz do Torremolinos, położonego niecałe 8 kilometrów od lotniska, w ciągu zaledwie dziesięciu minut. Dalej, 24 kilometry od lotniska, znajduje się Fuengirola, do której można dotrzeć przez AP-7 w około 20 minut. Kontynuując wzdłuż AP-7, możesz także przejechać 51 km do Marbelli w około 35 minut. Więcej wskazówek na temat jazdy w Hiszpanii można znaleźć tutaj.

  Istnieją dwa główne sposoby dotarcia do Malagi środkami transportu publicznego. Możesz skorzystać z autobusu: linia A Express Line (linia 75) zawiezie Cię do miasta w około 15 minut. Przystanek autobusowy znajduje się na parterze Terminalu 3, a bilety można kupić na pokładzie za gotówkę. Alternatywnie, linia kolejowa podmiejska C1, obsługiwana przez RENFE, kursuje między dworcem podmiejskim na Terminalu 3 i Dworcem Centralnym co 20 minut, z czasem podróży 12 minut. Wejścia na podmiejski dworzec kolejowy znajdują się poza obszarem przylotów na Terminalu 3 i na placu odlotów.

  Porady parkingowe

  Znalezienie parkingu na ulicy w Maladze może czasami być trudne. Miasto prowadzi dość agresywną politykę wystawiania mandatów i holowania nielegalnie zaparkowanych pojazdów. Jeśli znajdziesz miejsce parkingowe, upewnij się, że parkowanie na nim jest dozwolone i dowiedz się, jakie są ograniczenia. Istnieje jednak wiele parkingów w mieście, na których można ze spokojem zostawić wynajęty samochód. Na przykład Alcazaba Parking znajduje się w pobliżu wielu głównych atrakcji, takich jak Stare Miasto, miejsce narodzin Picassa i Alcazaba, a parking Centro znajduje się w pobliżu dworca kolejowego RENFE.

  Przydatne linki

  Lotnisko Malaga

  Przewodnik turystyczny Malaga