Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  TANI WYNAJEM SAMOCHODÓW NA LOTNISKU LANZAROTE

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie
  Dzlaczego warto u nas zarezerwować
  • Porównaj wypożyczalnie i znajdź najlepszą cenę
  • Bezpłatna anulacja do 48 godzin przed odbiorem
  • Bez opłat za transakcje kartą kredytową
  • Pon-niedz wsparcie telefoniczne
  • 24000 punktów odbioru na świecie

  Wypożyczalnia samochodów na lotnisku na Lanzarote

  Lanzarote to hiszpańska wyspa znana z niekończącej się wiosny i krajobrazów jak nie z tego świata. Jest to popularne miejsce docelowe na wakacje, niedaleko zachodniego wybrzeża afrykańskiego. Lanzarote należy do Wysp Kanaryjskich w Hiszpanii i jest zarówno czwartą pod względem wielkości wyspą i najbardziej wysuniętą na wschód wyspą w tym wyjątkowym i pięknym archipelagu. Wulkaniczne pochodzenie Wysp Kanaryjskich sprawia, że momentami krajobrazy są tu jak z księżyca z czarnymi piaszczystymi plażami, które składają się na nietypowy wizerunek Lanzarote. Dawna nazwa tej wyspy, w wolnym tłumaczeniu to 'ochra', co dość trafnie oddaje paletę kolorów przeważających na wyspie.

  Jaki jest najlepszy sposób na zwiedzenie wszystkiego, co Lanzarote ma do zaoferowania? Wypożyczalnia samochodów na lotnisku Lanzarote oferuje odwiedzającym największą szansę na odkrywanie szerokich możliwości dostępnych na wyspie. Niektóre z najlepszych atrakcji to niemal 100 plażami z czarnym piaskiem wulkanicznym i czystym białym piaskiem, wspaniały park narodowy i szeroki wybór kulturalnych i artystycznych wydarzeń. Wybierając Auto Europe, zapewnisz sobie najlepszą opcję wynajmu na lotnisku w Lanzarote, otrzymasz też dostęp do najlepszych ofert i stawek oraz ogromnej floty pojazdów do wyboru.

  Informacje o lotnisku

  Jako jedyne lotnisko na wyspie, położone pomiędzy znanym miasteczkiem turystycznym Puerto del Carmen a Arrecife, ten port lotniczy jest bardzo popularny i oferuje regularne połączenia lotnicze z licznych destynacji w całej Europie. Co roku obsługiwane są setki tysiące pasażerów z różnych krajów oraz innych hiszpańskich miast. Bezpośrednie połączenie z Polską jest z Warszawy liniami Enter Air.

  Lotnisko Lanzarote (ACE)
  Adres: Arrecife Ciudad, s/n, 35500 Arrecife, Las Palmas, Hiszpania
  Telefon: +34 902 40 47 04
  Linie lotnicze operujące na lotnisku: Około 16 linii lotniczych jest obsługiwanych na lotnisku Lanzarote, w zależności sezonu. Znajdziesz tu też kilka tanich linii lotniczych, takich jak Ryanair i EasyJet.

  Skąd mogę odebrać samochód wynajęty na lotnisku na Lanzarote

  Niejedna wypożyczalnia samochodów na lotnisku Lanzarote ma swoje stanowisko na terminalach T1 i T2. Kiedy znajdziesz się w hali przylotów, znajdziesz dostawców po lewej stronie zaraz po wyjściu ze strefy odbioru bagażu. Z dobrym wyborem różnych wypożyczalni, Auto Europe znajdzie dla Ciebie idealny samochód na wynajem na lotnisku na Lanzarote. Dokonując rezerwacji przez naszą wyszukiwarkę internetową, nie zapomnij zapoznać się z ogólnymi warunkami dla każdego dostawcy, aby dowiedzieć się jakie są wymagane dokumenty do odebrania wypożyczonego samochodu. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, skontaktuj się z naszymi specjalistami od rezerwacji, którzy odpowiedzą na wszystkie twoje pytania związane z wynajmem.

  Avis na lotnisku Lanzarote Avis na lotnisku Lanzarote
  Hala przylotów,
  Arrecife, Las Palmas Hiszpania 35500
  +34 928 092 317
  Godziny otwarcia:
  Pon-Nd 07:00 - 22:00
  Budget na lotnisku Lanzarote Budget na lotnisku Lanzarote
  Hala przylotów,
  Arrecife, Las Palmas Hiszpania 35500
  +34 928 846 245
  Godziny otwarcia:
  Pon-Nd 07:00 - 22:00
  Europcar na lotnisku Lanzarote Europcar na lotnisku Lanzarote
  Hala przylotów,
  Arrecife, Las Palmas Hiszpania 35500
  +34 928 846 260
  Godziny otwarcia:
  Pon-Pt 07:30 - 19:30
  Sb-Nd 09:00 - 19:00
  Hertz na lotnisku Lanzarote Hertz na lotnisku Lanzarote
  Budynek terminalowy,
  Arrecife, Las Palmas Hiszpania 28042
  +34 928 846 190
  Godziny otwarcia:
  Pon-Nd 07:00 - 23:00
  Keddy na lotnisku Lanzarote Keddy na lotnisku Lanzarote
  Budynek terminalowy,
  Arrecife, Las Palmas, Hiszpania 35500
  +34 928 846 260
  Godziny otwarcia:
  Pon-Pt 07:30 - 19:30
  Sb-Nd 09:00 - 19:00

  Terminale

  Lotnisko Lanzarote podzielne jest na dwa terminale, Terminal 1 (główny terminal, który został otwarty w roku 2009) oraz Terminal 2, który powstał wcześniej i przeszedł rozbudowę podczas Olimpiady w 1992 roku. Obecnie Terminal 2 przede wszystkim obsługuje loty tanimi liniami lotniczymi oraz lokalnych przewoźników. Lotnisko Lanzarote robi się tłoczne w miesiącach letnich z powodu licznych turystów odwiedzających Wyspy Kanaryjskie podczas wakacji. Terminal 1 obsługuje większośc międzynarodowych lotów na lotnisku, podczas gdy Terminal 2 wykorzystywany jest tylko do lotów między Wyspami Kanaryjskimi.

  Usługi na lotnisku

  Lotnisko na Lanzarote ma szeroki zakres opcji jadalnianych i sklepów, w tym kilka kawiarni i restauracji ze stolikami na świeżym powietrzu. Na lotnisku znajduje się kilka bankomatów na całym terenie, a także kantor wymiany walut w biurze Travel 2000 na drugim piętrze na Terminalu 1. Sklepy wolnocłowe i inne oferują liczne produkty do wyboru, takie jak biżuteria, odzież i produkty spożywczy. Na Terminalu 2 opcje są nieco bardziej ograniczone.

  Pasażerowie mogą skorzystać z dostępnego na lotnisku darmowego Wi-Fi przez pierwsze 30 minut. IW razie nagłego wypadku, znajdziesz punkty pierwszej pomocy na Terminalu 1 na parterze w hali przylotów. Lotnisko zapewnia łatwy dostęp dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej, a także specjalne strefy na zewnątrz hali przylotów i odlotów, aby odebrać lub zostawić pasażerów z niepełnosprawnością. Osoby podróżujące w interesach oraz posiadacze kart klubowych mogą skorzystać i zrelaksować się w strefie VIP znajdującej się naprzeciwko bramek 1 i 2 na Terminalu 1.

  Jak się dostać na i opuścić lotnisko na Lanzarote

  Stolica jest dobrze połączona z lotniskiem usługami autobusowymi (Linia 22) kursującymi tylko od poniedziałku do piątku oprócz świąt publicznych. Przystanek autobusowy znajduje się naprzeciwko hali przylotów na obydwu terminalach. Linia 23 oferuje również połączenia z lotniska do Playa Honda i kursuje tylko w niedziele i święta publiczne. Dwie inne linie autobusowe obsługują połączenia do Puerto del Carmen i Playa Blanca. Taksówki są również dostępne przed strefą przylotów. Decydując się na wynajem samochodu na lotnisku Lanzarote, zapewnisz sobie wolność i mobilność podczas podróży po wyspie i możesz z łatwością przedostać się do Puerto del Carmen w około 10 minut jadąc na trasie LZ-2, następnie włączając się na trasę LZ-40 i kontynuować na tej drodze, aż zobaczysz ośrodek wczasowy po prawej stronie.

  Porady parkingowe

  Obydwa terminale na lotnisku Lanzarote oferują doskonałe opcje parkingowe z zadaszonymi parkingami. Strefa parkingowa P1 jest przeznaczona dla pasażerów lotów krajowych i międzynarodowych, ponieważ jest najbliżej Terminala 1. Strefa parkingowa P2 jest najlepszą opcją dla tych, co korzystają z lotów między lokalizacjami na wyspie, ponieważ parking znajduje się najbliżej Terminala 2.

  Na wyspie panują takie same zasady dotyczące jazdy i parkowania jak w całej Hiszpanii. Nie można zostawić swojego pojazdu przy niebieskich, żółtych i białych liniach na drodze. Pomimo tego, że może to nie być oznaczone, parkowanie jest zabronione przy koszach na śmieci, ponieważ utrudnia to pracę dla śmieciarek i zatem twój pojazd może zostać odholowany. Aby uniknąć nieporozumienia i wysokich mandatów, zawsze staraj się zaparkować w wyznaczonych strefach i na parkingach.

  Przydatne linki

  Lotnisko Lanzarote