Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  TANI WYNAJEM SAMOCHODÓW LOTNISKO FUERTEVENTURA

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie
  Dzlaczego warto u nas zarezerwować
  • Porównaj wypożyczalnie i znajdź najlepszą cenę
  • Bezpłatna anulacja do 48 godzin przed odbiorem
  • Bez opłat za transakcje kartą kredytową
  • Pon-niedz wsparcie telefoniczne
  • 24000 punktów odbioru na świecie

  Wypożyczalnia samochodów lotnisko Fuerteventura

  Wypożyczalnia samochodów na lotnisku Fuerteventura umożliwia stworzenie własnego planu podróży po tej uroczej wyspie. Fuerteventura ze względu na ogromną różnorodność przyrodniczą, zdecydowanie warta jest zwiedzania samochodem. Wspaniałe plaże i liczne szlaki zapewniają atrakcji dla wszystkich odwiedzających to niesamowite miejsce.

  Auto Europe jest pośrednikiem wynajmu samochodów z ponad 60-letnim doświadczeniem w branży. Na przestrzeni lat utworzyliśmy i umocniliśmy współpracę z wieloma wypożyczalniami samochodów na całym świecie, co pozwala nam tworzyć oferty dla naszych klientów, przedstawiając im rozległą flotę pojazdów dostępnych do odbioru w ponad 24,000 miejscach docelowych w ponad 180 krajach. W samej Hiszpanii, Auto Europe zapewnia punkty odbioru w ponad 100 miastach i miasteczkach, łącznie z miejscem odbioru na Fuerteventurze, gdzie można się zdecydować na rozpoczęcie wynajmu na lotnisku lub w którymś z biur w mieście. Jeśli wolisz, możesz także zdecydować się na odbiór na pobliskich wyspach Kanaryjskich jak Lanzarote i Gran Canaria. Wypożyczając samochód na lotnisku na Fuerteventurze, z łatwością dostaniesz się w każdy zakątek tej pięknej wyspy!

  Informacje o lotnisku

  Lotnisko Fuerteventura, znane też jako lotnisko El Matorral, obsługuje hiszpańską wyspę o nazwie Fuerteventura. Port lotniczy znajduje się w miejscowości El Matorral, położony 5 kilometrów na południowy zachód od stolicy wyspy - Puerto del Rosario.

  Lotnisko Fuerteventura (FUE)
  Oficjalna nazwa: Lotnisko El Mattoral
  Adres: Matorral, s/n 35610 Fuerteventura, Wyspy Kanaryjskie, Hiszpania
  Telefon: +34 902 404 704
  Linie lotnicze operujące na lotnisku: Ponad 40 lini lotniczych obsługuje loty na Fuerteventurę. Między nimi znajdują się bardziej znane takie jak British Airways, oraz liczne tanie linie lotnicze, jak przykładowo EasyJet i Ryanair.

  Skąd mogę odebrać samochód wynajęty na lotnisku na Fuerteventurze

  Wynajem samochodu na lotnisku na Fuerteventurze z Auto Europe jest możliwe dzięki licznym wypożyczalniom, które oferują swoje usługi na tym porcie lotniczym. Bardzo ważne jest, aby zawsze dokładnie sprawdzić Ogólne Warunki znajdujące się na voucherze, ponieważ znajdują się tam wskazówki dojścia do biura dostawcy, jeśli ten nie znajduje się w hali przylotów na lotnisku. W przypadku mniejszych portów większość wypożyczalni będzie się znajdowała w osobnych budynkach, jednak są też takie, które znajdziesz na pierwszym poziomie terminala lotniska.

  Avis na lotnisku Fuerteventura Avis na lotnisku Fuerteventura
  Matorral, s/n,
  Fuerteventura Hiszpania 35610
  +34 928 09 23 30
  Godziny otwarcia:
  Pon-Nd 07:00 - 23:00
  Budget na lotnisku Fuerteventura Budget na lotnisku Fuerteventura
  Matorral, s/n,
  Fuerteventura Hiszpania 35610
  +34 928 09 23 30
  Godziny otwarcia:
  Pon-Nd 07:00 - 23:00
  Europcar na lotnisku Fuerteventura Europcar na lotnisku Fuerteventura
  Matorral, s/n,
  Fuerteventura Hiszpania 35610
  +34 911 50 50 00
  Godziny otwarcia:
  Pon-Nd 07:00 - 23:00
  Hertz na lotnisku Fuerteventura Hertz na lotnisku Fuerteventura
  Matorral, s/n,
  Fuerteventura Hiszpania 35610
  +34 928 86 06 28
  Godziny otwarcia:
  Pon-Nd 07:00 - 23:00

  Terminale

  Lotnisko Fuerteventura ma tylko jeden terminal, który jednak jest w stanie pomieścić do 4 milionów pasażerów rocznie. Budynek terminala ma dwa poziomy. Na pierwszym, czyli parterze, znajduje się hala przylotów, punkty odprawy, kontrola paszportowa oraz miejsce odbioru bagażu. Na piętrze pasażerowie znajdą punkt kontroli paszportowej oraz bramki do wejścia na pokład samolotu.

  Usługi na lotnisku

  Wypożyczalnia samochodów na lotnisku Fuerteventura to tylko jedna z dostępnych usług w tym porcie. Ze względu na jego niewielkie rozmiary, serwis jest dopasowany do możliwości lotniska, jednak wciąż można tu znaleźć wszelkie podstawowe udogodnienia. Pasażerowie mogą skorzystać na lotnisku z kilku restauracji, barów, kawiarni do wyboru, w czasie, gdy czekają na swój lot. Dobrze wyposażone sklepy oferują szeroką gamę produktów do wyboru, aby każdy mógł znaleźć tu dla siebie odpowiednią pamiątkę czy prezent na ostatnią chwilę. Lotnisko na Fuerteventurze oferuje także dostęp do Wi-Fi na terenie całego lotniska, jeśli musisz się zająć ważnymi sprawami w trakcie czekania na samolot. Znajdziesz też tutaj strefę zabaw dla dzieci na pierwszym piętrze, aby Twoje pociechy nie musiały się nudzić. Na terenie lotniska jest też strefa dla palaczy, biuro informacji turystycznej, bankomaty oraz spora przestrzeń bezcłowa, gdzie możesz zakupić liczne produkty, kiedy tylko przejdziesz przez odprawę paszportową.

  Jak się dostać na i opuścić lotnisko na Fuerteventurze

  Z lotniska na Fuerteventurze nie ma dostępnych ani kolei, ani metra. Pasażerowie mają jednak opcję wynajęcia samochodu, przejazd autobusem lub taksówką. Usługi transportu publicznego są dostępne poza lotniskiem, gdzie autobusy i taksi mają swoje miejsca postojowe. Autobus jest oczywiście najtańszą opcją, aby dostać się na lotnisko, a przewoźnik oferuje aż 17 linii, które jeżdżą w różne kierunki, obsługując całą wyspę. Można zakupić sobie bilet na wiele przejazdów ze zniżką, aby korzystać z autobusów. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat przepisów i zasad jazdy w Hiszpanii, odwiedź nasz przewodnik, który zawiera szczegółowe informacje na ten temat.

  Porady parkingowe

  W przeciwności do większych miast w Hiszpanii, znalezienie parkingu na ulicach Fuerteventury jest stosunkowo łatwe. Wyspa ta nie jest zbyt pokaźna, a miejsca parkingowe są w większości dostępne przy głównych atrakcjach. Pamiętaj jednak, aby zachować szczególną ostrożność przy drogach jednokierunkowych. Jeśli wymagane są opłaty za postój, sprawdź dokładnie informacje znajdujące się na znakach drogowych niedaleko Ciebie.

  Przydatne linki

  Lotnisko Fuerteventura