Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  WYNAJEM SAMOCHODÓW LOTNISKO FRANKFURT HAHN

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie

  Wypożyczalnia samochodów na lotnisku Frankfurt Hahn

  Frankfurt, jedno z największych miast w Niemczech, jest również jednym z głównych centrów finansowych tego kraju. W mieście odbywają się jedne z największych targów rocznie, takich jak Frankfurt Motor Show lub Frankfurt Book Fair (pokaz motocyklowy oraz market z książkami). Miasto przyciąga dużą liczbę biznesmenów przez cały rok. Wynajem samochodu z lotniska Frankfurt Hahn jest jednym z najlepszych sposobów na dojazd do Frankfurtu i Luksemburga. Auto Europe ma jedne z najniższych stawek na rynku wynajmu samochodów i zapewnia swoim klientom szeroki wybór pojazdów, czy to kompaktowych, sportowych czy luksusowych.

  Odbiór pojazdu jaki zapewnia wypożyczalnia samochodów z lotniska Frankfurt-Hahn pozwala nie tylko odwiedzić Frankfurt, ale także poznać jego region. Zapoznaj się z naszymi przewodnikami Szlak Romantyczny i Szlak niemieckich winnic i wykorzystaj w pełni swoje podróże. Na naszych stronach o mieście lub kraju znajdziesz też liczne porady, przydatne w podróży. Zobacz też opinie o wypożyczalni samochodów we Frankfurcie i zarezerwuj tanio samochód na stronie Auto Europe.

  Informacje o lotnisku

  Port lotniczy Frankfurt-Hahn jest międzynarodowym lotniskiem w gminie Hahn, Nadrenia-Palatynat, w Niemczech. Lotnisko znajduje się w jednakowej odległości między Frankfurtem a Luksemburgiem - około 120 km do każdego miasta drogą. Najbliższe duże miasta to Koblencja około 70 km i Moguncja około 90 km. Lotnisko obsłużyło 2,47 miliona pasażerów w 2017 roku.

  Lotnisko w Frankfurt Hahn (HHN)
  Oficjalna nazwa: Lotnisko Frankfurt Hahn. Z niemieckiego: Flughafen Frankfurt-Hahn.
  Adres: 55483 Hahn-Flughafen, Niemcy.
  Lokalizacja: Lotnisko znajduje się 120 kilometrów na zachód od Frankfurtu.
  Telefon: +49 6543 509113
  Linie lotnicze obsługiwane na lotnisku: Ryanair, SunExpress i Wizz Air.

  Skąd mogę odebrać samochód wynajęty na lotnisku Frankfurt Hahn

  Punkty wypożyczalni samochodów na lotnisku Frankfurt Hahn znajdują się w budynku terminalu. Przygotuj prawo jazdy, dowód osobisty, voucher na wynajem i kartę kredytową wystawioną na imię i nazwisko głównego kierowcy, aby odebrać samochód z lotniska Frankfurt Hahn. Parkingi odbioru i zwrotu pojazdów znajdują się przed terminalem.

  Budget na lotnisku Frankfurt Hahn Budget na lotnisku Frankfurt Hahn
  Lotnisko Frankfurt Hahn,
  Hahn-Flughafen, Niemcy 55483
  +49 6543 508720
  Godziny otwarcia:
  Pon-Nd 08:00 - 23:59
  Thrifty na lotnisku Frankfurt Hahn Thrifty na lotnisku Frankfurt Hahn
  Lotnisko Frankfurt Hahn,
  Hahn-Flughafen, Niemcy 55483
  +49 6543 509483
  Godziny otwarcia:
  Pon-Nd 08:00 - 23:59
  Buchbinder na lotnisku Frankfurt Hahn Buchbinder na lotnisku Frankfurt Hahn
  Lotnisko Frankfurt Hahn,
  Hahn-Flughafen, Niemcy 55483
  +49 6543 508720
  Godziny otwarcia:
  Pon-Nd 08:00 - 23:59
  Europcar na lotnisku Frankfurt Hahn Europcar na lotnisku Frankfurt Hahn
  Lotnisko Frankfurt Hahn,
  Hahn-Flughafen, Niemcy 55483
  +49 6543 509558
  Godziny otwarcia:
  Pon-Nd 08:00 - 23:00
  Hertz na lotnisku Frankfurt Hahn Hertz na lotnisku Frankfurt Hahn
  Lotnisko Frankfurt Hahn,
  Hahn-Flughafen, Niemcy 55483
  +49 6543 509541
  Godziny otwarcia:
  Pon-Nd 08:30 - 23:59

  Terminale

  Lotnisko ma jeden terminal pasażerski z 22 stanowiskami odprawy i 12 bramkami. Hale przylotów i odlotów znajdują się na parterze budynku terminalu. Terminal jest otwarty 24/7. Terminale pasażerskie oznaczone jako A i B obejmują sklepy i restauracje, w tym McDonald's.

  Usługi na lotnisku

  Lotnisko dobrze obsługuje swoich pasażerów, a liczne restauracje, kawiarnie i bary przekąskowe rozmieszczone są w całym budynku terminalu. Odwiedzający lotnisko znajdą również wiele możliwości zakupów. Punkty informacji turystycznej znajdują się również w terminalu.

  Jak się dostać na i opuścić lotnisko Frankfurt Hahn

  Jeśli decydujesz się na wynajem samochodu z lotniska Frankfurt Hahn z Auto Europe, to podróż do Frankfurtu zajmie Ci około półtorej godziny. Jadąc autostradą A61 do Dreieck Nahetal, jedź autostradą A 60 do Moguncji i kieruj się znakami do centrum miasta. Odwiedź naszą stronę z informacjami na temat jazdy w Niemczech, aby zapoznać się z lokalnymi przepisami ruchu drogowego.

  Znajdziesz też regularne połączenia autobusowe do Frankfurtu Mainz i centrum Frankfurtu. Przystanki autobusowe i postoje taksówek znajdują się przed zachodnim i wschodnim wejściem na terminal.

  Porady parkingowe

  Najpierw możesz zostawić pasażerów towarzyszących i cały bagaż na terminalu. Następnie, po zaparkowaniu samochodu na jednym z długoterminowych parkingów, możesz wrócić z wyznaczonych przystanków autobusowych na terminal. Miejsce parkingowe, z których można korzystać to: P1, P2 i P3. Opłaty parkingowe należy uiszczać wyłącznie w automatach płatniczych na parkingu, gotówką, kartą EC / Maestro lub kartą kredytową (Visa, Mastercard, American Express). Masz również możliwość uzyskania dostępu do parkingu za pomocą karty kredytowej (Mastercard lub Visa). Kierowcy, którzy wkładają kartę kredytową do automatu biletowego na szlabanie, zamiast zabrać bilet przy wjeździe na parking, mogą w ten sam sposób zapłacić przy wyjeździe. To oszczędza przejścia do automatu biletowego. Akceptowane są wszystkie główne karty kredytowe, takie jak American Express, MasterCard i Visa..

  Parking przy ulicy jest płatny we Frankfurcie od poniedziałku do niedzieli 24 godziny na dobę. Znalezienie bezpłatnej zatoki parkingowej w godzinach szczytu może być trudne, dlatego zaleca się korzystanie z publicznych parkingów zlokalizowanych w całym mieście. Istnieją również tańsze parkingi P + R położone na obrzeżach miasta.

  Przydatne linki

  Lotnisko Frankfurt Hahn