Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  TANI WYNAJEM SAMOCHODÓW NA LOTNISKU W BARI

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie
  Dzlaczego warto u nas zarezerwować
  • Porównaj wypożyczalnie i znajdź najlepszą cenę
  • Bezpłatna anulacja do 48 godzin przed odbiorem
  • Bez opłat za transakcje kartą kredytową
  • Pon-niedz wsparcie telefoniczne
  • 24000 punktów odbioru na świecie

  Wypożyczalnia samochodów na lotnisku Bari

  Jeśli interesuje Cię zwiedzanie Bari i okolic, najlepszy na to sposób to wynajem samochodów na lotnisku, by zapewnić sobie przyjemność podczas wakacji, gdy tylko wysiądziesz z samolotu. Dzięki silnym relacjom Auto Europe z renomowanymi dostawcami samochodów na całym świecie jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom najlepsze usługi oraz najbardziej konkurencyjne ceny na oferty z odbiorem w ponad 24 000 lokalizacjach w 180 krajach, w tym na lotnisku w Bari.

  Położone na wschodnim wybrzeżu Półwyspu Włoskiego lotnisko Bari jest popularną bazą lotniczą dla turystów i biznesmenów. Wypożyczalnia samochodów z lotniska Bari zapewnia szybki i łatwy dostęp do jednego z największych centrów gospodarczych we Włoszech. Wybierz z ogromnej floty samochodów dostępnych w konkurencyjnych cenach i wyrusz w podróż do regionu Apulia i odwiedź miasta Neapol lub Brindisi. Jeśli chcesz sprawdzić opinie o wypożyczalni samochodów w Bari, odwiedź stronę z recenzjami również naszych usług, od klientów Auto Europe.

  Informacje o lotnisku

  Lotnisko Bari Karol Wojtyła nazwany na cześć papieża Jana Pawła II, który urodził się jako Karol Wojtyła. Lotnisko to obsługuje miasto Bari we Włoszech. Port lotniczy znajduje się około 8 km na północny zachód od centrum miasta, jest również znane jako lotnisko Palese po pobliskiej okolicy. W 2015 r. lotnisko obsłużyło niemal 4 miliony pasażerów. Z łatwością też znajdziesz tu połączenie z innymi włoskimi miastami jak Bolonia lub Rzym.

  Lotnisko w Bari (BRI)
  Oficjalna nazwa: Aeroporto di Bari-Karol Wojtyła. Znane też jako Lotnisko Palese.
  Adres: Viale Enzo Ferrari, 70128 Bari, Włochy
  Linie lotnicze operujące na lotnisku: Lotnisko obsługuje wiele linii lotniczych, z których najważniejsze to Aliatia, Air Berlin, easyJet, Ryanair i Wizzair. Loty do Wielkiej Brytanii obsługiwane są przez easyJet i Ryanair.
  Telefon: +39 080 580 0200

  Skąd mogę odebrać samochód wynajęty na lotnisku Bari

  Twoja wypożyczalnia samochodów na lotnisku w Bari, podobnie jak biurka innych dostawców znajdują się na parterze po prawej stronie hali przylotów. Przygotuj swój voucher, kartę kredytową i prawo jazdy na odbiór samochodu. Sprawdź pojazd pod kątem istniejących możliwych uszkodzeń i sprawdź poziom paliwa. Po oddaniu samochód zostanie sprawdzony pod kątem wszelkich nowych uszkodzeń i zużycia paliwa, co zostanie oznaczone na końcowym raporcie.

  Przy odbiorze samochodu zawsze upewnij się, kto jest Twoim dostawcą. Wszelkie informacje o wypożyczalni znajdują się na pierwszej stronie vouchera w sekcji „Informacje o odbiorze”. Czasami klienci błędnie szukają biurka Auto Europe i trafiają do wypożyczalni Auto Europa, ale ta wypożyczalnia niekoniecznie jest tą, z którą dokonana jest rezerwacja. Auto Europe i Auto Europa to dwie różne firmy, z których pierwsza to międzynarodowy pośrednik wynajmu samochodów, a druga to włoska wypożyczalnia samochodów, siostrzana firma Sicily by Car.

  Avis na lotnisku Bari Avis na lotnisku Bari
  Viale Enzo Ferrari,
  Bari, Włochy 70128
  +39 080 531 6168
  Godziny otwarcia:
  Pon-Nd 07:30 - 23:30
  Europcar na lotnisku Bari Europcar na lotnisku Bari
  Viale Enzo Ferrari,
  Bari, Włochy 70128
  +39 080 531 6144
  Godziny otwarcia:
  Pon-Nd 08:00 - 23:59
  Sixt na lotnisku Bari Sixt na lotnisku Bari
  Viale Enzo Ferrari,
  Bari, Włochy 70128
  +39 02 9475 7979
  Godziny otwarcia:
  Pon-Nd 07:30 - 23:30
  Keddy na lotnisku Bari Keddy na lotnisku Bari
  Viale Enzo Ferrari,
  Bari, Włochy 70128
  +39 080 564 8967
  Godziny otwarcia:
  Pon-Nd 08:00 - 23:59

  Terminale

  Lotnisko składa się z jednego budynku terminalu z przylotami na parterze i odlotami na parterze i pierwszym piętrze. Obszar widokowy, a także niektóre obiekty turystyczne znajdują się na drugim piętrze. Salon SEAP, który znajduje się w hali odlotów, jest odpowiedni dla osób, które muszą spotkać się w interesach lub zorganizować odprawy prasowe. Zazwyczaj jest otwarty od godziny 5:00 do 21:00 i ma małe sale konferencyjne i biura.

  W hali odlotów znajduje się nowoczesne biuro ogólnych informacji, które jest wyposażone w komputery z ekranem dotykowym zapewniane przez technologie Totem Web Point. Tutaj możesz uzyskać dostęp do informacji dotyczących lotów oraz innych przydatnych danych na temat aspektów turystycznych, kulturowych i ekonomicznych regionu Apulia.

  Pomimo stosunkowo niewielkich rozmiarów lotnisko Bari ma wiele sklepów. Obejmuje to 20 sklepów z elektroniką, kosmetykami, książkami, gazetami, tytoniem, włoskimi specjałami, zabawkami, winami, telefonami komórkowymi, artykułami podróżnymi i więcej. Wśród sklepów tych znajdują się sklepy wolnocłowe. Jeśli chcesz wypłacić trochę pieniędzy, terminal ten oferuje kilka bankomatów różnych firm. Istnieje również bank oferujący pełen zakres usług, a dokładniej Banca Antonveneta.

  Usługi na lotnisku

  Lotnisko Bari stało się bardzo przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Wszystkie osoby, które wymagają specjalnej pomocy w tym zakresie, są zawsze proszone o poinformowanie o tym swoich linii lotniczych podczas rezerwacji lotów. Informacje te zostaną następnie przekazane personelowi lotniska w Bari, umożliwiając w ten sposób niezbędne przygotowania. Typowym scenariuszem jest powitanie osoby niepełnosprawnej po przybyciu na lotnisko, pomoc w odprawie bagażu i doprowadzenie do właściwego miejsca wejścia na pokład.

  Sklepy i restauracje znajdują się na terenie i w pobliżu lotniska w Bari. W środku znajduje się sklep stacjonarny, biżuteria, zegarki i modne butiki, a także winiarnia i kafeteria. Lotnisko oferuje też stroje plażowe, pamiątki, modne sklepy wolnocłowe i bary. W całym budynku terminalu można bezpłatnie korzystać z WiFi. Bankomaty znajdują się w hali odlotów i hali przylotów. Kantor wymiany walut znajduje się w hali przylotów.

  Jak się dostać na i opuścić lotnisko Bari

  Lotnisko znajduje się ok. 11 km na północny zachód od centrum Bari. Najlepszym sposobem dotarcia do centrum miasta jest wynajem samochodów z lotniska Bari z Auto Europe; jazda zajmuje mniej niż 20 minut przy małym ruchu. Informacje na temat przepisów ruchu drogowego można znaleźć w naszym przewodniku po Włoszech. Inne opcje transportu obejmują autobus nr 16, obsługiwany przez lokalną firmę AMTAB, autobus Tempesta i lokalne taksówki.

  Do transportu z lotniska Bari w hali przylotów znajduje się też postój taksówek. Podróż do Bari kosztuje 20€ i zajmuje około 25 minut. W tej samej hali znajduje się również wypożyczalnia samochodów, w której znajdują się różne firmy, w tym Avis, Hertz, Thrifty, Maggiore, Europcar i wiele innych.

  Lotnisko obsługiwane jest także przez autobusy Amtab, które odjeżdżają co godzinę, a także autobusy wahadłowe Tempesta, ale te są nieco droższe.

  Porady parkingowe

  Lotnisko Bari może pochwalić się rozbudowanym systemem parkingowym o łącznej powierzchni 2300 miejsc. Krótkoterminowe parkingi oznaczone są P14 i P4 i znajdują się bezpośrednio przed terminalem pasażerskim. Parking PM znajduje się za parkingiem krótkoterminowym. Długoterminowe miejsca parkingowe oznaczone są P2 i P3. Parking przy PM kosztuje 6,00€ za pierwsze 6 godzin lub 14,50€ za dzień, podczas gdy P2 i P3 kosztują 9,30€ za pierwsze trzy dni. Istnieje również P15, który jest dość daleko od terminala. Ma mniej niż 200 miejsc, a parking jest bezpłatny.

  Parking dla wypożyczalni samochodów znajduje się na wschód od budynku lotniska. W centrum Bari znajdują się strefy ZTL (strefa ograniczonego ruchu), do których nie można wjechać wynajętym samochodem, chyba że hotel znajduje się w jednej z nich, a personel hotelu zarejestruje numer samochodu na policji. Parking przy ulicy jest dostępny wzdłuż niebiesko-białych linii. Pierwszy jest płatny, drugi jest bezpłatny. Istnieją również płatne publiczne parkingi w różnych częściach miasta.

  Przydatne linki

  Strona internetowa lotniska