Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  WYNAJEM KAMPERÓW HIPPIE CAMPER

  Wynajem samochodów kempingowych na całym świecie
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wynajem samochodów kempingowych na całym świecie

  Wypożyczalnia kamperów z Hippie Camper – Rezerwuj i oszczędzaj!

  Wypożyczalnia kamperów Hippie CamperJeśli planujesz wakacje na półkuli południowej bez nadmiernego obciążenia swojego portfela, to wypożyczalnia kamperów Hippie Camper jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Firma koncentruje się na podróżnikach, którzy zwracają uwagę na pieniądze i chcą eksplorować teren znacznie intensywniej, jednocześnie ciesząc się naturalnym pięknem swojego otoczenia z prawdziwym poczuciem wolności w miejscach takich jak Australia i Nowa Zelandia. Kolejną z głównych zalet firmy jest możliwość wypożyczenia pojazdu przez młodych kierowców w wieku od 18 do 21 lat i udania się w ekscytującą podróż z rodziną lub przyjaciółmi. Każdy z pojazdów Hippie Camper posiada wszystkie podstawowe udogodnienia potrzebne do tego rodzaju podróży. Ich flota obejmuje 3 różne modele odpowiednie dla 2 do 4 pasażerów, a wszystkie pojazdy są wyposażone w małą kuchnię, ale bez toalety ani prysznica. Te przytulne i kolorowe kampery zostały zbudowane przez wiodącego producenta Talvor Motorhomes, co jest gwarancją jakości.

  Marka Hippie Camper to ugruntowana australijska firma założona przez Apollo Tourism & Leisure Ltd w 2006 roku. Te nowoczesne i bardzo wygodne pojazdy są teraz dostępne wzdłuż wschodniego i zachodniego wybrzeża Australii, a także dwa kolejne oddziały działają w Nowej Zelandii.

  Ubezpieczenie

  Pojazdy są ubezpieczone od szkód zarówno dla nich samych, jak i mienia należącego do strony trzeciej. Dostawca oferuje również dodatkowe opcje ubezpieczenia w celu zmniejszenia udziału własnego, depozytu i / lub zapewnienia dodatkowej ochrony drogowej. Te opcje ubezpieczenia można wstępnie zarezerwować podczas procesu rezerwacji, ale będą musiały zostać opłacone lokalnie w momencie odbioru lub można je wykupić bezpośrednio u dostawcy. W momencie odbioru dostawca zablokuje około 3 000 dolarów australijskich na karcie kredytowej głównego kierowcy i należy pamiętać, że płatności gotówką ani kartami debetowymi nie są akceptowane. Depozyt podlega całkowitemu zwrotowi, jeśli pojazd zostanie zwrócony na czas z pełnym zbiornikiem paliwa i zgodnie ze wszystkimi pozostałymi warunkami umowy najmu.

  Opcjonalne dodatkowe wyposażenie

  Wynajem kampera z Hippie Camper oferuje możliwość wstępnego wyboru szeregu dodatkowych elementów, które mogą być potrzebne podczas podróży, takich jak system nawigacji GPS i niektóre przedmioty osobiste itp., których ceny i szczegóły są dostępne na naszej stronie internetowej. Jeśli planujesz podróż z dziećmi i chcesz wynająć fotelik dziecięcy lub podwyższający, zapoznaj się z wytycznymi dotyczącymi podróży z dziećmi na naszej stronie internetowej, ponieważ mogą obowiązywać pewne ograniczenia. Możliwe jest również wykupienie pakietu „all-inclusive”, który oferuje idealne rozwiązanie na podróż i obejmuje następujące korzyści;

  • Zredukowany udział własny
  • Ubezpieczenie na rzeczy osobiste
  • Stół zewnętrzny z krzesłami do kempingu
  • Dodatkowi kierowcy gratis

  Ważne informacje przy wynajmie samocjodu kempingowego z Hippie Camper

  Aby prowadzić jeden z pojazdów od wypożyczalni kamperów Hippie Camper, główny kierowca (i każdy dodatkowy kierowca) musi posiadać pełne prawo jazdy, które jest ważne przez cały okres wynajmu i które musi być w ich posiadaniu przez co najmniej dwa lata. Jeśli prawo jazdy nie jest w języku angielskim, wówczas międzynarodowe prawo jazdy (lub akredytowane tłumaczenie na język angielski) jest obowiązkowe i musi zostać przedłożone wraz z oryginalnym prawem jazdy (pamiętaj, że kopie nie są akceptowane).

  Proszę wziąć pod uwagę fakt, że może być konieczne odczekanie co najmniej godziny, aby odebrać pojazd, co może potrwać dłużej w godzinach szczytu. Pracownik Hippie Camper przeprowadzi Cię przez umowę najmu i zaprowadzi do pojazdu. Aby przygotować się do wypożyczenia kampera z Hippie Camper i dowiedzieć się więcej o wynajmowanym pojeździe, zapoznaj się z filmami instruktażowymi dotyczącymi pojazdu, do których można uzyskać dostęp za pośrednictwem aplikacji ApolloConnect do pobrania w Google Play lub App Store .

  Flota Hippie Camper

  Flota składa się z 3 typów pojazdów, których wiek wynosi od 5 do 7 lat w zależności od modelu, z wszystkimi następującymi dodatkowymi korzyściami;

  • Nieograniczony przebieg
  • Pojazdy mogą być również prowadzone przez kierowców w wieku powyżej 18 lat
  • Sprzęt kuchenny
  • Mapy i przewodniki turystyczne są dostarczane ze wszystkimi pojazdami

  HIPPIE DRIFT

  Hippie camper - HIPPIE DRIFT
  Miejsca do spania: do 2 osób
  Kategoria: Sleepervan
  Długość: 4.5 metrów
  Skrzynia biegów: manualna
  Rodzaj paliwa: benzyna
  Ten mały kamper ma wszystko, czego potrzebujesz, w tym klimatyzację w kabinie kierowcy, wbudowaną lodówkę i duże łóżko podwójne, dzięki czemu jest idealnym pojazdem na relaksującą podróż.

  HIPPIE HITOP

  Hippie camper - HIPPIE HITOP
  Miejsca do spania: do 2 osób
  Kategoria: Hi Top Camper
  Długość: 4.9 metrów
  Skrzynia biegów: automatyczna/manualna
  Rodzaj paliwa: benzyna
  Ten kompaktowy, ale wygodny samochód kempingowy dla dwóch osób ma duże podwójne łóżko z tyłu. Posiada również niewielką kuchnię z kuchenką gazową, zlewem i lodówką.

  HIPPIE ENDEAVOUR

  Hippie camper - HIPPIE ENDEAVOUR
  Miejsca do spania: do 4 osób
  Kategoria: Hi Top Camper
  Długość: 4.9 metrów
  Skrzynia biegów: automatyczna
  Rodzaj paliwa: benzyna
  Ten największy pojazd we flocie może pomieścić do 4 osób, dzięki czemu jest idealny dla rodzin i grup przyjaciół. Wyposażony w podwójne łóżko i w pełni wyposażoną kuchnię ten kamper jest ekonomiczny, przestronny i bardzo łatwy w obsłudze.

  Skąd mogę odebrać kampera z Hippie Camper

  Hippie Camper ma obecnie pięć najlepszych lokalizacji w Australii, cztery we wschodniej części kraju (w tym Sydney i Melbourne) i jeszcze jedną na zachodnim wybrzeżu w Perth. Ponadto niedawno rozszerzyli swoją działalność na Nową Zelandię o dwie lokalizacje w miastach Auckland i Christchurch.

  Hippie Camper punkty odbioru w Australii

  BRISBANE
  733A Nudgee Road,
  Northgate, Queensland, 4013
  CAIRNS
  432-434 Sheridan Street,
  Cairns, Queensland, 4870
  MELBOURNE
  40/46 Hume Hwy
  Somerton (Melbourne) VIC 3062
  PERTH
  65 Worrell Avenue,
  High Wycombe, WA, 6057
  SYDNEY
  31 Bay Rd, Taren Point,
  Sydney, New South Wales, 2229

  Hippie Camper punkty odbioru w Nowej Zelandii

  AUCKLAND
  9 Richard Pearse Drive,
  Auckland, Mangere, 2022
  CHRISTCHURCH
  24 Logistics Drive, Harewood,
  Christchurch, Canterbury, 8051

  Wybierz Hippie Camper na następną podróż! Zarezerwuj teraz online lub skontaktuj się z naszym zespołem od rezerwacji pod numerem +49 89 412 072 98 lub mailowo pod adresem muccampers@autoeurope.de.