Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  WYNAJEM KAMPERÓW EL MONTE

  Wynajem samochodów kempingowych na całym świecie
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wynajem samochodów kempingowych na całym świecie

  Wypożyczalnia kamperów El Monte RV z Auto Europe

  Wypożyczalnia kamperów El Monte RVWynajem kamperów szybko staje się jednym z najpopularniejszych sposobów podróżowania. Łączy w sobie szereg korzyści, takich jak elastyczność i swoboda, z możliwością spędzenia czasu z rodziną lub przyjaciółmi, czego nie może zaoferować żaden inny środek transportu. Auto Europe współpracuje z wieloma dostawcami na całym świecie, aby zapewnić swoim klientom szeroki wybór nowoczesnych i wygodnych kamperów. Jeśli planujesz wakacje w USA, samochód kempingowy to idealny sposób na poruszanie się po tym fascynującym kraju. Będziesz mógł odkrywać różne krajobrazy, od Wielkiego Kanionu po słynne parki narodowe i nowoczesne miasta, takie jak San Francisco, Los Angeles i Las Vegas.

  Wypożyczalnia kamperów El Monte RV gwarantuje niezawodne i wysokiej jakości pojazdy na wakacje marzeń! Firma została założona w miejscowości El Monte w Kalifornii przez Kena Schorka w 1970 roku i od tego czasu stała się jedną z największych firm wynajmujących samochody kempingowe na świecie. El Monte RV ma lokalizacje we wszystkich głównych miastach Stanów Zjednoczonych Ameryki, a także kilka z nich zostało niedawno otwartych w Japonii.

  Ubezpieczenie

  Wszystkie pojazdy El Monte są objęte ochroną od odpowiedzialności cywilnej w wysokości 1 miliona USD. Udział własny, za który klient będzie odpowiedzialny w przypadku uszkodzenia pojazdu, jest ograniczony do 1000 USD. W momencie odbioru pojazdu kwota ta zostanie zablokowana jako depozyt zabezpieczający na karcie kredytowej głównego kierowcy (akceptowane są wszystkie główne karty kredytowa, nie debetowe). Depozyt zostanie odblokowany przy zwrocie pojazdu, pod warunkiem, że pojazd jest w takim samym stanie, jak w momencie odbioru.

  Opcjonalne dodatkowe wyposażenie

  Dostawca oferuje wiele dodatkowych elementów wyposażenia, które są możliwe do wyboru podczas procesu rezerwacji. Sprzęt kuchenny i osobisty, nieograniczony przebieg i urządzenie GPS to tylko niektóre z oferowanych przedmiotów; pełna lista jest dostępna podczas procesu rezerwacji. Możliwe jest również wykupienie pakietu o nazwie „Pakiet all-inclusive”, który zawiera najważniejsze elementy potrzebne, gdy trwa Twój wynajem kampera z El Monte, takie jak sprzęt osobisty i kuchenny, nieograniczony przebieg, korzystanie z generatora i opłata za przygotowanie. Aby zagwarantować dostępność dodatkowego wyposażenia, zdecydowanie zalecamy rezerwację wszystkich wymaganych dodatków z dużym wyprzedzeniem.

  Ważne informacje przy wynajmie samochodu kempingowego z El Monte

  Minimalny wiek głównego kierowcy musi wynosić 21 lat (w niektórych lokalizacjach 25 lat). Ważna jest karta kredytowa (nie debetowa), a także ważne prawo jazdy z kraju zamieszkania, a także paszport lub dowód osobisty (dotyczy tylko mieszkańców USA). El Monte RV stosuje pewne ograniczenia podróży dla osób podróżujących przez Dolinę Śmierci, co jest niedozwolone w lipcu i sierpniu. Odwiedzający Dolinę Śmierci w maju, czerwcu i wrześniu ponoszą pełną odpowiedzialność za ewentualne problemy mechaniczne. Podróżowanie w miesiącach zimowych jest dozwolone, ale należy pamiętać, że warunki zamarzania mogą być niebezpieczne i mogą powodować problemy. Klienci są odpowiedzialni za wszelkie szkody spowodowane zamrożeniem systemów. Aby uniknąć uszkodzeń, wodę można zastąpić środkiem zapobiegającym zamarzaniu, aby zapobiec zamarznięciu systemów wodnych. Gdy temperatura jest poniżej zera, klienci nie mogą korzystać z żadnych systemów wodnych (w tym z toalety i prysznica).

  Flota El Monte

  Dostawca oferuje szereg typów pojazdów, od małych do dużych samochodów kempingowych. Wszystkie pojazdy oferują:

  • Kuchnię z umywalką, lodówką i kuchenką
  • Prywatną łazienkę z umywalką, toaletą i prysznicem
  • Nieograniczoną ilość kierowców
  • Bezpłatne transfery między hotelami a biurem wynajmu

  MOTORHOME C22

  El Monte - MOTORHOME C22
  Miejsca do spania: do 5 osób
  Kategoria: Class C
  Długość: 6.7 metrów
  Skrzynia biegów: automatyczna
  Rodzaj paliwa: benzyna
  Idealny pojazd dla rodziny składającej się 2 osób dorosłych i 3 dzieci lub małej grupy znajomych do 4 osób.

  MOTORHOME C25

  El Monte - MOTORHOME C25
  Miejsca do spania: do 5 osób
  Kategoria: Class C
  Długość: 7.3-7.6 metrów
  Skrzynia biegów: automatyczna
  Rodzaj paliwa: benzyna
  Idealny dla rodziny z jednym dzieckiem i dodatkową przestrzenią lub grupy przyjaciół szukających przygody. Pojazd oferuje łóżka podwójne i pojedyncze.

  MOTORHOME C28

  El Monte - MOTORHOME C28
  Miejsca do spania: do 6 osób
  Kategoria: Class C
  Długość: 8.2-8.8 metrów
  Skrzynia biegów: automatyczna
  Rodzaj paliwa: benzyna
  Może pomieścić dwie osoby dorosłe i dwójkę dzieci zachowując przy tym dużą przestrzeń w części wypoczynkowej. Pojazd jest compaktowy i łatwy w prowadzeniu.

  MOTORHOME FS31

  El Monte - MOTORHOME FS31
  Miejsca do spania: do 8 osób
  Kategoria: Class C
  Długość: 9.4-9.7 metrów
  Skrzynia biegów: automatyczna
  Rodzaj paliwa: benzyna
  Odpowiedni kamper dla dużej rodziny lub grupy przyjaciół. Pojazd oeruje dużo przestrzeni i wygody na długie trasy i przygody na drodze.

  MOTORHOME AF34

  El Monte - MOTORHOME AF34
  Miejsca do spania: do 6 osób
  Kategoria: Class A
  Długość: od 10.36-10.66 metrów
  Skrzynia biegów: automatyczna
  Rodzaj paliwa: benzyna
  Ten przestrzenny pojazd ma liczne opcje do spania oraz sporo miejsca do przechowywania bagażu i opcjonalnego dodatkowego wyposażenia, aby zagwarantować przyjemną i wygodną podróż.

  Skąd mogę odebrać kampera z El Monte

  El Monte RV ma wiele lokalizacji w Stanach Zjednoczonych i w Japonii. Wypożyczalnia kamperów w El Monte RV w USA obejmuje bezpłatny transfer z hotelu klienta do stacji wynajmu i odwrotnie. Należy pamiętać, że transfer jest możliwy tylko z niektórych hoteli, których pełna lista jest dostępna na stronie internetowej dostawcy lub poprzez zapytanie naszego zespołu rezerwacyjnego podczas dokonywania rezerwacji. Klienci nie mogą udać się bezpośrednio do lokalizacji bez powiadomienia biura, więc odbiory należy wcześniej uzgodnić, dzwoniąc do wypożyczalni przed godziną 9 rano pierwszego dnia wynajmu samochodu kempingowego. Ze względów bezpieczeństwa klienci przybywający na loty międzynarodowe nie będą mogli odebrać pojazdu tego samego dnia po przylocie.

  Najczęściej wybierane lokalizacje z El Monte

  DENVER
  El Monte, c/o All Stars RV
  5989 Main Street
  Louviers (Denver) CO 80131
  LOS ANGELES
  El Monte RV
  12818 Firestone Blvd.
  Santa Fe Springs (Los Angeles) CA 90670
  LAS VEGAS
  El Monte RV
  3800 Boulder Highway
  Las Vegas NV 89121
  MIAMI
  El Monte, RV Florida Group LLC
  24875 SW 137 Ave
  Princeton (Miami) FL 33032
  NOWY JORK
  8223 92 Street
  3401 B Tremley Point Road
  Linden (Nowy Jork) NJ 07036
  SAN FRANCISCO
  El Monte RV
  6301 Scarlett Court
  Dublin (San Francisco) CA 94568
  >

  Wybierz El Monte RV na następną podróż! Możesz zarezerwować samochód kempingowy za pośrednictwem naszej strony internetowej lub skontaktować się z jednym z naszych specjalistów od wynajmu pod numerem +49 89 4120 7298 lub muccampers@autoeurope.de. Nasz zespół będzie w stanie doradzić w sprawie wszystkich warunków wynajmu i odpowie na wszelkie pytania.