Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  KAMPERY NA WYNAJEM W SAN FRANCISCO

  Wynajem samochodów kempingowych na całym świecie
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wynajem samochodów kempingowych na całym świecie

  Wypożyczalnia kamperów w San Francisco z Auto Europe

  Założona ponad 60 lat temu firma Auto Europe stała się światowym liderem w wynajmie samochodów i samochodów kempingowych. Oprócz najtańszych stawek za wynajem pojazdów, znajdziesz także wszystko, czego możesz potrzebować w czasie podróży, jak wynajem samochodów luksusowych w atrakcyjnych cenach. Przeglądaj Kalifornię, Nevadę i inne stany dzięki niedrogiej wypożyczalni kamperów w San Francisco. Nieograniczona swoboda i maksymalny komfort sprawią, że Twoje wakacje na kempingu w USA będą fantastyczne. Stany Zjednoczone to kraina nieograniczonych możliwości i siedziba takich miast jak Los Angeles i Las Vegas. Specjaliści od samochodów kempingowych Auto Europe udzielą porad przez e-mail i telefon. Spodziewaj się szczegółowych informacji na temat wynajmu kamperów w San Francisco, a także procesu rezerwacji dzwoniąc pod numer: +49 89 4120 7298. Ponieważ kolejne wielkie amerykańskie miasto Las Vegas znajduje się zaledwie 960 km od San Francisco, z kamperem możesz z łatwością tam pojechać!

  Wynajem kamperów to praktyczny sposób na zobaczenie i przeżycie więcej podczas podróży. Możesz jeździć po mieście na nowoczesnych amerykańskich drogach, oszczędzać na noclegach i jedzeniu i mieć całkowitą odpowiedzialność za swój czas i jak go wykorzystasz. Nowoczesne pojazdy dostawców, naszych partnerów, będą idealnymi towarzyszami podczas podróży po Stanach. Na przykład, możesz odwiedzić Los Angeles lub Las Vegas podczas epickiej podróży po Stanach Zjednoczonych i zatrzymać się w wielu stanach po drodze.

  Wynajem kamperów w San Francisco

  Aby ułatwić Ci planowanie podróży z wypożyczalnią kamperów w San Francisco, przygotowaliśmy dla Ciebie niewielką ofertę miejsc postoju dla kamperów. Rozpocznij planowanie wycieczki na czas. Najbardziej pożądane kempingi zawsze wyprzedają się szybko!

  Candlestick
  RV Park
  Candlestick RV Park to najbardziej komfortowy kemping, z którego można podziwiać całą okolicę San Francisco. Możesz skorzystać z wahadłowego autobusu do centrum miasta, aby dostać się i skorzystać z różnych atrakcji.
  San Francisco RV Resort Piękny ośrodek San Francisco RV znajduje się około 20 km od mostu Golden Gate, Half Moon Bay, Fisherman's Wharf, Alcatraz i wielu innych atrakcji. Ta niesamowita lokalizacja jestjedną z najlepszych, jeśli lubisz dużo zwiedzać! Kemping San Francisco RV Resort położony jest na 18-metrowym płaskowyżu, z którego roztacza się zapierający dech w piersiach widok na Ocean Spokojny i zachody słońca. Pacyfik to wymarzone miejsce dla każdego surfera, a jednocześnie idealne miejsce na wakacje dla poszukiwaczy przygód i miłośników plaż.
  Pillar Point RV Park Kemping Pillar Point znajduje się niedaleko San Francisco. Z autostrady 101 na południe do autostrady 280, a następnie autostrady 1, dojdziesz do parku RV Pillar Point, położonego zaledwie 8 km na południe od Montary. Wypatruj trzech wysokich masztów po prawej stronie!
  Golden Gate Trailer Park Golden Gate Trailer Park, dogodnie usytuowany na północ od San Francisco, jest doskonałym miejscem na krótsze i dłuższe pobyty. Lokalizacja bezpośrednio przy autostradzie 101 zapewnia komfortową podróż. Obiekty są czyste i dobrze utrzymane. Znajdziesz tu przzestrzeń dla dużych samochodów kempingowych, w tym przyczep. Energia elektryczna jest dostępna. Prysznice dla mężczyzn i kobiet są czyste i bezpieczne. Dostępna jest również pralnia. Usługa obejmuje bezprzewodowy dostęp do Internetu, a abonament telewizji kablowej jest dostępny za pośrednictwem Comcast. Wokół parku jest też wiele atrakcji: szlaki turystyczne, spacer do starego miasta Larkspur, laguny Wildlife Preserve.
  Marin RV Park Jest to najbliższy postój kempingowy poza San Francisco - zaledwie 25 km na północ od mostu Golden Gate. Jest to 10 minut spacerem od autobusu i promu do San Francisco. Idealne miejsce na rozpoczęcie zwiedzania San Francisco, Narodowego Obszaru Rekreacyjnego Golden Gate, Muir Woods, Pt. Reyes, Napa Valley i wiele innych interesujących miejsc w Kalifornii.

  Dostępne samochody kempingowe w San Francisco

  Poniżej znajdziesz kilka przykładów dostępnych modeli samochodów kempingowych w San Francisco. Sześciometrowy RV Saturn oferuje 2 łóżka, a także kuchnię, prysznic i toaletę. Modele pojazdów pochodzą z roku 2017/2018. Sunrise Escape Campervan oferuje miejsca do spania dla maksymalnie 5 osób i oferuje 2 łóżka podwójne i 1 łóżko pojedyncze, a także kuchnię, prysznic i toaletę. Ponadto będziesz mieć luksus w postaci klimatyzacji, ogrzewania, kamery cofania i generatora. Ponadto możesz tutaj zainstalować foteliki dziecięce. Długość tego kampera zależy od odpowiedniego modelu i roku i wynosi około 8 metrów. Podobne wyposażenie oferuje model Tucana RV. Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie rezerwacji. Pojazd klasy A oferuje wszelkiego rodzaju wyposażenie, takie jak 2 podwójne łóżka, 2 pojedyncze łóżka, kuchnia, prysznic, WC, zbiornik na wodę, zbiornik na ścieki, klimatyzacja, ogrzewanie, kamera cofania i generator. Opcjonalne dodatki, takie jak stół kempingowy i krzesła można zamówić w dowolnym momencie bez żadnych problemów.

  US TOURER SUNRISE ESCAPE

  US TOURER

  Miejsca do spania: Do 2 osób
  Kategoria: Campervan
  Długość: 6.1 Metrów
  Skrzynia biegów: Automatyczna
  Rodzaj paliwa: Benzyna

  SUNRISE ESCAPE

  Miejsca do spania: Do 5 osób
  Kategoria: Class C
  Długość: 7.6 - 8.2 Metrów
  Skrzynia biegów: Automatyczna
  Rodzaj paliwa: Benzyna
  TUCANA RV CLASS A 30-32FT

  TUCANA RV

  Miejsca do spania: Do 5 osób
  Kategoria: Class C
  Długość: 7.6 - 8.2 Metrów
  Skrzynia biegów: Automatyczna
  Rodzaj paliwa: Benzyna

  CLASS A 30-32FT

  Miejsca do spania: Do 6 osób
  Kategoria: Class A
  Długość: 9.14 - 9.75 Metrów
  Skrzynia biegów: Automatyczna
  Rodzaj paliwa: Benzyna

  Co warto wiedzieć o San Francisco

  Malownicze miasto San Francisco na półwyspie oddzielającym Zatokę San Francisco od Oceanu Spokojnego. Tutaj znajdziesz największy park w kraju, większy niż Central Park w Nowym Jorku, Golden Gate Park. Na niezwykle stromych ulicach żyje niezwykle zróżnicowana populacja etniczna, a reputacja miasta w zakresie tolerancji i różnorodności znajduje odzwierciedlenie w jego historii jako mekki społeczności osób tej samej płci. Znane z wyrafinowanych innowacji kulturowych i eksperymentów, San Francisco było miejscem spotkań pokolenia „Beat” w latach 50. i głównym przedmiotem kontrkultury lat 60., rodzajem protestów politycznych i miejscem narodzin „San Francisco Sound”.

  Oprócz popularności atrakcji kulturalnych, Bay Area słynie z firm z branży zaawansowanych technologii, które dodatkowo przyciągają ludzi do tego zaludnionego regionu. Osadzone na 40 wzgórzach o różnej wysokości znajdziesz Telegraph Hill, Nob Hill i Russian Hill. San Francisco jest znane ze swoich stromych ulic, z których wiele prowadzi w górę i w dół. Powodem tego jest wytrwałość byłych urbanistów, którzy nalegali na przestrzeganie ścisłego systemu zamiast naturalnego kursu. Dwa szczyty Twin Peaks wyznaczają geograficzne centrum miasta, które jest podzielone na kilka różnych dzielnic, z których wiele jest ułożonych w siatkę.

  Zdecyduj się na wynajem kampera w San Francisco i pojedź z Portola Drive, aż do Market Street, a odbędziesz podróż od skrajnej południowo-zachodniej częsci do północno-wschodniej części miasta. Most Golden Gate biegnie na północ, natomiast most San Francisco-Oakland Bay na północny wschód przez San Francisco Bay. Naturalne piękno San Francisco, łagodna pogoda i liczne atrakcje kulturalne sprawiły, że turystyka stała się wiodącym przemysłem w mieście. Chociaż w San Francisco znajduje się około 30 000 pokoi hotelowych, posiadanie kampera w San Francisco pozostaje najlepszą alternatywą dla elastycznego i komfortowego zwiedzania miasta. Przeglądaj San Francisco, czwarte co do wielkości miasto w Stanach Zjednoczonych, we własnym tempie w swoim osobistym hotelu na czterech kołach.