Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  SAMOCHODY LUKSUSOWE NA WYNAJEM WE FRANCJI

  Wynajem samochodów luksusowych na całym świecie
  Audi
  Bentley
  BMW
  Ferrari
  Jaguar
  Lexus
  Maserati
  Mercedes
  Wynajem samochodów luksusowych na całym świecie

  Wypożyczalnia aut luksusowych Francja

  Jeśli masz ochotę na zwiedzanie Francji w ekskluzywny sposób, wypożycz kabrioleta albo samochód terentowy w Auto Europe i ruszaj w drogę. Rozpocznij Twoją przygodę od stolicy państwa - Paryża i przekonaj się, czy miasto jest rzeczywiście metropolią mody i sztuki. Paryż jest również doskonałym miejscem, aby spędzić romantyczny weekend we dwoje. Największą atrakcją turystyczną jest wspaniały widok nocą z Wieży Eiffla, która zaliczana jest do najwyższych budowli świata. Po zwiedzeniu Paryża pojedź samochodem do Prowansji i podziwiaj pola lawendowe o pięknej fioletowej barwie. Warto spędzić kilka dni na łonie natury, by odpocząć w spokoju od tłumu turystów. Kolejnym przystankiem wycieczki po Francji jest Marsylia. Polecamy zwiedzić znaną Bazylikę Notre-Damme-de-la-Garde, która góruje nad portem miasta. Obowiązkowym miejscem, które trzeba zobaczyć jest okolica Starego Portu, gdzie znajdują się tawerny, bary i luksusowe restauracje, w których można skosztować francuskiej kuchni.

  Serwis meet & greet

  Zaletą wynajmu samochodów luksusowych z Auto Europe jest specjalny serwis "meet & greet". Usługa ta polega na tym, że pracownik lokalnej wypożyczalni odbiera klienta z lotniska, portu lub dworca i dowozi bezpośrednio do auta.

  Serwis dostarczenia samochodu

  Gdziekolwiek rozpoczniesz podróż po Francji Auto Europe może zorganizować dla Ciebie podstawienie samochodu do wskazanego miejsca. Nie ważne, czy jesteś w hotelu w Cannes, na lotnisku w Niceii, czy w porcie w Marsylii, my zatroszczymy się o Twój luksusowy samochód!

  Gwarantowana marka i model

  Oprócz serwisu "meet & greet" i podstawienia samochodu na wskazany przez Ciebie adres Auto Europe gwarantuje markę i model samochodu luksusowego. Marzysz o tym, aby usiąść za kierownicą Lamborghini, Aston Martin, czy Maserati i wypróbować jazdę na autostradach we Francji? Wystarczy, że sprawdzisz ofertę Auto Europe, wybierzesz odpowiedni model auta i dokonasz rezerwacji! A jeżeli zmienisz Twoje plany, nie obawiaj się w Auto Europe masz możliwość bezpłatnej anulacji rezerwacji do 3 dni przed datą odbioru.

  Ruch uliczny i stacje benzynowe

  We Francji obowiązuje prawostronny ruch uliczny tak jak w większości państw w Europie. Za przejazd autostradą pobierane są we Francji opłaty. Kierowcy i pasażerowie samochodu powinni mieć zapięte pasy bezpieczeństwa podczas jazdy. Prowadzenie samochodu i używanie równocześnie telefonów komórkowych bez zestawów głośnomówiących nie jest dozwolone. Każdy samochód musi być wyposażony w alkomat. Stacje benzynowe w większych miastach i przy autostradach otwarte są 24 godziny na dobę. W mniejszych miejscowościach stacje benzynowe czynne są zwykle w godzinach od 08:00 do 20:00.

  Różnica w czasie, waluta i elektryczność

  Francja kontynentalna i Korsyka znajdują się w środkowoeuropejskiej strefie czasowej, w związku z tym nie występuje różnica w czasie z Polską. Do celów płatności akceptowane są karty kredytowe i debetowe oraz gotówka a walutą jest euro. Gniazdka na prąd we Francji są identyczne z polskimi, dlatego zabranie adaptera nie jest konieczne.

  Popularne lokalizacje wynajmu samochodów luksusowych we Francji

  Courchevel Paryż