Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  SAMOCHODY LUKSUSOWE NA WYNAJEM W PARYŻU

  Wynajem samochodów luksusowych na całym świecie
  Audi
  Bentley
  BMW
  Ferrari
  Jaguar
  Lexus
  Maserati
  Mercedes
  Wynajem samochodów luksusowych na całym świecie

  Wypożyczalnia aut luksusowych Paryż

  Paryż zaliczany jest do najbardziej popularnych miejsc turystycznych na świecie, nie tylko z powodu pięknej architektury, Wieży Eiffla, muzeum Luwr i tajemniczej Mona Lisy, ale także ma do zaoferowania rozmaitą sztukę, modę i kuchnię. Jeśli postanowisz zwiedzić Paryż samochodem a nie przepełnionym metrem, będziesz mieć dużo więcej czasu, żeby spokojnie dojechać do miejsc, które chcesz koniecznie zobaczyć. Auto Europe posiada w ofercie świetne samochody luksusowe w Paryżu, aby zapewnić naszym klientom wspaniałą i ekskluzywną jazdę po mieście. Oprócz wypożyczalni samochodów zapewniamy także dodatkowy serwis podstawienia auta na wskazany adres. Sprawdź naszą ofertę, zarezerwuj samochód i podróżuj ze stylem!

  W Auto Europe wypożyczysz samochód Twoich marzeń

  W Auto Europe masz duży wybór samochodów luksusowych do wynajęcia w Paryżu. Jeśli chcesz jeździć po ulicach Paryża w małym eleganckim Mini Cooper S albo fascynuje Cię jazda potężnym i szybkim Porsche Cayenne GTS - w naszej ofercie znajdzie każdy kierowca odpowiednie auto do swoich potrzeb. Dla tych, którzy marzą, by usiąść za kierownicą Mercedesa, żeby poznać nowoczesną technikę niemieckiego producenta, oferujemy także w Paryżu wynajem Mercedesa S-Klasy lub Mercedesa Viano.

  Procedura odbioru auta

  Auto Europe może zorganizować dostarczenie samochodu dla klientów przybywających na lotnisko Charles de Gaulle w Paryżu oraz do hotelu lub na dworzec. Jeżeli zamierzasz skorzystać z takiej usługi, poinformuj nas w chwili dokonywania rezerwacji. W tym przypadku mogą wystąpić dodatkowe opłaty, jakie pobiera wypożyczalnia na miejscu przy odbiorze samochodu.

  Ruch uliczny i parkowanie

  Jak w większości dużych miast, podobnie i w Paryżu w godzinach szczytu tworzą się korki i zwykle trudniej jest znaleźć wolny parking szczególnie w centrum miasta. Za parking pobierene są opłaty a bilet można wykupić w parkomacie. Inną możliwością opłaty za parking jest tzw. "Paris Carte", jednak nie w każdym miejscu miasta i strefie jest taka karta akceptowana. Aby uniknąć natężenia ruchu w szczycie warto w miarę możliwości ominąć centrum Paryża jedną z obwodnic.

  One way - wynajem samochodów w jedną stronę

  Jeżeli chcesz wypożyczyć samochód w Paryżu i oddać w innym mieście we Francji, bądź w innym państwie często taka opcja jest możliwa. W takim przypadku tzw. wynajem "one way" (w jedną stronę) wiąże się z dodatkową opłatą, którą trzeba zapłacić w wypożyczalni na miejscu. Taki serwis należy zamówić w Auto Europe w chwili dokonywania rezerwacji.